Dishonored Death of the Outsider Download

Dishonored Death of the Outsider jest nową produkcją studia Arkane Studios z cenionej sobie przez graczy serii Dishonored. Jeśli chcesz się wcielić w postać Billie Lurk Pobierz Dishonored Death of the Outsider Download grę z cieszącej się uznaniem serii Dishonored. Główna bohaterka Billie Lurk była kiedyś jedną z najgroźniejszych płatnych zabójczyń. Żeby znaleźć odkupienie za swoje czyny, udała się w podróż do Karnaki. Tam ponownie spotykała się ze swoim niegdysiejszym mentorem, którym jest legendarny zabójca Daudem. W Karnace Billy zgłębia mroki tamtejszego półświatka. Postanawia dokonać zabójstwa, które wydaje się niemożliwe do wykonania – układa plan zabójstwa Odmieńca. Wydawcą gry jest Bethesda Softworks. Data premiery 15.09.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Dishonored Death of the Outsider Download

Dishonored Death of the Outsider pobierz

Pobierz za Darmo!

Odmieniec jest zdaniem Billy odpowiedzialny za wszystkie najstraszniejsze wydarzenia, które przytłoczyły Cesarstwo. Aby się przekonać w jakie narzędzie będzie wyposażona Billy Lurk, by móc pokonać Odmieńca Pobierz za darmo Dishonored Death of the Outsider PC Download grę ze świetnej serii Dishonored. W poprzednich eddycjach Dishonored na odmieńca można było patrzeć jako na sprzymierzeńca głównych bohaterów, teraz jednak wiele się zmieniło, niemniej Odmieniec wciąż pozostał potężną nadprzyrodzoną istotą, którą wręcz nie sposób pokonać.

W Death of the Outsider Billie Lurk zostaje wyposażona w supermoce, staje się przebiegłą i niemal niezniszczalną zabójczynią doskonałą – wszystko po to, by móc się uporać z Odmieńcem. Jeśli chcesz się przekonać sekrety Karnaki odkryje Billie, usiłując zabić odmieńca ściągnij Dishonored Death of the Outsider najnowszą grę z serii Dishonored.  Billy znajdzie się m. in. na podziemnej nielegalnej krwawej arenie, zetrze się z siostrami Zakonu Wyroczni, nieśmiertelnymi oświeconymi a także gangiem Bezokich. Zapowiada się świetna zabawa.

Jeśli chcesz się zetrzeć z dobrze znanymi z serii Dishonored przeciwnikami oraz nowymi wrogami pobierz grę najnowszą grę Arkane Studios. Z wrogami można walczyć na wiele sposobów, gra zawiera bowiem wszystkie elementy znane z wcześniejszych edycji, które tak bardzo podobały się fanom. Gracz ma zupełną dowolność w jaki sposób walczył będzie ze swoimi wrogami – pozostaje jeden warunek, musi to robić brutalnie, a edynym kryterium jest skuteczność. Do dyspozycji oddane są graczowi, śmiercionośne rodzaje broni oraz potężne gadżety. Można też załatwić sprawę wręcz.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, kim tak naprawdę jest Odmieniec, jakie tajemnice i moce jeszcze skrywa Pobierz grę Dishonored Death of the Outsider free Download świetną grę z cyklu Dishonored firmy Arkane. W trakcie kampani krok po kroku będziemy odkrywać niektóre z tajemnic tego wiekowego, liczącego sobie już grubo ponad cztery tysiące lat półboga.

Jeśli chcesz zdecydować jak prowadzić kampanię przeciwko Odmieńcowi ściągnij najciekawszą grę z cyklu Dishonored. W grze pojawi się opcja dla chcących szybko powtórzyć sobie rozrywkę i napawać się mocami, będzie to trybu oryginalna gra plus (OG+), pozwala ona ponowne przejść kampanii z wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami i mocami, które są dostępne od samego początku.

Dishonored Death of the Outsider Pobierz

Dishonored Death of the Outsider download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 4×2.8 GHz / AMD FX-8320 4×3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7970 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 32 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Dishonored Death of the Outsider Crack Pebx
  • Pobierz Dishonored Death of the Outsider Torrent Chomikuj
  • Exsite Dishonored Death of the Outsider Free Download PC
  • CODEX Dishonored Death of the Outsider Pobierz skidrow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.