Mass Effect 4 Download

Od kiedy pamiętasz, marzysz o odysei kosmicznej? Międzygwiezdne galaktyki to obiekt Twojej największej fascynacji? Jesteś ciekawy, jakie tajemnice kryją się w kosmosie i marzysz o tym, żeby oko w oko stanąć przed Obcymi i przekonać się, kim są i jakie mają wobec nas plany? Wyrusz w międzygalaktyczną ekspedycję i zbadaj Galaktykę Andromeda. Pobierz Mass Effect Andromeda Download i daj się ponieść emocjom – jakie niebezpieczeństwa czyhają na Ciebie w tym odległym, nieznanym nam świecie? Data premiery gry której twórcą jest Ian Frazier została zaplanowana na 21 marca 2017 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Producent: BioWare. Wydawca: Electronic Arts Inc.

Mass Effect 4 Download PC Pełna Wersja

Mass Effect Andromeda Download

Pobierz za Darmo!

Mass Effect Andromeda to kolejny tytuł, który proponują nam twórcy takich gier jak Baldur’s Gate, Neverwinter Nights, Dragon Age czy Star Wars: Knights of the Old RepublicMass Effect 4 (TPP) to wciągająca gra komputerowa, która pozwala nam wtopić się w niezwykły kosmiczny świat. Gracz jest członkiem ekspedycji Andromeda, która wyrusza przed siebie w 2176 roku, by zbadać gwiezdną przestrzeń.

Jakie wyzwania czekają na tych, którzy wraz z Inicjatywą Andromeda, wyruszą w podróż? Okazuje się, że twórcy gry przygotowali dla nas wiele wyzwań. Członkowie ekspedycji mają nie tylko zbadać nieznany świat, ale przede wszystkim odkryć miejsce, w którym mogliby zamieszkać oraz wynaleźć sposób na szybsze podróżowanie miedzy galaktykami. W podróż wyruszą potężne, doskonale zbudowane statki, które łączyć się będą przy pomocy centralnej jednostki Nexus. Czy chcesz na własne oczy zobaczyć, co zastaną w międzygwiezdnej przestrzeni? Pobierz Mass Effect 4 Download i dołącz do ekspedycji. Siądź za sterami potężnych statków kosmicznych i wyrusz na spotkanie z przygodą. Odkryj tajemnice kosmosu i przekonaj się, kim są Obcy. Czy poradzisz sobie w kosmosie? Czy Waszej załodze uda się znaleźć nowe miejsce do osiedlenia się? Tego dowiedz się tylko, jeśli klikniesz pobierz Mass Effect 4 Download i wejdziesz w pasjonujący, choć momentami i przerażający świat tej niezwykłej gry dostępnej na PS4, PC oraz XONE. Trailer strzelanki pokazuje, że grafika i soundtrack jest na bardzo wysokim poziomie, wszystko to zasługa silnika Frostbite 3 który był wykorzystywany przy takich produkcjach jak Battlefield 5.

Mass Effect 4 trailer

Jak będzie przebiegała rozgrywka? Twórcy zadbali o to, żeby gracz się nie nudził. Zanim przystąpi do przemierzania galaktyki, musi wybrać jednego z protagonistów – ta decyzja będzie miała duży wpływ na przebieg wydarzeń. Bohaterowie mają różne cechy charakteru i umiejętności, jedni z nich są idealistami, inni bywają apodyktyczni, jeszcze więcej jest zaś takich, którzy bywają zmienni i ich poczynania są trudne do przewidzenia. Fabularna gra akcji science fiction jest więc pełna niespodzianek i gracz nie może nigdy czuć się do końca pewien, co go spotka. To czyni rozgrywkę niezwykle emocjonującą i skutecznie podnosi adrenalinę.

Mass Effect 4 zdjęcia


Mass Effect: Andromeda dostępna na PS4, XONE oraz PC to niezwykle wciągająca, emocjonująca gra, która porwie Cię na wiele godzin. Sprawi, że na dobre wejdziesz w świat międzygwiezdnych galaktyk i ciekawy będziesz jego kolejnych tajemnic. Chcesz wiedzieć, co spotka się w międzygwiezdnej rzeczywistości? Nic prostszego. Pobierz Mass Effect 4 pc Download, wybierz bohatera i daj się porwać grze. Tutaj nic nie jest do przewidzenia. Czeka na ciebie mnóstwo nieprzewidzianych wydarzeń, zwrotów akcji, wyzwań i akcji, które będą wymagały od ciebie szybkiej reakcji, dobrej strategii i wielu innych umiejętności. Uniwersalności dodaje fakt, że w grze możemy w pełni wykorzystać tryb kooperacyjny.

Wyrusz w przestrzeń międzygwiezdną, odkryj fascynujący kosmiczny świat, przekonaj się, co kryje się w odległej galaktyce i daj pokaz swoich umiejętności. Przewodnicz niezwykłej wyprawie i zbadaj nieznane światy, znajdź nowe miejsce zamieszkania i usprawnij loty międzygalaktyczne – takie i inne wyzwania czekają na Ciebie w tej grze. Pobierz Mass Effect: Andromeda Download RPG akcji i daj prawdziwego czadu! Gra dostępna w języku polskim i możemy ją nabyć na Origin.

Mass Effect Andromeda Download

Mass Effect 4 Pobierz Cracked PC

Mass Effect 4 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4790 4-Core 3.6GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 55 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Mass Effect 4 Chomikuj Crack
  • Pobierz Mass Effect Andromeda Torrent Pebx
  • Exsite Mass Effect 4 Free Download CODEX
  • Skidrow Mass Effect 4 Pobierz za darmo PC

Oficjalna strona: https://www.masseffect.com/pl-pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.