Pro Evolution Soccer 2018 Download

Gra PES 2018 pełna wersjajest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszych serii produkowanych przez firmę Konami. Gra jest bardzo udanym rozwinięciem cenionej edycji z dwa tysiące szesnastego roku. Jej twórcom podczas pracy nad grą towarzyszyła zasada „więcej i lepiej”. Powstały więc nowe tryby rozgrywki, znacznie sprawniejsza mechanika zabawy oraz ładniejsza grafika. Jeśli chcesz zagrać w piłkę nożną w grze o najwyższym poziomie wizualnym Pobierz Pro Evolution Soccer 2018 Download grę piłkarską znanej firmy Konami. O jakości grafiki trzeba powiedzieć więcej, znacznie przewyższa ona bowiem to, co znamy z poprzednich edycji. Obraz jest o niebo wyraźniejszy, natomiast tekstury ostre niczym brzytwa. Zaszły też poważniejsze zmiany – zmieniły się same modele zawodników, pojawiło się także lepsze oświetlenie. Data premiery 12.09.2017. Platformy: PC, PS4, PS3, XONE, X360.

PES 2018 Download Codex

PES 2018 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Producenci Pro Evolution Soccer 2018 zachowali to, co było najlepsze w poprzednich odsłonach i rozwinęli to, skupili się przy tym na detalach – wszystko to wyszło grze na dobre. Jeśli chcesz sprawdzić w jaki sposób działa system Real Touch+, który odpowiada za kontrolowanie piłki przez zawodników Pobierz za darmo Pro Evolution Soccer 2018 Download najnowszą odsłonę cyklu gier piłkarskich. System ten był już wprawdzie dostępny w poprzednich odsłonach, obecnie jednak uwzględnia wiele części ciała zawodników, dzięki temu możemy teraz zobaczyć, jak zawodnicy na monitorze odbierają piłkę, główkują, dryblują – wszystko to wygląda bardzo efektownie i realistycznie, za sprawą dopracowanej animacji. Kolejną zmianą na lepsze jest zmiana tempa gry. Tempo gry jest teraz nieco wolniejsze, dzięki temu wygląda bardziej realistycznie. Najbardziej interesującą zmianą jest chyba strategiczny drybling, który daje więcej możliwości kontrolowania piłki. Pojawiły się również ulepszone stałe fragmenty gry, czyli auty, rzuty wolne oraz karne.

Galeria zdjęć


Gra posiada wiele trybów gry. Pozostały klasyczne tryby gry, takie jak możliwość prowadzenia wybranej przez siebie drużyny przez cały sezon. Pojawiły się jednak nowe. Jeśli chcesz zagrać w sieciowego co-opa dla dwóch i trzech osób Ściągnij Pro Evolution Soccer 2018 free Download ulepszoną odsłonę serii gier piłkarskich firmy Konami. Znowu pojawił się tryb Random Selecion Match, teraz jednak wyposażony w całkiem nowe funkcje. Teraz tryb ten polega na wskazaniu kilku drużyn, z których wybierani są losowo zawodnicy do naszego nowego zespołu. Sprawdź również najnowszą odsłonę Pro Evolution Soccer 2019 pobierz.

Trailer

Nie sposób nie powtórzyć, że oprawa graficzna to mocniejsza strona gry. W grze wykorzystano technologię Real Capture – teraz oglądamy na ekranie piłkarzy poruszających się dużo bardziej realistycznie. Jeśli chcesz rozegrać mecz nowymi modelami piłkarzy Pobierz PES 2018 pełna wersja najnowszą grę piłkarską firmy Konami. Modele te zostały dopracowane z dbałością o każdy szczegół – stroje są bardziej dopasowane, w przypadku niektórych drużyn, choćby FC Barcelony, przeniesiono do gry tatuaże poszczególnych zawodników. Nawet stadiony wyglądają teraz bardziej prawdziwie, zadbano o to, by wirtualna trawa kolorem i fakturą przypominała jak najdokładniej tę prawdziwą. Zmienił się nawet interfejs użytkownika oraz menu.

Pro Evolution Soccer 2018 Pobierz skidrow

PES 2018 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3450 3.1 GHz/AMD FX 4100 3.60 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650/Radeon HD 7750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Torrent PES 2018 pelna wersja
  • Download Pro Evolution Soccer 2018 chomikuj
  • PC Warez PES 2018 exsite
  • Do pobrania Pro Evolution Soccer 2018 Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *