Bus Simulator 18 Download

Chcielibyście pojeździć autobusem ze znajomymi w kooperacji? Prezentujemy Bus Simulator 18 jest to następna odsłona cyklu symulatorów, pozwalających graczom na realistyczną jazdę autobusami miejskimi. Podobnie jak poprzednia część serii, produkcja jest dziełem studia deweloperskiego StillAlive, mającego na swoim koncie także Son of Nor. Jeżeli jesteś miłośnikiem środków komunikacji miejskiej, pobierz Bus Simulator 18 Download i poczuj się jak prawdziwy kierowca autobusowy. Wydawca gry astragon Entertainment. Data premiery 13.06.2018. Platformy: Windows PC.

Bus Simulator 18 Pełna Wersja PC

Bus Simulator 18 pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Podczas zabawy gracze mają okazję zasiąść za kierownicą pojazdów autobusowych wielu popularnych marek, takich jak chociażby Daimler Buses czy MAN. Twórcom gry udało się pozyskać wymagane licencje, dzięki czemu rozgrywka odbywa się przy udziale wozów istniejących w rzeczywistości. Celem zabawy jest przede wszystkim odpowiednio punktualne prowadzenie autobusu. Podczas jazdy konieczne jest pamiętanie o wszystkich przepisach ruchu drogowego. Aby sprawdzić się w roli profesjonalnego kierowcy autobusowego, pobierz grę Bus Simulator 18 Download i zasiądź za kierownicą jednego z dostępnych modeli popularnych firm motoryzacyjnych.

Mechanika

Do podstawowych zadań gracza należy nie tylko jazda po ustalonym kursie oraz stosowanie się do wymogów. Istotne znacznie ma także wchodzenie w interakcję z poszczególnymi pasażerami, na przykład w celu sprzedaży biletów. Stałym elementem rozgrywki jest ponadto konieczność radzenia sobie z rozmaitymi zdarzeniami losowymi. Gracz musi się uporać na przykład z ciągłymi zmianami pogody, a także korkami występującymi na drodze czy awariami własnego pojazdu. Najnowsza część cyklu wyróżnia się na tle poprzedniczki ponad dwukrotnie większym światem. Tytuł oferuje także realistyczny cykl dnia i nocy, co dodatkowo zwiększa doznania podczas zabawy. Zasiądź za kierownicą autobusu i ściągnij Bus Simulator 18 i pobierz, aby wyruszyć w niezapomnianą podróż po miastach oraz ich okolicach. Innym symulatorem autobusów jest Euro Coach Simulator.

Tryby i strona techniczna

Podstawowym trybem rozgrywki w Bus Simulator 18 jest kariera. Celem zabawy jest przede wszystkim wywiązywanie się z obowiązków kierowcy, a za solidność otrzymać można punkty świadczące o reputacji. Lepsi pracownicy cieszą się większą popularnością pośród pasażerów, co przyczynia się do zwiększenia obrotów finansowych całego przedsiębiorstwa autobusowego. Za postępy w tym trybie gracz może odblokować dostęp do nowocześniejszych pojazdów. Aby rozpocząć karierę, pobierz za darmo Bus Simulator 18 na PC i zyskaj maksymalną reputację. Produkcja oferuje także synchroniczny tryb dla wielu graczy. Pod względem oprawy wizualnej, tytuł prezentuje się przyzwoicie i przypomina inne produkcje tego typu. Dzięki wykorzystaniu silnika Unreal Engine 4, część zastosowanych efektów stoi na nieco wyższym poziomie.

Bus Simulator 18 Download grę na PC

Bus Simulator 18 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 750 / 2 GB Radeon R7 360 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Bus Simulator 18 Crack Chomikuj
  • Pobierz Bus Simulator 18 Torrent Pebx
  • Exsite Bus Simulator 18 Pobierz za darmo
  • CODEX Bus Simulator 18 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *