Shakedown Hawaii Download

Shakedown Hawaii pełna wersja to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows PC gra akcji osadzona w sandboksowym świecie, w oldschoolowej oprawie. Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją hitowego Retro City Rampage. Oba tytuły przygotowane zostały przez studio Vblank Entertainment. Jeżeli jesteś miłośnikiem gier akcji, pobierz Shakedown Hawaii Download i wypróbuj ten oldschoolowy oraz oferujący nieskrępowaną rozrywkę sandbox.

Shakedown Hawaii Pobierz grę na PC

Shakedown Hawaii download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Shakedown Hawaii osadzona została aż trzy dekady po wydarzeniach rozegranych w Retro City Rampage. Główny bohater spędził ostatnie trzydzieści lat na Hawajach, wygrzewając ciało na słońcu i korzystając z innych uroków emerytury. Postać nie tylko się zestarzała, ale również dorobiła przez ten czas sporego brzuszyska. W wyniku dramatycznych wydarzeń, były kryminalista musi jednak ponownie chwycić za broń i odbudować swoje gigantyczne imperium przestępcze. Wciel się ponownie w głównego bohatera Retro City Rampage, pobierz grę Shakedown Hawaii free Download i zadbaj o porządek na Hawajach. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, cała kampania fabularna utrzymana została w absurdalnym i prześmiewczym klimacie. Scenariusz produkcji w dużym stopniu parodiuje różne schematyczne rozwiązania we współczesnych grach.

Trailer gry

Mechanika

Pod względem mechaniki rozgrywki, Shakedown Hawaii oferuje rozwinięcie rozwiązań znanych z Retro City Rampage. Akcja ponownie przedstawiona została z perspektywy kamery zlokalizowanej wysoko nad głową bohatera. Struktura otoczenia pozostaje otwarta, a do kolejnych lokacji gracz trafia przy użyciu rozmaitych wehikułów lub piechotą. Oprócz podstawowych zadań pozwalających na popychanie do przodu wątków fabularnych, produkcja oferuje również liczne misje dodatkowe. Jeżeli jesteś fanem gier zapewniających swobodę rozgrywki, ściągnij Shakedown Hawaii i wypełnij wszystkie zlecenia poboczne.

Rozgrywka

Podczas wykonywania misji gracz może korzystać z szerokiego arsenału broni palnej. Walka została dodatkowo urozmaicona możliwością niszczenia otoczenia gry, co wpływa również na widowiskowość poszczególnych starć. Wybierz najlepszy rodzaj broni i pobierz za darmo Shakedown Hawaii pc Download, aby pokonać wszystkich przeciwników. Urozmaiceniem zabawy są elementy rozgrywki charakterystyczne dla ekonomicznych strategii. Takie rozwiązanie wymusza na graczu wykazania się zdolnością do umiejętnego zarządzania biznesami, które główny bohater prowadzi w ramach swojej przestępczej działalności. Inną grą 2D jest Undertale.

Strona techniczna

Shakedown Hawaii oferuje wyjątkowo efektowną oprawę graficzną, w której dominują duże, oldschoolowe piksele i kolorowa stylistyka. Jeżeli jesteś fanem staroszkolnych produkcji, Shakedown Hawaii i odkryj ponownie urok gier z lat osiemdziesiątym. Pod względem stylistyki Retro City Rampage nawiązywało do produkcji z komputerów 8-bitowych, z kolei gra oferuje grafikę wyraźnie zainspirowaną 16-bitowymi maszynami.

Shakedown Hawaii Download – Pełna Wersja PC

Shakedown Hawaii pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Pentium III 1.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 256 MB RAM
  • Karta grafiki: Intel HD lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 150 MB HDD
  • System: Windows XP/Vista/7/8/10

  • Pobierz Shakedown Hawaii Cracked Chomikuj
  • CODEX Shakedown Hawaii Free Download
  • SKIDROW Shakedown Hawaii Pobierz za darmo
  • Free Download Shakedown Hawaii Torrent Exsite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *