Cube World Pobierz za darmo

Cube World do pobrania to ciekawy projekt, mamy bowiem do czynienia z niezależnym RPG łączącym ze sobą dynamiczny świat w stylu gry Minecraft z klasycznymi japońskimi seriami takimi, jak choćby The Legend of Zelda. Data premiery komputerowej gry fabularnej była zaplanowana na 2 lipca 2013 i udostępniona tylko na Microsoft Windows 7 PC. Wydawcą jak i producentem zostało studio Picroma.

Cube World Pobierz na PC

pobierz cube world

Opis tworzenie postaci – otwarty świat gry

Cube World Pobierzesz w pełnej wersji na naszej stronie, graj online już teraz. Pierwszym krokiem, który musimy zrealizować jest stworzenie postaci. Nie ograniczamy się przy tym do wyboru podstawowych współczynników, tylko od nas zależy bowiem również rasa oraz wygląd bohatera. Cube World to sandbox, a co za tym idzie, nie mamy co liczyć na warstwę fabularną. Nie jest to jednak wada, gra bowiem jest zaprojektowana jako jedna wielka piaskownica, a co za tym idzie, możemy cieszyć się swobodą działania.

Zagraj już dzisiaj, Cube World Pobierz i zainstaluj na swoim sprzęcie, powalcz o dominację w super grze. RPG akcji koncentruje się przede wszystkim na poznawaniu świata, a ponieważ ten ostatni jest generowany na bieżąco, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że jest on praktycznie nieskończony. Jest to zresztą świat, który warto poznać bliżej, składa się bowiem z lochów, zamków i podziemi. Na naszego bohatera czekają tu liczne postaci niezależne, nie brakuje jednak również potworów. Można też liczyć na dynamiczne zadania poboczne w Cube World oraz dość złożony ekwipunek. Sama mechanika walki przywodzi na myśl rozwiązania znane nam z gier zręcznościowych. Walki toczą się w czasie rzeczywistym, a o zwycięstwie decydują nie tylko systematycznie rozwijane umiejętności postaci, ale i refleks charakterystyczny dla gracza.

Rozgrywka

Postępy w rozgrywce Cube World przyczyniają się do tego, że gracz może pochwalić się kolejnymi punktami doświadczenia. Te są wykorzystywane do tego, aby rozwiać statystki postaci. Nie bez znaczenia jest i to, że gracz może wpływać na kształt otaczającego go świata, może więc zarówno niszczyć, jak i wznosić kolejne budynki. Możliwa jest tu zresztą nie tylko samotna zabawa, ale i kooperacja z innymi graczami.

Grafika retro

Grafika przywodzi na myśl kolorową konwencję retro, całość przypomina więc japońskie 16-bitowe RPG, które ktoś przeniósł do trójwymiaru. Stało się to możliwe przede wszystkim dlatego, że silnik gry FPP został oparty na voxelach.

Cube World Download Pełna Wersja PL

do pobrania cube world download

 

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E7600 3.06GHz, Intel core i5 2400
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM lub 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8, Windows 10, Windows XP.
  • Direct X: DX 10.

Cube World Download „Trailer”

  • 2018 Cube World is download 2020
  • steam Cube World Pobierz za darmo
  • Pobierz world Cube World server 2019

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *