BioShock The Collection Download

W zestawie BioShock: The Collection (FPP) znajdziemy pierwszą odsłonę serii BioShock z komentarzem Kane Levine, dodatkowym poziomem i wyzwaniami, BioShock 2 bez trybu multiplayer, za to z dwoma dodatkami oraz BioShock Infinite z wszystkimi DLC. BioShock: The Collection po polsku jest z założenia zestawem zawierającym wszystkie gry serii, które tu są zremasterowane, zaś opracowany został z myślą o konsoli PlayStation 4. Sam BioShock do dobrze znany i ceniony przez graczy FPS z elementami RPG. Data premiery: 13 września 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Producentem oraz wydawcą gry jest 2K Games.

BioShock The Collection Download PC

BioShock The Collection Pobierz

Pobierz za Darmo!

POCZĄTEK TRYLOGII

W części pierwszej są również elementy survival horroru, zaś sama opowieść zaczyna się w 1960 roku, gdy samolot, którym leci nasz bohater – Jack – rozbija się, a my musimy dopłynąć do bijącego z oddali światła latarni morskiej. W końcu okazuje się, że latarnia stoi na podwodnym mieście Rapture, gdzie przyjdzie nam spędzić czas w trakcie gry science fiction w pierwszą część trylogii. Sama kompleks jest ogromny i doszło ta do przełomowego odkrycia – odkryto substancję ADAM. Substancje daje jednostce nadludzkie możliwości, może dawać nawet nieśmiertelność. Wkrótce jednak doszło do walk między dystrybuującymi ją frakcjami, metropolia uległa zniszczeniu, a ci, którzy przeżyli bój stracili resztki człowieczeństwa.

KONTYNUACJA TRYLOGII

W dwójce wracamy do miasta pod wodą Rapture jako prototypowy Big Daddy i mamy do dyspozycji wszystkie przypisane mu umiejętności. Naszą podstawową bronią jest olbrzymie wiertło oraz rivet gun – silne, pneumatyczne działo. Big Daddy to wielki stwór, z którym nieraz walczyliśmy w jedynce. Naszym celem w dwójce jest walka z nową panią na tronie Rapture. Jeśli chcesz uwolnić podwodne miasto od nowej królowej pobierz BioShock The Collection Download.

https://www.youtube.com/watch?v=iRWexlrZJc4

ZAKOŃCZENIE TRYLOGII

W BioShock Infinite wydanym w roku 2013 – trzeciej części trylogii – jako Booker De Witt przenosimy się do początku XX wieku. Nasz bohater będący detektywem pracującym dla agencji Pinkertona, dość szybko zostaje zwolniony i zaczyna pracować samodzielnie. Na szczęście w nieszczęściu otrzymuje on zlecenie, na którym z jednej strony można bardzo dobrze zarobić, z drugiej strony jest ono bardzo niebezpieczne. Wkrótce jesteśmy już na pokładzie Columbii, podniebnej metropolii w której władzę przejęła nieznana grupa. Columbia z założenia była projektem pokojowym, lecz okazała się latającą fortecą, która teraz jest zagrożeniem dla całego globu. Na pokładzie walczą między sobą dwie frakcje i w tym całym bałaganie naszym zadaniem jest odnaleźć i uwolnić kobietę o imieniu Elizabeth więzioną na pokładzie Columbii od 15 lat. Jeśli chcesz uratować niewinną kobietę z rąk brutalnych prześladowców pobierz grę BioShock The Collection dostępna na platformy PS4, XONE lub PC.

STRZELANKA Z ELEMENTAMI RPG

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to jest to pierwszoosobowa strzelanka z elementami RPG. W grze przeważnie walczymy z chcącymi dopaść nas adwersarzami, jednak niemałą rolę odgrywa również eksploracja lokacji w których możemy znaleźć bardzo niekiedy pomocne przedmioty oraz zapiski mieszkańców miasta, dzięki który poznajemy kolejne elementy fabuły. Walczymy za pomocą broni palnej oraz naszych nadludzkich możliwości wynikających ze zmiany kodu genetycznego.

Największą zaletą zremasterowanej edycji jest wyraźnie poprawiona oprawa graficzna, maksymalną rozdzielczość zwiększono do 1920×1080 oraz uzyskano 60 klatek na sekundę. Efekty specjalne wyglądają lepiej, zaś poziomy wczytują się dużo szybciej. Jeśli chcesz zobaczyć zapierające dech w piersiach lokacje wybierz strzelankę pierwszoosobową i pobierz BioShock: The Collection download.

BioShock The Collection Pobierz – Wszystkie części na PC

BioShock The Collection Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q9650 3.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 770.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 70 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Exsite BioShock The Collection Free Download
  • Pobierz BioShock The Collection Crack Torrent
  • Pebx BioShock The Collection PC Download
  • Free Download BioShock The Collection Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *