BioShock Infinite Download

BioShock Infinite (FPP) jest następną częścią strzelanek, twórcy stawiają na zróżnicowaną fabułę i rozbudowaną rozgrywkę. Wcześniej produkcja była również znana jako Project Icarus. Gra komputerowa nie jest kontynuacją rozgrywających się w podwodnym mieście Rapture BioShock, BioShock 2, a poboczną odsłoną. BioShock Infinite Download teraz za darmo pełna wersja – Pobierz. Datę premiery gry twórcy Ken Levine zaplanowano na 26 marca 2013. Grę udostępniono na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360, natomiast w 2016 roku wyszła na najnowsze konsole Xbox One oraz PlayStation 4 w reedycji części BioShock The Collection. Producentem gry science fiction jest Irrational Games a wydawcą 2K Games.

Fabuła gry

BioShock Infinite (FPS) akcja toczy się na początku XX wieku. Wcielamy się w Bookera DeWitta – detektywa, który pracuje dla agencji Pinkertona. Niestety nasz bohater zostanie zwolniony z pracy po wpadce i zacznie pracę na własną rękę. Zaczyna przyjmować dobrze płatne, ale zarazem niebezpieczne zlecenia. Jedno zabierze DeWitta na pokład Columbii, podniebnego miasta. Nad miastem przejęła kontrolę pewna nieznana grupa, która porywa i więzi ludzi, a także zagraża całemu światu.

Zadaniem bohatera jest wydostanie kobiety Elizabeth. Misja do łatwych nie należy, ponieważ Columbia rozdziera konflikt między dwoma siłami. Każda z nich ma swoje plany co do tej kobiety. Rządzący więzili ją przez piętnaście lat i nic ich nie zatrzyma by przedłużyć niewole. Konkurencja wojskowa – frakcja, znana jako Vox Populi, chce przejęcia władzy w Columbi, aby to uczynić chcą wykorzystać Elizabeth. Gra otrzymała kilka wyróżnień na skalę światową m.in. Nagroda VGX: Postać roku czy Nagroda VGX: Najlepsza strzelanka. W recenzowanej grze znajdziemy także elementy RPG.

Mechanika w grze

W BioShock Infinite dostępnej na PS3, X360 i PC do dyspozycji będziemy mieli mnóstwo broni – strzelby, karabiny etc. oraz będziemy mogli używać specjalnych mocy. Jak w poprzednich odsłonach możemy atakować przeciwników piorunami, czy też wykorzystać telekinezę która pozwala na podnoszenie przedmiotów i rzucanie nimi. Bohater otrzyma również nowe zdolności – przyzywanie kruków, które będą obezwładniać przeciwników na kilka sekund.

Elizabeth również korzysta z różnych zdolności – potężne umiejętności telekinetyczne oraz potrafi manipulować rozdarciami w osnowie rzeczywistości. Może przywoływać z innego wymiaru przedmioty – pojazdy, uzbrojenie, które pomagają nam podczas walki. Pobierz teraz za darmo pełną wersję “BioShock Infinite Download“. Cena na steam: 50 PLN 2K Games, Irrational games. Na potrzeby gry zmodyfikowano silnik Unreal Engine 3 dzięki czemu możemy podziwiać świetną grafikę oraz bardzo dobry soundtrack.

BioShock Infinite Download

BioShock Infinite Pobierz

BioShock Infinite Zwiastun / Trailer

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 2.4 GHz, AMD Athlon
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM lub 512 MB.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8, Windows 10, MAC, Linux.
 • Direct X: DX 11.
 • BioShock Infinite spolszczenie 2020
 • recenzja BioShock Infinite Pobierz
 • weapons and booker and elizabeth
 • BioShock Infinite Bioshock Steam
 • Bioshock Infinite Bioshock PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *