Anthem Download

Lubisz współpracować z innymi graczami? Premiera tej gry przypadnie Ci do gustu. Gra Anthem pełna wersja jest przeznaczoną na komputery osobiste z systemem Windows strzelanką, zawierającą elementy gier MMO. Tytuł jest dziełem oddziału studia BioWare w Edmoenton, odpowiedzialnego za przygotowanie hitów takich jak serie Mass Effect czy Dragon Age. Wydawca gry: Electronic Arts. Data premiery: 22.02.2019. Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Anthem Pobierz grę PC Codex

Anthem pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Gra Anthem PC, XONE, PS4 jest produkcją w klimatach science-fiction. Akcja rozgrywa się na odległej planecie, której mieszkańcy chronieni są przed ogromnymi bestiami za sprawą gigantycznego muru. Gracz wciela się w postać wolnego strzelca, śmiałka dysponującego pancerzem wspomaganym klasy Javelin. Jedynie ten rodzaj wyposażenia pozwala na walkę z agresywnymi przedstawicielami wrogo nastawionej fany, a także bezwzględnymi istotami zwanymi Scars. Zadaniem gracza jest ochrona obywateli bastionu, a także wykonywanie powierzanych mu zadań. Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie science-fiction, pobierz grę Anthem free Download i zmierz się z nienawistnymi współlokatorami przeklętej planety.

Mechanika gry Anthem

Gra Anthem łączy w sobie elementy tradycyjnej strzelanki oraz produkcji typu MMO. Gracz zaczyna swoją przygodę od wykreowania własnej postaci, a jego głównym zadaniem jest eksploracja świat oraz realizowanie misji. Zadania wykonywać można zarówno w pojedynkę, jak i przy udziale towarzyszy broni. Weź udział w fantastycznej wyprawie i ściągnij Anthem PC Download aby stworzyć własnego bohatera. Wykreowaną postać rozwijać można za pomocą punktów doświadczenia, którymi gracz nagradzany jest za wypełnianie poszczególnych zadań.

Rozgrywka

Gracz obserwuje wszystkie wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby. W większości przypadków walka ma ściśle zręcznościowy charakter, dzięki czemu Anthem przypomina klasyczne strzelanki. Największy wpływ na rezultat poszczególnych starć ma zręczność gracza oraz jego celność, a nie indywidualne zdolności postaci. Kluczową rolę podczas zabawy odgrywają również pancerze wspomagane. Gracz może skorzystać z bardzo szerokiego wyboru ich modeli, które charakteryzują się odmiennym rodzajem uzbrojenia oraz różnorakimi specyfikacjami. Istnieje również możliwość ich modyfikowania oraz ulepszania, dzięki czemu sprzęt dopasować można do indywidualnych potrzeb gracza. Każdy egzemplarz posiada silniki odrzutowe, które znacząco ułatwiają eksplorację planety. W ten sposób zwiększyć można również taktyczną swobodę podczas starć z przeciwnikami.

Strona techniczna

Anthem zwraca uwagę szczegółową oprawą graficzną, która przygotowana została w pełnym trójwymiarze. Zaprojektowaną ją na bazie silnika Frostbite, wykorzystanego między innymi przy Battlefield 1. Dzięki temu produkcja zyskała doskonałą interaktywność pola bitwy. Przejawia się to na przykład dużym wpływem teren oraz zachodzących w nm zmian na ogólny przebieg rozgrywki. Tytuł wyróżnia się także bardzo dobrym modelem zniszczeń. Podczas zabawy burzyć można zarówno mniejsze, jak i ogromne obiekty. Jeżeli chcesz wziąć udział w tej niecodziennej przygodzie, pobierz za darmo Anthem i odwiedź odległą planetę.

Gra Anthem Download

Anthem download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 10 64-bit

  • Pobierz Anthem Torrent Pebx
  • 3DM Download Anthem Crack Exsite
  • Chomikuj Anthem PC download
  • CODEX Anthem Pobierz steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.