Assassin’s Creed Odyssey Download

Chciałbyś zagrać w kultową grę starożytnej Grecji z córką Leonidasa? Gra Assassin’s Creed Odyssey PC jest kolejną częścią popularnej serii firmy Ubisoft, zapoczątkowanej w 20017 roku. Omawiana produkcja jest przedstawicielem gatunku akcji RPG, czym różni się od swoich słynnych poprzedniczek. Jeżeli jesteś fanem historii o potężnych asasynach, pobierz Assassin’s Creed Odyssey Download i zagrają w najnowszą odsłonę bestsellerowego cyklu. Data premiery: 05.10.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Assassin’s Creed Odyssey Pobierz grę na PC

Assassin's Creed Odyssey download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Assassin’s Creed Odyssey PS4, XONE, PC ma miejsce w 431 roku p.n.e, w momencie wybuchu wojny peloponeskiej. Gracz śledzi konflikt między Atenami i Spartą wcielając się w jedną z dwójki postaci, czyli Kasssandrę lub Alexiosa. Wnukowie spartańskiego króla Leonidasa wyszkoleni zostali na wojowników, jednak po wyklęciu przez rodzinę zostali wyrzutkami społeczeństwa i najemnikami. Tytułowa odyseja rozpoczyna się w momencie podjęcia przez gracza zadania radykalnie odmieniającego życie wybranego bohatera lub bohaterki. Jeżeli chcesz zostać spartańskim herosem, ściągnij Assassin’s Creed Odyssey PC Download i podejmij się każdego wyzwania. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, Assassin’s Creed Odyssey nie jest produkcją liniową. Decyzje podejmowane przez gracza rzutują na przebieg fabuły oraz jej zakończenie, a w konsekwencji również losy protagonisty.

Mechanika

Akcja gry Assassin’s Creed Odyssey przedstawiona została z perspektywy trzeciej osoby. Do dyspozycji gracza pozostawiono otwarty, rozległy świat złożony z kilku zróżnicowanych regionów. Poza Attyką i Lakonią, gracz ma możliwość zwiedzenia leśnych wysp, Koryntu, Mesenii czy Achaja. Po świecie gry da się podróżować zarówno konno, jak i pieszo, z wykorzystaniem systemu parkouru będącego prawdziwą wizytówką serii. Ważnym elementem rozgrywki jest walka. Wrogowie mogą być eliminowani zarówno w otwartym starciu, jak i z ukrycia. Ciche rozwiązanie pozwala na korzystanie z legendarnego artefaktu, jakim jest Włócznia Leoniadasa. Broń ta zastąpiła ukryte ostrze znane z poprzednich odsłon serii, a Kassandrze i Alexiosowi dodatkowo zapewnia możliwość korzystania z nadnaturalnych zdolności. W ten sposób gracz zyskuje zwiększoną siłę czy opcję błyskawicznego wytrącania tarczy z rąk przeciwnika, co okazuje się bardzo przydatne podczas walki w zwarciu.

Rozgrywka

Istotnym elementem zabawy są bitwy na większą skalę, przeprowadzane z udziałem nawet trzystu jednostek. Jeżeli chcesz wziąć udział w widowiskowych starciach, pobierz grę Assassin’s Creed Odyssey free download i spróbuj swoich sił na lądzie oraz morzu. W przypadku złamania prawa, tropem bohatera lub bohaterki wyruszają Najemnicy. Można przed nimi uciec, jednak często lepszym rozwiązaniem okazuje się próba przekupstwa. Eliminowanie przeciwników pozwala natomiast na uzyskiwanie dostępu do kolejnych misji fabularnych pobocznych. Podjęcie pobocznej aktywności daje natomiast szansę na zdobywanie punktów doświadczenia, a tym samym szybsze awansowanie na kolejne poziomy. Zdobywane przez gracza umiejętności podzielić można na trzy kategorie, przypisywane do zdolności wojownika, zabójcy oraz łowcy.

Assassin’s Creed Odyssey Download – Pełna Wersja PC

Assassin's Creed Odyssey pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 285 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 46 GB HDD
  • System: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Assassin’s Creed Odyssey Cracked Chomikuj
  • Free Download Assassin’s Creed Odyssey Torrent Pebx
  • SKIDROW Assassin’s Creed Odyssey Pobierz za darmo
  • CODEX Assassin’s Creed Odyssey Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.