BioShock Infinite Download

BioShock Infinite (FPP) jest następną częścią strzelanek, twórcy stawiają na zróżnicowaną fabułę i rozbudowaną rozgrywkę. Wcześniej produkcja była również znana jako Project Icarus. Gra komputerowa nie jest kontynuacją rozgrywających się w podwodnym mieście Rapture BioShock, BioShock 2, a poboczną odsłoną. BioShock Infinite Download teraz za darmo pełna wersja – Pobierz. Datę premiery gry twórcy Ken Levine zaplanowano na 26 marca 2013. Grę udostępniono na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360, natomiast w 2016 roku wyszła na najnowsze konsole Xbox One oraz PlayStation 4 w reedycji części BioShock The Collection. Producentem gry science fiction jest Irrational Games a wydawcą 2K Games.

BioShock Infinite (FPS) akcja toczy się na początku XX wieku. Wcielamy się w Bookera DeWitta – detektywa, który pracuje dla agencji Pinkertona. Niestety nasz bohater zostanie zwolniony z pracy po wpadce i zacznie pracę na własną rękę. Zaczyna przyjmować dobrze płatne, ale zarazem niebezpieczne zlecenia. Jedno zabierze DeWitta na pokład Columbii, podniebnego miasta. Nad miastem przejęła kontrolę pewna nieznana grupa, która porywa i więzi ludzi, a także zagraża całemu światu. Zadaniem bohatera jest wydostanie kobiety Elizabeth. Misja do łatwych nie należy, ponieważ Columbię rozdziera konflikt między dwoma siłami. Każda z nich ma swoje plany co do tej kobiety. Rządzący więzili ją przez piętnaście lat i nic ich nie zatrzyma by przedłużyć niewole. Konkurencja wojskowa – frakcja, znana jako Vox Populi, chce przejęcia władzy w Columbi, aby to uczynić chcą wykorzystać Elizabeth. Gra otrzymała kilka wyróżnień na skalę światową m.in. Nagroda VGX: Postać roku czy Nagroda VGX: Najlepsza strzelanka. W recenzowanej grze znajdziemy także elementy RPG.

W BioShock Infinite dostępnej na PS3, X360 i PC do dyspozycji będziemy mieli mnóstwo broni – strzelby, karabiny etc. oraz będziemy mogli używać specjalnych mocy. Jak w poprzednich odsłonach możemy atakować przeciwników piorunami, czy też wykorzystać telekinezę która pozwala na podnoszenie przedmiotów i rzucanie nimi. Bohater otrzyma również nowe zdolności – przyzywanie kruków, które będą obezwładniać przeciwników na kilka sekund. Elizabeth również korzysta z różnych zdolności – potężne umiejętności telekinetyczne oraz potrafi manipulować rozdarciami w osnowie rzeczywistości. Może przywoływać z innego wymiaru przedmioty – pojazdy, uzbrojenie, które pomagają nam podczas walki. Pobierz teraz za darmo pełną wersję “BioShock Infinite Download“. Cena na steam: 7,49 USD. Na potrzeby gry zmodyfikowano silnik Unreal Engine 3 dzięki czemu możemy podziwiać świetną grafikę oraz bardzo dobry soundtrack.

BioShock Infinite Download

BioShock Infinite Pobierz

Pobierz za Darmo!

BioShock Infinite Download “Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5 2.4 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • BioShock Infinite spolszczenie
  • recenzja BioShock Infinite Pobierz
  • BioShock Infinite Steam
  • Bioshock Infinite PC

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *