Darksiders III Download

Recenzowana gra zdobywa coraz więcej wysokich ocen. Darksiders 3 w pełnej wersji to przedstawiciel gatunku slasherów. Tytuł jest kolejną częścią hitowej serii, zapoczątkowanej przez grę Darksiders z 2010 roku. Cykl przygotowywany przez studio Vigil Games aż do momentu bankructwa jego właściciela, firmy THQ Nordic. Marka Darksiders odsprzedana została austriackiemu wydawcy Nordic Games, a jej trzecia część w ostateczności opracowana została przez deweloperów Vigil Games, wchodzących obecnie w skład studia Gunfire Games. Jeżeli masz ochotę zagrać w najnowszą odsłonę przebojowego cyklu, pobierz Darksiders III download i zostań fanem serii. Data premiery PC 27.11.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Darksiders 3 Download CODEX

Darksiders 3 pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Główną bohaterką najnowszej odsłony Darsksiders jest Fury, istota posiadająca magiczną moc. Akcja gry osadzona została w świecie, którego równowaga została zachwiana. Aby przywrócić stabilizację między siłami dobra i zła, Fury musi stanąć do walki z Siedmioma Grzechami Głównymi oraz ich wysłannikami. Jeżeli chcesz wykazać się magicznymi zdolnościami, pobierz grę Darksiders III PC Download i pomóż głównej bohaterce w osiągnięciu wszystkich celów. Ciekawostką jest fakt, że Fury w żaden sposób nie jest powiązana ze znanymi z poprzednich części cyklu Czterema Jeźdźcami Apokalipsy.

Mechanika

Darksiders to seria efektownych slasherów, a trzecia część cyklu nie pozostaje pod tym względem wyjątkiem. Ponownie zadaniem gracza jest podjęcie intensywnej walki, która popycha do przodu pełną akcji i przygód fabułę. Aby pokonać każdego napotkanego wroga, ściągnij Darksiders 3 free Download i zostać mistrzem tego typu rozgrywki. Za sprawą odpowiednio rozbudowanego systemu walki, gracze mają możliwość korzystania z wielu zróżnicowanych ciosów. Bohaterka dysponuje także mocami specjalnymi oraz Combosami. Świetną grą typu slasher jest Assassin’s Creed Odyssey.

Rozgrywka

Fury to bohaterka dysponująca potężnymi mocami. Wojowniczka ma w zanadrzu szereg zdolności magicznych, a także specjalny bicz. Za jego pomocą może swobodnie zmieniać swoją formę, a także odblokowywać dostęp do różnego rodzaju bonusów. W ten sposób gracz zyskuje nie tylko nowe ruchy i czary, ale też kolejne rodzaje broni. Aby pokierować niepokonaną bohaterką, pobierz za darmo Darksiders 3 PC Download i zadbaj o maksymalny rozwój Fury. Gracze mają możliwość podróżowania po otwartym, żywym świecie. Oprócz tradycyjnej walki, na uczestników zabawy czeka rozbudowana eksploracja oraz mnóstwo tajemnic do odkrycia.

Kwestie techniczne

Pod względem oprawy wizualnej, gra Darksiders III nie odbiega stylistycznie od poprzednich części serii. Na graczy czekają efektowne, postapokaliptyczne scenerie, pośród których spotkać można wymyślne istoty oraz podziwiać nietuzinkową architekturę. Wysoki poziom oprawy graficznej za pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dwóch poprzednich odsłon cyklu. Aby wcielić się w postać nieustraszonej Fury, pobierz na PC Darksiders III i ponownie wkrocz do mrocznego uniwersum.

Darksiders III Pobierz reloaded

Darksiders III download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 370 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz Darksiders III Torrent Pebx
  • Free Download Darksiders 3 Crack Exsite
  • Chomikuj Darksiders III Free download
  • CODEX Darksiders 3 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *