Bulletstorm Download

Bulletstorm (FPS), to dość szalona produkcja. A skoro jest ona szalona i zwariowana, to najprawdopodobniej za jej stworzenie są odpowiedzialni Polacy. Nie inaczej, Bulletstorm, to dzieło polskiego studia People Can Fly. Jest to typowa strzelanka pierwszoosobowa, w której nie tylko liczy się skuteczność, ale przede wszystkim efekt. Data premiery gry twórcy Cliffa Bleszinskiego została zapowiedziana na 22 lutego 2011. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawca: Electronic Arts Inc.

Fabuła gry

Jesteśmy członkiem elitarnego oddziału wojskowego, noszącego nazwę Dead Echo. Nazywamy się Greyson Hunt i właśnie… lądujemy na obcej planecie. Nasz oddział, gwarantuje pomyślność tak zwanej Federacji Planet – potężnego imperium, które dominuje w Galaktyce. Dowodzący nim generał Sarrano, kieruje nas na tajemniczą planetę Stygia, której mieszkańcy dawno ją opuścili. Niestety, tamtejsze pozostałości po ludzkiej cywilizacji zostały zniszczone przez zmutowaną roślinność. Z kolei pozostali przy życiu ludzie, weszli w skład lokalnych plemion.

Bulletstorm Download – Pełna Wersja

Bulletstorm Pobierz

Pobierz za Darmo!

Naszym zadaniem, jest więc nie tyle likwidacja przeciwników, co zrobienie tego w możliwie najbardziej efektowny sposób. Jeśli więc kochasz prawdziwą rąbankę bez zahamowań, koniecznie pobierz na swój komputer Bulletstorm Download. Przekonasz się, że artystyczne zabijanie przeciwników jest możliwe.

Mechanika gry

Bulletstorm, jest więc grą science fiction, w której otrzymujemy masę broni. Ta broń, ma zostać przez nas jak najefektywniej wykorzystania. Przykładowo, za zwykłe zabicie przeciwnika, dostaniemy określoną liczbę punktów. Jeśli jednak zrobimy to za pomocą efektownej, energetycznej smyczy, możemy tych punktów zarobić nawet kilka razy więcej.

O co chodzi z tymi punktami? Im więcej ich posiadamy, tym efektywniejsze skillshoty robimy. Ulepszona energetyczna smycz, nie tylko przyciąga przeciwnika. To samo, może zrobić z kilkunastoma wrogami, podczas gdy my, będziemy resztę z nich wykańczać za pomocą różnych rodzajów innej, posiadanej przez nas broni. Spróbuj swoich sił grając na konsolach X360, PS3 lub PC

Twórcy gry, doszli jednak do wniosku, że stworzenie pozycji, w której ciągle będzie się niszczyć kolejne fale wrogów, nie ma po prostu sensu. Dlatego stworzyli oni kilka trybów gry (pomijamy na tym miejscu multi i single). W jednym z nich (rozgrywka drużynowa w trybie single), naszym zadaniem a w zasadzie – zadaniem naszej drużyny, jest walka z hordami przeciwników. Oczywiście nie chodzi tu o to, by przetrwać. Chodzi raczej o to, by wykończyć kolejne fale wrogów w jak najefektowniejszy sposób. Efekt naszej „pracy”, zostanie zliczony a następnie porównany z efektami innych, boot – graczy.

Jeśli lubisz takie gry, w których nie chodzi o przetrwanie, lecz o artyzm, koniecznie pobierz na swój komputer Bulletstorm Download. Zobaczysz, że walka z chwastami, może wyglądać naprawdę efektownie.

Tryby gry

W Bulletstorm, mamy do czynienia z dwoma podstawowymi trybami gry. Chodzi oczywiście o single i multi. Dlatego wszyscy, którzy kochają kooperację, będą w przypadku tej gry bardzo zadowoleni.

Grafika w grze

Bulletstorm, to gra oparta na silniku Unreal Engine 3.0 jest to ten sam co wykorzystany w grze Mass Effect 3. Jak więc można się spodziewać, efekty graficzne będą tu na najwyższym możliwie poziomie. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie są możliwości Unreal Engine, koniecznie pobierz na swój komputer Bulletstorm Download. Przekonasz się, że grafika w grze, może wciskać w fotel (nawet, jeśli w międzyczasie jesteś na obcej planecie).

Podsumowując, Bulletstorm to nie jest gra która wymaga sporo wysiłku umysłowego. Niemniej jest to bardzo interesujący (choć dostępny tylko dla osób dorosłych) sposób, by rozluźnić się po męczącym dniu w pracy.

Bulletstorm Pobierz na PC

Bulletstorm Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTX 260.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Chomikuj Bulletstorm steam Download
 • Pobierz Bulletstorm Crack Torrent
 • Free Download Bulletstorm Pełna Wersja
 • Exsite Bulletstorm Pobierz za darmo
 • Pebx Bulletstorm Download PC

Oficjalna strona: http://bulletstorm.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *