Crysis Remastered Trilogy Pobierz

Wersja Crysis Remastered Trilogy 2021 stanowi zbiór kultowych strzelanek wyprodukowanych przez studio Crytek. W tworzeniu remasterów nie sposób pominąć pracy Saber Interactive. W 2021 roku możemy spodziewać się pakietu gier Crysis Remastered (z 2020 roku) razem z Crysis 2 oraz Crysis 3, z których każda zostanie odświeżona i wzbogacona o nowe modele i tekstury. A to jeszcze nie wszystko, czego możemy się spodziewać po zremasterowanej wersji gry.

Producent: Crytek / Saber Interactive
Wydawca: Crytek
Wydawca PL: Koch Media Poland
Data premiery: 15 października 2021
Tryb gry: single player
Język: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański (Hiszpania), rosyjski, turecki, japoński, czeski, chiński (tradycyjny)TEXT: angielski, chiński (tradycyjny), niemiecki, francuski, włoski, japoński, polski, hiszpański (Hiszpania)
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 14211

Crysis Remastered Trilogy Download Pełna Wersja

Crysis Remastered Trilogy Pobierz

Odnowiona wersja trylogii Crysis dostępna będzie na PC, konsole PlayStation: PS4 i PS5 (PlayStation 5), XONE i Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Fabuła

Wyląduj po raz kolejny na archipelagu Lingshan, ocal ludzkość przed zabójczym wirusem w Nowym Yorku oraz odkryj prawdę o militarnej organizacji C.E.L.L i powstrzymaj Cephalodopsa.

Akcja gry Crysis Remastered Trilogy rozpoczyna się w 2020 roku w momencie przejęcia kontroli nad archipelagiem Lingshan przez siły militarne Korei Północnej. Na wyspy zostaje wysłany amerykański oddział specjalny z misją ratunkową – ich celem jest ocalenie archeologów, którzy odkryli na wyspach zaawansowaną technologię o nieznanym pochodzeniu. Szybko jednak okazuje się, że na miejscu trwa konflikt pomiędzy koreańskimi żołnierzami a obcą rasą – Cepidami.

Koniec końców obcy przypuszczają atak na ziemie w celu wyeliminowania ludzkości, a gracz zostaje z zadaniem powstrzymania inwazji oraz ocalenia świata. Inną świetną strzelankę jaką możemy polecić to Deathloop do pobrania.

Mechanika gry

Seria Crysis pozwala nam na przypatrywanie się rozgrywanym wydarzeniom oczami bohatera (FPP). Pobierz Crysis Remastered Trilogy za darmo na PC. Kampanie, prowadzące fabułę do przodu, podzielone są na misje, które możemy wypełniać na różne sposoby. Można więc powiedzieć, że mimo braku otwartego świata w grze, rozgrywka nastawiona jest na niemałą dowolność i swobodę w trakcie wykonywania kolejnych zadań.

Crytek oprócz różnych ścieżek, prowadzących do osiągnięcia celu, oferuje nam także różnorodne gadżety, których zadaniem jest ułatwienie i urozmaicenie wykonywanych misji. Wszystko zależy od tego, czy wolisz przekradać się za plecami przeciwników, przemykając niezauważony między kolejnymi kryjówkami, czy raczej preferujesz otwarte starcie z wrogami. Włączając do tego system modyfikacji broni – dostępne w grze tłumiki, lunety, celowniki – tylko od gracza zależy jaki sposób działania akurat obierze.

Crysis 2 i Crysis 3 również dodają kilka niewielkich zmian do trybu rozgrywki. Crysis 2 czyni pola bitwy bardziej pionowymi, umożliwiając jeszcze więcej możliwych podejść do zadania dzięki umożliwieniu wspinaczki oraz prowadzeniu starcia rozłożonego na kilka różnych pięter. Crysis 3 wprowadza do gry futurystyczny kompozytowy łuk wyposażony w różne rodzaje strzał.

Gameplay

Nanopancerz

Jeśli mowa tu o zabawie i dowolności nie sposób pominąć nanopancerza noszonego przez głównych bohaterów Crysis Remastered Trilogy. Pozwala on na oddychanie pod wodą, skanowanie otoczenia, a nawet umożliwia hakowanie wrogiej elektroniki. Co więcej, wspomoże nas umożliwiając nam używanie dostępnych trybów m.in. trybu maskowania, który pozawala nam chwilowo pozostać niewidzialnym albo trybu pancerza, chroniącego nas przed pociskami i zapewniającym większą wytrzymałość.

Ray tracing w Crysis Remastered Trilogy

Crytek potwierdził, że Crysis 2 oraz 3 w zremasterowanej trylogii będą wykorzystywać ray tracing, przy jednoczesnym oświadczeniu, że technologia ulepszająca cieniowanie trafi wyłącznie na wersje dla komputerów osobistych.

Crysis Remastered Trilogy Pobierz za darmo

Crysis Remastered Trilogy download pc

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 92 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-8600 3.1 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1660 Ti
  • Miejsce na dysku: 92 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

broadband internet connection storage in addition email address will rescue mission the action the series and cloaking abilities search for alien race cloaking abilities recommended os windows 7 amd ryzen 5 first person the crysis system requirements nvidia geforce gtx trilogy pc Crysis Remastered Trilogy cracked version torrent pełna wersja gry do pobrania instalacja gry Crysis Remastered download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *