Dead Cells Download

Dzisiaj zostanie zaprezentowana recenzja świetnej gry darmowej w polskiej wersji. Dead Cells to gra akcji, łącząca w sobie rozwiązania typowe dla przedstawicieli produkcji z gatunków takich jak metroidvania czy roguelike. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows tytuł jest dziełem niezależnych deweloperów z francuskiego studia Motion Twin. Jeżeli lubisz nietypowe gry akcji, pobierz Dead Cells Download i podziwiaj rozwiązania zaprezentowane przez twórców. Data premiery: 07.08.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Dead Cells PC Download – Pełna Wersja gry

Dead Cells pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Dead Cells PS4, Switch, XONE, PC ma miejsce w fantastycznym, mrocznym świecie. Gracz obserwuje akcję z bocznej perspektywy. Podstawą zabawy jest eksploracja tajemniczego zamczyska, a także walka przeciwnikami napotykanymi po drodze przez głównego bohatera. Aby odwiedzić mroczną krainę, pobierz grę Dead Cells free Download i podołaj wszystkim zadaniom. Odwiedzane przez gracza lokacje generowane są w sposób proceduralny, dzięki czemu zabawa nie jest monotonna. Podczas rozgrywki odwiedzić można rozmaite dziedzińce, podziemne kanały czy posępne komnaty. Charakter poszczególnych poziomów jest nieliniowy, przez co do rożnych miejsc prowadzić mogą całkowicie odmienne ścieżki.

Mechanika

Śmierć postaci prowadzonej przez gracza jest permanentna, a zatem za każdym razem wymaga rozpoczęcia całej przygody zupełnie od nowa. Dodatkowym utrudnieniem jest brak jakiegokolwiek systemu pozwalającego na korzystanie z checkpointów. Po każdym odrodzeniu gracz zyskuje jednak dostęp do zablokowanych wcześniej obszarów fortecy. Urozmaiceniem rozgrywki w grze Dead Cells są zagadki środowiskowe, przeważnie o niewysokim poziomie skomplikowania. Ich rozwiązanie pozwala na odkrycie zablokowanych wcześniej przejść, nierzadko zlokalizowanych w najodleglejszych zakątkach mapy. Jeżeli lubisz urozmaicone gry akcji, ściągnij Dead Cells PC Download i odkryj wszystkie tajemnice mrocznej fortecy. Istotnym elementem zabawy są walki z przeciwnikami. Ciekawą grą 2D jest Shakedown Hawaii.

Rozgrywka

Starcia z poszczególnymi adwersarzami opierają się na zasadach znanych chociażby z serii Souls. Poziom trudności pojedynków jest więc dość wysoki. Śmiertelne zagrożenie stanowią dla bohatera nie tylko najmocniejsi bossowie, ale również przeciwnicy mniejszego kalibru. Gracz musi umiejętnie rozpracowywać schematy wyprowadzanych ataków, a także w odpowiedni sposób rozwinąć swoją postać. W walce korzystać można zarówno z broni dystansowej, jak i bicza, miecza czy włóczni. Do dyspozycji pozostawiono także zaklęcia ofensywne i defensywne o zróżnicowanym zasięgu. Jeżeli lubisz wymagające i trudne starcia z przeciwnikami, pobierz za darmo Dead Cells Download i opracuj skuteczną strategię pozwalającą na ich pokonanie.

Kwestie techniczne

Dead Cells wyróżnia się dwuwymiarową oprawą graficzną, której cechą charakterystyczną jest pixel-artowa stylistyka. Kolorowa strona wizualna nawiązuje do ery 8- i 16-btitowców, wzbogacona o bardziej nowoczesne efekty wizualne. Jeżeli lubisz produkcje odznaczające się nostalgicznym retro klimatem, pobierz grę i rozpocznij niezapominaną przygodę w fantastycznym świecie.

Dead Cells Pobierz grę PC

Dead Cells download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 500 MB HDD
  • System: Windows 7

  • Pobierz Dead Cells Crack Chomikuj
  • Free Download Dead Cells Torrent Pebx
  • SKIDROW Dead Cells Pobierz za darmo
  • CODEX Dead Cells Free Download

Zobacz: strona główna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.