Kursk Download

Wojna polsko-ruska w grze czyli katastrofa okrętu podwodnego. Kursk PC jest pierwszoosobową grą przygodową, łączącą w sobie elementy thrillera, klimat horroru oraz wątki szpiegowskie. Produkcja jest dziełem studia Jujubee z siedzibą w Katowicach, znanego do tej pory przede wszystkim z cyklu futurystycznych wyścigówek Flashout przeznaczonych na platformy mobilne. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole ósmej generacji tytuł jest pierwszą większą grą polskich deweloperów. Jeżeli jesteś miłośnikiem klimatycznych gier przygodowych, pobierz Kursk Download i daj się wciągnąć w niezwykle intensywną opowieść. Data premiery: 07.11.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Kursk Pobierz grę na PC

Kursk download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Kursk PS4, PC, XONE opowiada o losach rosyjskiego okrętu podwodnego K-141 Kursk, wyposażonego w napęd jądrowy. Fabuła kręci się wokół tajemniczej katastrofy tego ponad 150-metrowego giganta, która miała miejsce w sierpniu 2000 roku. Kolosalny okręt w niewyjaśnionych okolicznościach zatonął na Morzu Barentsa, zabierając ze sobą na dno 118 uczestników wyprawy. Oficjalna wersja wydarzeń pozostaje dyskusyjna. Nie wiadomo, czy okręt zatonął w wyniku eksplozji torpedy, kolizji z amerykańskim obiektem podwodnym, czy też samobójczej akcji jednego z członków załogi. Zadaniem gracza jest ustalenie tych niejasnych faktów podczas zabawy. Jeżeli jesteś zainteresowany losami legendarnego okrętu, pobierz grę Kursk PC Download i odkryj tajemnice K-141.

Mechanika

Gracz obserwuje akcję gry z perspektywy pierwszej osoby. Główny nacisk położony został w produkcji na fabułę, pełną intrygujących dialogów, nietypowych wątków szpiegowskich, interesujących interakcji z członkami załogi, z niebanalnymi elementami znanymi z opowieści grozy. Jeżeli jesteś miłośnikiem takich historii, ściągnij Kursk free Download i poznaj prawdziwą historię zaginionego okrętu podwodnego. Produkcja skierowana została do dojrzałych graczy, zachęcając do rozwikłania poszczególnych zagadek nietuzinkową, mroczną atmosferą. Całość zainspirowana została tragicznymi wydarzeniami, a zdaniem twórców Kursk jest pierwszym w historii przykładem gry dokumentalnej. Pokieruj łodzią podwodną także w grze Aquanox Deep Descent do pobrania.

Rozgrywka

Spory nacisk w grze Kursk położony został na realizm. Dramatyczna historia opowiadana w sposób przywodzący na myśl rozwiązania znane z wielu innych gier szpiegowskich, przygodowych i survivalowych. Jeżeli jesteś fanem takich produkcji, pobierz za darmo Kursk Download i zapoznaj się z niezwykle tragiczną opowieścią. Podczas zabawy gracz pozostaje uczestnikiem wszystkich zdarzeń, które mają miejsce zarówno po katastrofie, jak i przed jej nastąpieniem. Weź udział w mrocznej wyprawie i pobierz Kursk Download, aby poznać prawdę o losach zaginionego okrętu.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry Kursk zwraca uwagę przede wszystkim mrocznym klimatem, dzięki któremu produkcja sprawia wrażenie ambitnej i wymagającej od graczy skupienia. Atmosferę zagrożenia potęguje filmowy sposób narracji, dzięki któremu wszelkie ewentualne niedostatki graficzne są skutecznie maskowane. Na uwagę zasługuje również oprawa dźwiękowa i muzyka skomponowana przez Mikołaja Stroińskiego, który zasłynął przede wszystkim ścieżką do trzeciej części Wiedźmina.

Kursk Download – Pełna Wersja PC

Kursk pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 380 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz Kursk Crack Chomikuj
  • Free download Kursk Torrent Pebx
  • RELOADED Kursk Pobierz za darmo
  • CODEX Kursk Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *