Bombshell Download

Wśród wielu gier komputerowych, które są obecnie dostępne na naszym rynku największą popularnością cieszą się gry RPG. Nie ma w tym nic dziwnego. Rozgrywki tego typu pozwalają wczuć się całkowicie w nową rolę oraz spełnić swoje marzenia o zostaniu bohaterem fascynujących i niecodziennych przygód. Nie da się również ukryć, że gry tego typu są niezwykle wciągające. Wśród wielu tytułów tego typu gier istnieje jeden, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Grą tą jest Bombshell Download. Warto pobrać tę pozycję na swój komputer i przekonać się o tym jak bardzo fascynująca potrafi to być gra. O tym, że to prawda świadczą chociażby bardzo pozytywne recenzje, które zbiera wśród miłośników gier RPG. Data premiery: 29 stycznia 2016. Recenzowana gra została udostępniona na platformach Microsoft Windows PC, natomiast na konsole Playstation 4 oraz Xbox One premiera została odłożona.

Bombshell Download pełna wersja na PC

Bombshell Pobierz

Pobierz za Darmo!

Bombshell to gra RPG akcji z widokiem izometrycznym pochodząca od studia Interceptor Entertainment i wydawcy 3D Realms, które na swoim koncie ma wiele innych sukcesów i głośnych tytułów.

W grze akcji tej wcielamy się w postać Shelly „Bombshell” Harrison – najemniczkę z mechanicznym ramieniem, która przemierza cztery zróżnicowane światy, aby uratować prezydenta z rąk kosmitów.W tym celu musimy pokonać hordy wrogów oraz odwiedzić aż cztery zróżnicowane i bardzo fascynujące światy – znajdują się wśród nich między innymi Kyrron, czyli planetę umierającą pod bezlitosnymi promieniami zbyt blisko położonego słońca i Zeroth (dom cywilizacji, która zatrzymała się w czasie). Co więcej, w podróży natykamy się na rozmaite niebezpieczeństwa takie jak drapieżnicy czy doskonale uzbrojeni najeźdźcy. Na szczęście bohaterka gry science fiction jest w stanie z naszą pomocą pokonać wszystkie zagrożenia i niebezpieczeństwa. Wszystko to dzięki największemu atutowi jaki posiada, jest nim oczywiście modyfikowalne mechaniczne ramię. Do dyspozycji otrzymujemy co najmniej 10 różnych wariantów broni do zamontowania w miejscu ręki. Dopasowując broń do rodzaju niebezpieczeństwa z jakim musimy walczyć jesteśmy w stanie skutecznie pokonać każdego, nawet najbardziej zaciętego wroga. Same pojedynki są zaś bardzo efektowne i dynamiczne, co jest niewątpliwą zaletą tej gry. To wszystko sprawia, że gra jest niezwykle pasjonująca i pełna emocji. A o to przecież chodzi w tego typu grach. Dlatego też Bombshell Download to proste rozwiązanie na to, by zapewnić sobie doskonałą rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gra ta poza dynamiczną i wartką akcją zawiera również klasyczne dla gier RPG elementy takie jak awansowanie postaci na kolejne poziomy doświadczenia i rozwijanie jej umiejętności oraz zadania poboczne. Dzięki temu całość jest harmonijna i spójna a graczowi chce się przechodzić kolejne etapy i zadania. Zaletą gry jest również specyficzny humor, który pozytywnie wpływa na odbiór gry.

Podsumowując Bombshell Download jest grą, którą warto poznać i pobrać na swój komputer. Ma bowiem liczne zalety, które sprawiają, że nie może się nudzić. Jeśli jesteśmy miłośnikami gier RPG z całą pewnością spełni ona wszystkie nasze wymagania, nawet jeśli są one dość wygórowane. Jest to bowiem gra, która doskonale łączy ciekawą fabułę, funkcjonalność i przystępną mechanikę z atrakcyjną grafiką, która sprawia, że rozgrywki są prawdziwą przyjemnością nie tylko dla fanów gatunku. Wszystkie zalety oraz wady to zasługa silnika Unreal Engine 3 który jest znany z takich produkcji jak Bulletstorm.

Jeśli więc poszukujesz pozycji ciekawej i niecodziennej, która pozwoli Ci wcielić się w niezwykłą rolę i przeżyć przygody wybór tej gry z całą pewnością będzie dobrym pomysłem, którego nie będziesz żałować. Przekonało się już o tym zresztą bardzo wielu graczy, którzy pokochali tę niecodzienną grę. Cena na steam: 34,99 USD.

Bombshell Pobierz – Pełna Wersja gry!

Bombshell Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6550 2.33GHz.
 • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GT 430.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Bombshell Torrent
 • Pobierz Bombshell Exsite
 • Chomikuj Bombshell Free Download
 • Pebx Bombshell Pobierz za darmo
 • CODEX Bombshell Download PC

Oficjalna strona: http://www.bombshell.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *