Dark Souls II Pobierz za Darmo

Dark Souls 2 Pobierzesz za darmo tylko u Nas ! Dark Souls II (TPP) to gra action-RPG wyprodukowana przez ekipę From Sofware umiejscowiona w mrocznym świecie fantasy. Na tle innych gier tego gatunku cechą wyróżniającą jest rozległy system walki i niebywale wysoki poziom trudności. Data premiery fabularnej gry akcji odbyła się dnia 11 marca 2014. Twórca Naotoshi Zin i reszta ekipy udostępnili grę sandbox na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360. Wydawcą recenzowanej gry komputerowej jest Bandai Namco Entertainment.

Poprzednie wersje Dark Souls II to wielokrotnie nagradzane gry RPG z 2011 roku. Japoński producent tej gry FromSoftware pracuje w branży już od lat 80. XX wieku i wyprodukował takie gry jak: Otogi, Field, Armored Core czy chociażby najnowsze Sekiro: Shadows Die Twice. Fani gry powinni się zastanowić nad najnowszą częścią Dark Souls: Remastered.

Akcja jest rozgrywana w ponurym świecie fantasy znanego z pierwszej części, czyli w krainie znanej jako Lordran. Jednak w tej części zwiedzamy inne rejony tego terenu oraz wcielamy się w innego bohatera. Pobierz Dark Souls 2 u Nas i ciesz się za darmo pełną wersją gry multiplayer! Aby poznać cały przebieg akcji i być w temacie, należy znać fabułę pierwszej części gry, dlatego aby móc poznawać świat w Dark Souls II dostępnej na PS4, PS3, XONE, X360, PC należy wrócić do poprzedniej wersji.

Podczas rozgrywki zwiedzamy wiele miejsc w celu poszukiwania remedium na klątwę która sprawia ból bohaterowi. Najbardziej warte uwagi aspekty w grze to eksploracja, rozwój postaci oraz walka. Każda bitwa stanowi duże wyzwanie, nawet z łatwym do pokonania wrogiem wymaga niekiedy paru prób. Powtarzanie scen metodą prób i błędów w grze jest wpisane w rozgrywkę. Pobierz za darmo Dark Souls II tylko u Nas ! Po skończeniu gry mogę śmiało stwierdzić, iż zabawa w trybie New Game Plus i przejrzeniu paru klas postaci zasługuję na miano gry roku 2014 oraz przewyższa poprzednika pod każdym względem ! Grafika i soundtrack to zasługa nowego silnika wykorzystanego na potrzeby tej gry Cena na steam: 39,99 USD.

Dark Souls II Pobierz na PC

dark souls II download
Pobierz za Darmo!

Dark Souls 2 Download „Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-2100 3.1GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 750.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 14 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Dark Souls 2 Pobierz
  • Dark Souls II deluxe edition Download
  • Dark Souls 2 pc Download
  • Dark Souls II Pobierz poradnik za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.