Grim Dawn gra do Pobrania

Wejdź do apokaliptycznego świata fantasy, w którym ludzkość stoi na krawędzi wymarcia, żelazo jest cenione powyżej złota, a zaufanie jest ciężkie do zdobycia. Grim Dawn PC to gra cRPG, która charakteryzuje się złożonym rozwojem postaci, setkami unikalnych przedmiotów, rzemiosłem i zadaniami z wyborem i konsekwencjami.

Grim Dawn Pobierz grę za darmo

Grim Dawn download

Pobierz za Darmo!

Zarówno za produkcję, jak i wydanie gry odpowiada firma – Crate Entertainment, która jest niezależnym, amerykańskim deweloperem gier. Crate Entertainment zostało założone w 2008 roku przez Arthura Bruna. Grim Dawn pokazuje jak wspaniałe pomysły ma firma.

Gra jest przede wszystkim mrocznym połączeniem gry akcji z elementami cRPG. Gracz po rozpoczęciu rozgrywki od razu znajduje się w wojennym świecie, który nazywa się – Cairn. Kiedyś było to wspaniałe i dumne imperium, aczkolwiek wszystko się zmieniło wtedy, gdy dwie potężne siły zaczęły ze sobą walczyć. Rywalizacja pomiędzy nimi, okazała się być niestety bardzo niebezpieczna dla ludzkiego gatunku.

Zdjęcia gry


Konflikt pomiędzy najeźdźcami rośnie w siły, ponieważ walczą oni o ciała ludzkie, które dla jednej ze stron stanowią ogromną wartość. Druga grupa robi wszystko, aby dokonać eksterminacji rasy ludzkiej. Jeżeli chcesz dołączyć do wojny – pobierz grę Grim Dawn download i zrób wszystko, aby ocalić świat.

Wojna pomiędzy dwoma grupami okazała się być niesamowicie niebezpieczna dla całej krainy. Rywalizacja sprawiła, że do życia obudziły się przerażające i bardzo silne potwory. Nieliczni z ludzi, którzy ocalali i nadal żyją w tej krainie, zdobyli niesamowite zdolności, które dają nadzieję pozostałym, że świat wróci do normy.

W grze staniesz przed trudnymi decyzjami, które wywierają znaczący wpływ na świat. Obcy na drodze, zdesperowane rodziny, a nawet całe wioski mogą żyć lub zginąć – wszystko zależy od Twoich działań. Pomóż ludzkim enklawom przetrwać. Ściągnij za darmo Grim Dawn na PC i spraw, aby zło przestało istnieć.

Trailer gry

W grę można grać na PC. Do dyspozycji gracza oddano, aż pięć klas postaci, które możemy połączyć – tworząc hybrydy. Każda postać ma zupełnie inne umiejętności. W trakcie całej gry – postać może osiągnąć maksymalnie 85 poziom doświadczenia. Każda postać opisana jest za pomocą trzech atrybutów, które posiada. Wyróżnić można, na przykład: budowę ciała i ducha, a także spryt. Zobacz też grę Chronicles of Elyria do pobrania.

Gra posiada naprawdę fantastyczną grafikę, która sprawi, że rozgrywka będzie bardzo przyjemna. Na gracza z całą pewnością czeka wspaniała i długa zabawa.

Grim Dawn Download – Pełna Wersja PC

Grim Dawn pobierz za darmo

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2350M 2.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB GeForce 6800 / Radeon X800
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8/10
 

  • crack Grim Dawn za darmo pebx
  • torrent Grim Dawn gry darmowe chomikuj
  • skidrow Grim Dawn pobierz PC DLC
  • codex Grim Dawn free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.