Conan Exiles Download

Conan Exiles download jest grą akcji w formie role-playing, rozgrywka toczy się w otwartym świecie, cała rozgrywka koncentruje się na przeżyciu w mało przyjaznym środowisku. Gracze już nie tylko mogą wytwarzać pomocne przedmioty i uzbrojenie, ale również stawiają budynki, które z czasem przeobrażą się w olbrzymie miasta i forty. Realnym zagrożeniem jest niebezpieczna przyroda i przeciwnicy, oraz kryjące się w pradawnych ruinach mroczne jak i pogoda nie do przewidzenia.

Conan Exiles Download – CODEX

Conan Exiles Pobierz

Pobierz za Darmo!

Conan Exiles nastawia się głównie na survivalowy role-playing akcji typu przysłowiowej “piaskownicy”, której stworzenia podjęło się studio FunCom. Marka już swojego czasu wykonała świetnie przyjęte Age of Conan: Hyborian Adventures. Premiera Conan Exiles download planowana jest na 31 stycznia 2017.

Akcja toczy się w fikcyjnym uniwersum Conana Barbarzyńcy. Gracz zajmuje rolę wyrzutka, który przemierza dzikie, niebezpieczne pustkowia. Chociaż fabuła odgrywa rolę drugoplanową, dając pole do popisu wysokorozwiniętej rozgrywce, w trakcie zabawy poznajemy bogatą historię świata, skrywaną w starożytnych ruinach pozostawionych przez pradawne cywilizacje, znajdziemy tam księgi i rozmaite inskrypcje, opisujące zamierzchłe wydarzenia.

W Conan Exiles download akcja przedstawiona jest z perspektywy trzeciej osoby lub bezpośrednio z oczu bohatera. Gracz otrzymuje do dyspozycji otwarty nieregularny świat, przygoda biegnie przez sawannę, jak i pustynie, kaniony pełne przepaści, miłe dla oka doliny, czy ruiny wspomniane wcześniej. W centrum rozgrywki jest aspekt survivalowy, mimo że gra zaczyna się z pustymi rękoma, szybko tworzymy pierwsze, mało skomplikowane narzędzia czy broń, by wykorzystać rozbudowany system zbieractwa, by tworzyć niezbędne przedmioty i coraz bardziej zabójczy arsenał oraz stawiać konstrukcje, tworzące olbrzymie miasta. Na drodze podboju i zniewolenia pozyskujemy też poddanych, żołnierzy, łuczników, artystów itd.

Świat przedstawiony w Conan Exiles pc download nie należy do bezpiecznych miejsc, zagrożenie stanowią zarówno warunki pogodowe, łącznie z burzami piaskowymi, jak i agresywna fauna oraz napotkani ludzcy przeciwnicy, najczęściej bandyci i wygnańcy. Tych ostatnich można wziąć żywcem, by składać ich serca na poświęconych bogom ołtarzach. Bóstwa mogą przekazać nam unikalne zdolności, co nierzadko przydaje się w boju. W walce możemy korzystać z łuków, mieczy, różnego rodzaju dzid, ale też wyżej przytoczonymi umiejętnościami od bogów. Kondycja bohatera także jest ważna w rozgrywce, musimy trzymać formę fizyczną i psychiczną, gdyż przeszukiwanie tajemniczych ruin zajmowanych przez nadprzyrodzone, mroczne siły może sprawić, że protagonista popadnie w obłęd.

W Conan Exiles free download będziemy mogli zagrać zarówno w pojedynkę, jak i za pośrednictwem internetu tworząc własne serwery lub dołączając do już stworzonych wcześniej przez innych graczy. Na pochwałę zasługuje również wspaniała oprawa graficzna z niesamowitymi, przyprawiającymi o dreszczyk emocji efektami specjalnymi. Całość rozgrywki jest świetnie przemyślana i spójna. Jeśli twierdzisz że posiadasz dyplom szkoły przetrwania, pobierz tę grę już dziś i sprawdź swoje umiejętności w świecie, w którym mało kto by przeżył. Czeka Cię wiele atrakcji, a jeśli lubisz towarzyszący temu tytułowi dreszczyk emocji, będziesz czuł się jak ryba w wodzie, do której ktoś wrzucił sieci. Właśnie rozpoczyna się prawdziwa walka o życie.

Conan Exiles Pobierz – Pełna Wersja PC

Conan Exiles download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Conan Exiles Chomikuj Crack
  • RELOADED Pobierz Conan Exiles Torrent Exsite
  • Pebx Conan Exiles Pobierz za darmo CODEX
  • Darkwarez Conan Exiles Free Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *