Dauntless Pobierz grę za darmo

Spójrz na wymagania sprzętowe nowej gry następnie zainstaluj na swoim komputerze. Pobierz grę Dauntless download PC i przenieś się w świat sieciowej gry akcji RPG, która stworzona przez wybitnych, wyjątkowych twórców. Porwie Cię każdym swoim elementem zapewniając wiele godzin wysokiej jakości rozrywki.

Dauntless Download Pełna Wersja

Dauntless pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Producent, wydawca i platforma

Gra została stworzona przez byłych pracowników takich zespołów jak BioWare, Riot Games, Capcom oraz Blizzard, którzy zadziałali zarówno jako producent oraz wydawca pod nazwą Phoenix Labs. Premiera gry planowana na maj 2019 zostanie udostępniona na PC, Playstation 4, XBox One. Na platformie Switch pojawi się w roku 2020.

Fabuła gry

Świat Shattered Isles to miejsce po niewyjaśnionym kataklizmie, które pełnie niebezpieczeństw nie pozwala na spokojną, codzienną egzystencję osobom, którym udało się przeżyć. Rozerwane na strzępy kontynenty planety kiedyś bardzo podobnej na ziemi poszybowały w górę i zostały celem ataków przerażających, budzących grozę Behemotów, których apetyt na więcej ofiar rośnie wraz z mijającym czasem.

Coraz bardziej agresywne potwory stanowią realne zagrożenie i tylko łowcy wyszkoleni do walki z nimi mogą pomóc uratować resztki cywilizacji i świat, który ocalał.

Mechanika gry

Gra przeznaczona jest głównie do kooperacji, w której należy dobrze wyczuć taktykę diabelnie inteligentnego przeciwnika, jakim jest Behemot. Po odgadnięciu jego ruchu i ewentualnej specjalizacji walki należy dobrze zaplanować swój ruch i przy dobrej współpracy zaplanować taki cios, aby skutecznie powalić przeciwnika. Bezmyślne machanie bronią skończy się zapewne szybką i mało efektowną śmiercią.

Każdy rodzaj broni ma swoje wady i zalety, a właściwości, które są im przypisywane warto dostosować do rodzaju walki jaka się szykuje. Wielki młot będzie powolny, ale niezwykle mocny, natomiast mały sztylet zada obrażenia szybko i zwinnie, ale będą one niewielkie. Żeby móc wybrać ściągnij za darmo Dauntless i znikniesz w grze.

Tak jak w każdej grze tego typu nasza postać się rozwija. Po zabiciu każdej bestii wypada z niej aspect archonite – rodzaj energii, która pozwala na ulepszenie zbroi i broni, niejako zamykając w nich moce bestii. Podobna gra Grim Dawn do pobrania.

Gra mimo prostej mechaniki jest niezwykle zajmująca, a zmuszanie do logicznego myślenia i owocnej współpracy zmusza nasz mózg do pracy, która daje wiele satysfakcji, jeśli jest wykonana i przeprowadzona we właściwy sposób. Behemoty mogą być bestialsko inteligentne, ale człowiek i tak jest od nich lepszy.

Dauntless Pobierz za darmo

Dauntless download

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.