Dark Souls II Pobierz za Darmo

Dark Souls II Pobierz za darmo tylko u Nas ! Dark Souls II to gra action-RPG wyprodukowana przez ekipę From Sofware umiejscowiona w mrocznym świecie fantasy. Na tle innych gier tego gatunku cechą wyróżniającą jest rozległy system walki i niebywale wysoki poziom trudności.

Poprzednie wersje Dark Souls II to wielokrotnie nagradzane gry RPG z 2011 roku. Japoński producent tej gry pracuje w branży już od lat 80. XX wieku i wyprodukował takie gry jak: Otogi, Field, Armored Core czy chociażby Tenchu.

Akcja jest rozgrywana w ponurym świecie fantasy znanego z pierwszej części, czyli w krainie znanej jako Lordran. Jednak w tej części zwiedzamy inne rejony tego terenu oraz wcielamy się w innego bohatera. Pobierz Dark Souls 2 u Nas i ciesz się za darmo pełną wersją gry ! Aby poznać cały przebieg akcji i być w temacie, należy znać fabułę pierwszej części gry, dlatego aby móc poznawać świat w Dark Souls II należy wrócić do poprzedniej wersji.

Podczas rozgrywki zwiedzamy wiele miejsc w celu poszukiwania remedium na klątwę która sprawia ból bohaterowi. Najbardziej warte uwagi aspekty w grze to eksploracja, rozwój postaci oraz walka. Każda bitwa stanowi duże wyzwanie, nawet z łatwym do pokonania wrogiem wymaga niekiedy paru prób. Powtarzanie scen metodą prób i błędów w grze jest wpisane w rozgrywkę. Pobierz za darmo Dark Souls II tylko u Nas ! Po skończeniu gry mogę śmiało stwierdzić, iż zabawa w trybie New Game Plus i przejrzeniu paru klas postaci zasługuję na miano gry roku 2014 oraz przewyższa poprzednika pod każdym względem !

Dark Souls II Pobierz na PC

dark souls 2 pobierz
Pobierz za Darmo!

Dark Souls 2 Download „Trailer”

 

  • Dark Souls 2 Pobierz
  • Dark Souls II Download
  • Dark Souls 2 pc Download
  • Dark Souls II Pobierz za darmo

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *