Call of Duty Infinite Warfare Download

Call of Duty Infinite Warfare, to kolejna odsłona popularnej serii gier komputerowych. Została ona stworzona przez studio Infinity Ward. Co ciekawe, studio to miało znacznie więcej czasu na wyprodukowanie gry science fiction. Jeszcze jakiś czas temu, każda kolejna produkcja z serii strzelanek, wychodziła mniej więcej co dwa lata. W przypadku Call of Duty Infinite Warfare, mamy do czynienia z odsłoną, nad którą pracowano przez trzy lata. Data premiery gry twórcy Joe Cecot odbyła się dnia 4 listopada 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca: Activision Blizzard.

Call of Duty Infinite Warfare Download PC

Call of Duty Infinite Warfare download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Co nowego w Call of Duty 2016? Gdyby podsumować nową fabułę gry, to z pewnością jej twórcy odlecieli. I to w przestrzeń kosmiczną. Starcia w nowej odsłonie kultowej gry akcji, mają miejsce w… kosmosie.

W grze, stajemy się świadkami wejścia rodzaju ludzkiego w nową formę podboju kosmosu. Koniec z wysyłaniem sond na pobliskie planety. Ludzkość postanowiła, że sama podbije cały Układ Słoneczny. Jednak nie wszystkim się to podoba. W grze, można wyróżnić dwie podstawowe frakcje. Pierwsza z nich, to United Nations Space Alliance. Organizacja ta, zrzesza dużą liczbę krajów, które widzą przyszłość w podboju Układu Słonecznego. Na wskutek związania tej koalicji, jej przeciwnicy również postanowili stworzyć własny sojusz. Jest nim Settlement Defense Front, który staje do walki z przeciwnikiem. Sprwdź kolejną część tej serii Call of Duty: Modern Warfare Remastered z 2016 roku.

Jeśli również i Tobie nie są obojętne kwestie podboju kosmosu, to koniecznie pobierz na swój komputer Call of Duty Infinite Warfare Download i przekonaj się, jak wyglądają starcia w zupełnie nowym uniwersum gry.

Mechanika gry

Sama zmiana w zakresie uniwersum gry, to nie jedyna nowość w Call of Duty Infinite Warfare. Dużo zmieniło się również w kwestii toczenia samej walki. Nie jest już ona prowadzona wyłącznie na lądzie. Od teraz, możemy stanąć za sterami niesamowitych myśliwców Jackal, które charakteryzują się niezwykłą manewrowością. Od teraz, mocną stronę gry jest nie tylko ląd, ale też przestrzeń (w tym kosmiczna). Naszą bazą wypadową, jest statek Retribution. Wylatujemy z niej nie tylko na różne misje fabularne, ale też na rajdy przeciwko innym maszynom.

Jeśli również i Tym, chcesz na własne oczy przekonać się, jak będzie wyglądać nowy Call of Duty Infinite Warfare Download, koniecznie pobierz go na swój komputer. Przekonasz się, że warto zagrać w coś zupełnie nowego i dotychczas niespotykanego.

Tryby gry

Jak wiadomo, Call of Duty Infinite Warfare jest grą dostępną zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Pod względem sztucznej inteligencji, w Call of Duty Infinite Warfare niewiele się zmieniło, w porównaniu z poprzednią odsłoną gry. Dlatego też nie oczekujmy zbyt wielu zmian, jeśli chodzi o poziom walki przeciwników w trybie single. Poziom prowadzonej rozgrywki jest o wiele wyższy, jeśli skorzystamy z trybu multi. Sprawdź swoje możliwości, zagraj na konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Twórcy Call of Duty Infinite Warfare, postanowili również stworzyć jeszcze jeden tryb o wdzięcznej nazwie Zombie. Jeśli chcesz przekonać się na czym on polega, koniecznie pobierz na swój komputer Call of Duty Infinite Warfare Download. Tryb ten, ma być dla graczy niespodzianką a to oznacza, że nie powiemy na jego temat nic więcej.

Dodatkowe kwestie techniczne

Call of Duty Infinite Warfare, dużo zmienia jeśli chodzi o grafikę. Ta jest rzecz jasna na znacznie wyższym poziomie, niż w poprzednich odsłonach gry. Ponadto, sama gra działa nieco szybciej. Osoby odpowiedzialne za stworzenie gry, dołożyli wszelkich starań, by czas wyświetlania ekranów ładowania skrócić do minimum. Czy im to się udało? Przekonajcie się sami, pobierając tę grę. Sprawdź wady i zalety silnika IW engine który jest znany z innych części tej serii. Cena na steam: 59,99 USD.

Call of Duty Infinite Warfare Pobierz

Call of Duty Infinite Warfare download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-3225 3.30 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 70 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: https://www.callofduty.com/pl/infinitewarfare.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.