Bulletstorm Download

Bulletstorm, to dość szalona produkcja. A skoro jest ona szalona i zwariowana, to najprawdopodobniej za jej stworzenie są odpowiedzialni Polacy. Nie inaczej, Bulletstorm, to dzieło polskiego studia People Can Fly. Jest to typowa strzelanka pierwszoosobowa, w której nie tylko liczy się skuteczność, ale przede wszystkim efekt…

Fabuła gry

Jesteśmy członkiem elitarnego oddziału wojskowego, noszącego nazwę Dead Echo. Nazywamy się Greyson Hunt i właśnie… lądujemy na obcej planecie. Nasz oddział, gwarantuje pomyślność tak zwanej Federacji Planet – potężnego imperium, które dominuje w Galaktyce. Dowodzący nim generał Sarrano, kieruje nas na tajemniczą planetę Stygia, której mieszkańcy dawno ją opuścili. Niestety, tamtejsze pozostałości po ludzkiej cywilizacji zostały zniszczone przez zmutowaną roślinność. Z kolei pozostali przy życiu ludzie, weszli w skład lokalnych plemion.

Bulletstorm Download – Pełna Wersja

Bulletstorm Pobierz

Pobierz za Darmo!

Naszym zadaniem, jest więc nie tyle likwidacja przeciwników, co zrobienie tego w możliwie najbardziej efektowny sposób. Jeśli więc kochasz prawdziwą rąbankę bez zahamowań, koniecznie pobierz na swój komputer Bulletstorm Download. Przekonasz się, że artystyczne zabijanie przeciwników jest możliwe.

Mechanika gry

Bulletstorm, jest więc grą, w której otrzymujemy masę broni. Ta broń, ma zostać przez nas jak najefektywniej wykorzystania. Przykładowo, za zwykłe zabicie przeciwnika, dostaniemy określoną liczbę punktów. Jeśli jednak zrobimy to za pomocą efektownej, energetycznej smyczy, możemy tych punktów zarobić nawet kilka razy więcej.

O co chodzi z tymi punktami? Im więcej ich posiadamy, tym efektywniejsze skillshoty robimy. Ulepszona energetyczna smycz, nie tylko przyciąga przeciwnika. To samo, może zrobić z kilkunastoma wrogami, podczas gdy my, będziemy resztę z nich wykańczać za pomocą różnych rodzajów innej, posiadanej przez nas broni.

Twórcy gry, doszli jednak do wniosku, że stworzenie pozycji, w której ciągle będzie się niszczyć kolejne fale wrogów, nie ma po prostu sensu. Dlatego stworzyli oni kilka trybów gry (pomijamy na tym miejscu multi i single). W jednym z nich (rozgrywka drużynowa w trybie single), naszym zadaniem a w zasadzie – zadaniem naszej drużyny, jest walka z hordami przeciwników. Oczywiście nie chodzi tu o to, by przetrwać. Chodzi raczej o to, by wykończyć kolejne fale wrogów w jak najefektowniejszy sposób. Efekt naszej “pracy”, zostanie zliczony a następnie porównany z efektami innych, boot – graczy.

Jeśli lubisz takie gry, w których nie chodzi o przetrwanie, lecz o artyzm, koniecznie pobierz na swój komputer Bulletstorm Download. Zobaczysz, że walka z chwastami, może wyglądać naprawdę efektownie.

Tryby gry

W Bulletstorm, mamy do czynienia z dwoma podstawowymi trybami gry. Chodzi oczywiście o single i multi. Dlatego wszyscy, którzy kochają kooperację, będą w przypadku tej gry bardzo zadowoleni.

Grafika w grze

Bulletstorm, to gra oparta na silniku Unreal Engine 3.0. Jak więc można się spodziewać, efekty graficzne będą tu na najwyższym możliwie poziomie. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie są możliwości Unreal Engine, koniecznie pobierz na swój komputer Bulletstorm Download. Przekonasz się, że grafika w grze, może wciskać w fotel (nawet, jeśli w międzyczasie jesteś na obcej planecie).

Podsumowując, Bulletstorm to nie jest gra która wymaga sporo wysiłku umysłowego. Niemniej jest to bardzo interesujący (choć dostępny tylko dla osób dorosłych) sposób, by rozluźnić się po męczącym dniu w pracy.

Bulletstorm Pobierz na PC

Bulletstorm Download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Bulletstorm Free Download
  • Pobierz Bulletstorm Crack Torrent
  • Free Download Bulletstorm Pełna Wersja
  • Exsite Bulletstorm Pobierz za darmo
  • Pebx Bulletstorm Download PC

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *