Legend of Grimrock II Download

Legend of Grimrock II Pobierz, to kolejna odsłona popularnej gry, zaliczanej do kategorii dungeon – crawler a za jego powstanie odpowiada nikt inny, jak studio Almost Humans, odpowiedzialne zresztą za stworzenie poprzedniej wersji gry. Data premiery odbyła się dnia 15 października 2014 na platformie Microsoft Windows PC.

Fabuła gry

W Legend of Grimrock II fabularnej gry akcji, wcielamy się w rolę skazańca. Ze względu na swoje przestępstwa, zostaliśmy wysłani na jedną z odległych wysp o nazwie NEX. Podczas naszej wyprawy, będziemy mogli nie tylko zwiedzać okolicę (podziemne lochy również), ale przede wszystkim poznawać różne, często przerażające postacie.

Legend of Grimrock II Download

Legend of Grimrock 2 Download

Pobierz za Darmo!

Nasza wyprawa, będzie się odbywać w wielu lokalizacjach. Smaczku całej pozycji dodaje fakt, że w grze pojawi się noc i dzień. Jak łatwo się domyślić, spokojne prowadzenie rozgrywki (szczególnie w godzinach nocnych), nie będzie raczej możliwe. Jeśli więc chcesz stać się choć na chwilę ściganym uciekinierem, koniecznie pobierz na swój komputer Legend of Grimrock II Download. Przekonasz się, że naprawdę warto zagrać w tą grę.

Mechanika gry recenzja

W porównaniu z poprzednią wersją gry, dużo zmieniło się w Legend of Grimrock II w kontekście samej mechaniki gry. Pojawiły się na przykład 22 nowe stwory, które wśród naszych głównych bohaterów będą szerzyć prawdziwe spustoszenie.

Zmianie ulegnie też sam tryb przeszukiwania okolicy. Od teraz, będziemy mogli zwyczajnie spacerować nie tylko po danej planecie, ale przede wszystkim – również pod jej powierzchnią. Chodzi tu oczywiście o możliwość przeszukiwania jaskiń, krypt i wielu innych, niedostępnych miejsc, które w poprzedniej odsłonie gry były po prostu zablokowane.

Dużo się zmieniło w zakresie rozwoju naszej postaci. Od teraz, nie zwiększamy możliwości odgrywanego przez nas uciekiniera według wcześniej przyjętych, sztywnych konwenansów. W Legend of Grimrock II, sami wybieramy, jakie umiejętności (po zaliczeniu konkretnego poziomu), będziemy mogli otrzymać. Tym samym, nie będzie możliwe prowadzenie rozgrywki w ten sam sposób, nawet jeśli rozpoczniemy grę od nowa.

Zmiany objęły również sztuczną inteligencję naszych przeciwników. Od teraz, mogą oni atakować jeszcze bardziej wymyślnymi przedmiotami i – co jest bardzo ważne – również w grupach. Ponadto, w pewnym stopniu, potrafią one dopracować swoją strategię działania do Twojej taktyki, co jeszcze bardziej utrudnia nam zadanie. Jeśli więc lubisz grać w wymagające klasyczne RPG typu dungeon – crawler i jednocześnie nie boisz się zaawansowanej inteligencji przeciwników, koniecznie pobierz na swój komputer Legend of Grimrock II Download.

Podsumowanie

Legend of Grimrock II, to z pewnością gra dla bardziej wytrawnych graczy, których nie interesują wyświechtane tytuły. Dlaczego? Choćby ze względu na wspomniany tryb dungeon – crawler, który charakteryzuje gry, traktujące o zwiedzaniu rozmaitych grobowców i lochów.

Mamy niestety złą wiadomość dla wszystkich, którzy kochają rozgrywki w trybie multiplayer. Legend of Grimrock II, to pozycja w którą możemy pograć wyłącznie w trybie single. Na szczęście, dzięki specyficznemu klimatowi gry, ten niedostatek jest z nadwyżką rekompensowany.

Jeśli więc kochasz niszowe produkcje, charakteryzujące się niecodziennym interfejsem użytkownika, koniecznie pobierz na swój komputer produkcję Legend of Grimrock II Download. Gwarantujemy Ci wysoki poziom rozgrywki, doskonałą jakość grafiki, jak również – wysoki poziom trudności gry. Podsumowując, Legend of Grimrock II to gra którą powinieneś mieć na dysku swojego komputera. Cena na steam: 23,99 USD.

Legend of Grimrock II Pobierz i zainstaluj

Legend of Grimrock 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q9400 2.66GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660 Ti.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Legend of Grimrock II Torrent
 • Pobierz Legend of Grimrock II Exsite
 • Chomikuj mods Legend of Grimrock 2 spolszczenie
 • Pebx poradnik Legend of Grimrock II Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Legend of Grimrock 2 Download

Oficjalna strona: http://www.grimrock.net/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *