Ryse Son of Rome Pobierz

Od dziś innowacyjną grę Ryse Son of Rome Pobierz tylko na Downloaduj pełną wersję. Gra akcji osadzona w starożytnym Rzymie może być wyjątkowo interesującym doświadczeniem. Osoby, które chcą przekonać się o tym, powinny sięgnąć po Ryse: Son of Rome (TPP), tytuł, którego nie byłoby bez zaangażowania niemieckiej firmy Crytek znanej między innymi ze strzelanin z serii Crysis. Gra pojawiła się w sprzedaży w listopadzie 2013 roku wraz ze startem konsoli Xbox One, choć pierwsze informacje na jej temat pojawiały się już w roku 2011. Wtedy mówiono o tym, że gra zadebiutuje na konsoli Xbox 360 korzystając z kontrolera ruchu Kinect. Wydawca gry: Deep Silver.

Ryse Son of Rome Pobierz na PC – Pełna wersja gry

Ryse Son of Rome download

Pobierz za Darmo!

Ryse Son of Rome Download – wejdź w świat historii V wieku i zagraj o utrzymanie cesarstwa rzymskiego. Naszym bohaterem jest Marius Titus – rzymski centurion, którego do działania pcha zemsta po śmierci najbliższych. Marius przedziera się przez zastępy wrogów, a jednocześnie musi troszczyć się o podległych mu żołnierzy. Gra Hack and slash bazuje na wciskaniu odpowiednich kombinacji klawiszy, co sprawia, że Rzymianin wykonuje wyjątkowo efektowne kombinacje ciosów.

Pobierając Ryse Son of Rome PC, XONE będziesz miał zarezerwowane naprawdę dużo mocnych wrażeń i zabawy podczas codziennego dnia. Rozgrywka stwarza spore możliwości, wśród których warto wymienić choćby możliwość wydawania poleceń naszemu oddziałowi. W tym samym momencie na ekranie może zresztą pojawić się nawet sto postaci, każda ma przy tym AI na kreowanym indywidualnie poziomie. Na uwagę zasługuje i to, że gra przygodowa umożliwia nam dostęp do kooperacyjnego trybu wieloosobowego. Pozwala on na walki rozgrywane w rzymskim Koloseum w roli gladiatorów, nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby ścierać się z kolejnymi grupami wrogów.

Właściciele wersji pecetowej mogą liczyć nie tylko na wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC. Jej atutem jest również to, że posiada ona zawartość charakterystyczną wcześniej jedynie dla limitowanej wersji tego tytułu. Dzięki temu możemy zapoznać się nie tylko z nową bronią i skórkami dla postaci, ale i z mapami single i multiplayer. O największych nowościach należy jednak mówić analizując oprawę graficzną, tytuł wykorzystuje bowiem najnowszą wersję silnika CryEngine 3 ten sam co w Hunt: Showdown. W praktyce oznacza to, że oferuje wsparcie nawet dla rozdzielczości 4K i zaawansowanych efektów graficznych, których zabrakło na konsoli. Cena na steam: $14.99.

Ryse: Son of Rome Download – Zainstaluj na PC

Ryse Son of Rome pobierz

Pobierz za Darmo!

Ryse: Son of Rome Pobierz „Zobacz Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 3.3 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660Ti.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 26 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Ryse Son of Rome spolszczenie
 • Ryse Son of Rome Download PC Full Version
 • Recenzja Ryse Son of Rome Pobierz
 • Chomikuj Ryse Son of Rome Pobierz pełną wersję za darmo
 • Download Ryse Son of Rome

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.