The Dark Pictures: House of Ashes Pobierz

The Dark Pictures: House of Ashes to wciągająca gra horrorowa, której akcja rozgrywa się w mrocznym podziemnym labiryncie. Pobierz grę i przeżyj przerażające doświadczenia wraz z grupą żołnierzy i archeologów, którzy stawiają czoła groźnym istotom i mrocznym tajemnicom. Czy dasz radę przetrwać i odkryć prawdę ukrytą w głębinach? Pobierz The Dark Pictures: House of Ashes i wkrocz w świat przerażającego horroru.

Tytuł stanowi trzecią część serii The Dark Pictures Anthology. The Dark Pictures House of Ashes został opracowany przez zespół Supermassive Games, a za jego wydanie odpowiedzialna jest firma Bandai Namco Entertainment. Gra, tak samo jak pozostałe części serii, reprezentuje gry przygodowe połączone z elementami charakterystycznymi dla gatunku survival horror.

Producent: Supermassive Games
Wydawca: Bandai Namco Entertainment
Data premiery: 22 października 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran
Liczba graczy: 1-5
Język: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Arabski, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Chiński tradycyjny
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 8477

PC The Dark Pictures House of Ashes Download Pełna Wersja

The Dark Pictures: House of Ashes Pobierz

The Dark Pictures Anthology House of Ashes będzie dostępne dla użytkowników PC, a także na konsolach: PlayStation – PS4 i PS5, XONE oraz XSX.

W przedsprzedaży możliwy jest zakup produktu w wersji Curator’s Cut z nowymi, rozgrywanymi z perspektywy innych postaci scenami, oferującymi nowe wybory i decyzje do podjęcia. Na rynku dostępne także będą zestawy The Dark Pictures Anthology Triple Pack, w których razem z nową częścią serii, znajdą się gry Little Hope i Man of Meden oraz dodatki do produktu.

Opis fabuły

Wydarzenia przedstawiane w tej części serii przenoszą graczy na Bliski Wschód, a mają miejsce w czasie, gdy zbliża się koniec wojny w Iraku. Siły Specjalne amerykańskich żołnierzy poszukują broni masowego rażenia. Zamiast tego odnajdują jednak coś dużo bardziej śmiercionośnego i starożytnego – zasypaną sumeryjską świątynie, w której murach gnieżdżą się stworzenia nie z tej ziemi. Dzikie i niezwykle wytrzymałe stwory, które teraz opuszczają swoją kryjówkę i wyruszają na łowy.

By przetrwać noc pod powierzchnią, żołnierze muszą połączyć siły ze swoimi dotychczasowymi wrogami. Jeśli gra Ci się podoba to również polecamy The Medium do pobrania w podobnym klimacie.

Mechanika gry

Gra umożliwia nam obserwowanie rozgrywanych wydarzeń z perspektywy filmowych ujęć. Rozgrywka umożliwia nam przejęcie kontroli nad kilkoma postaciami, których zadaniem jest przetrwanie w starożytnych podziemiach. W tym celu odwiedzają oni poszczególne lokacje, rozwiązują zagadki – dostajemy więc esencję gier przygodowych.

Bandai Namco Entertainment oferuje produkt, który jest interaktywny i pełen wyborów. To od graczy zależy jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów – którzy z protagonistów przetrwają noc, którzy zginą. Niejednokrotnie nawet to kiedy i w jaki sposób spotkają swój koniec zależy od nas i podejmowanych działań i dokonywanych wyborów.

Poruszaj się po podziemiach i ucieknij przed przerażającym zagrożeniem

Odkrywaj ścieżki, pozostań w ruchu, by znaleźć drogę ucieczki ze świątyni i nie stać się posiłkiem dla hordy zabójczych potworów, które widzą w tobie jedynie kolejną ofiarę.

Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem

Bohaterowie gry składają się z członków przeciwnych zgrupowań, którzy rzadko wchodzą ze sobą w bezpośredni kontakt. Czu uda Ci się odstawić w zapomnienie spory poszczególnych protagonistów, by móc przetrwać noc?

Nie graj w samotności

Przeżywaj emocjonującą rozgrywkę razem ze znajomymi z dwoma trybami multiplayer do wyboru.

Tryb gry

Produkt pozwala zarówno na zabawę w pojedynkę, jak również w towarzystwie innych graczy – co umożliwia nam tryb współpracy lub tzw. Nocy Filmowej, w ramach której gracze kontrolują poszczególnych bohaterów gry, siedząc przed jednym ekranem.

The Dark Pictures House of Ashes Pobierz za darmo

The Dark Pictures: House of Ashes download

Wymagania Sprzętowe gry The Dark Pictures Anthology: House of Ashes:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 390
  • Miejsce na dysku: 65 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce RTX 2060 / 8 GB Radeon RX Vega 56
  • Miejsce na dysku: 65 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes survive the night below The Dark Pictures Anthology: House of Ashes fight together as za darmo dark pictures anthology house of ashes series of standalone in house of ashes house of ashes free download nest of unearthly creatures story online with the dark pictures anthology buried sumerian temple containing they must forge you put aside any missing dll errors right click the games limited run the cykl osobnych gier horrorów darmowa gra download pc instalacja gry house of ashes systemu operacyjnego system operacyjny zasypaną sumeryjską świątynię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *