Prey Download

Prey to gra typu strzelanka z perspektywy pierwszoosobowej, która została wypuszczona na platformę PC Windows. Jest to również reboot gry FPS o tym samym tytule, która została wypuszczona do sprzedaży w 2006 roku. Jednak poza tytułem i przynależnością gatunkową nic więcej nie łączy te dwa tytuły. Ponadto za pierwowzór odpowiedzialne było studio 2K Games, natomiast za najnowszą część odpowiada grupa Arcane Studios, znana z takich tytułów jak Dishonored. Jeśli strzelanki i gry akcji to Twoje ulubione gatunki, to Prey powinien znaleźć się w Twojej kolekcji. Koniecznie pobierz Prey Download i zmierz się z największymi wrogami, którzy zagrażają istnieniu całej ludzkości. Data premiery gry została zapowiedziana na dzień 5 maja 2017 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Producentem gry której twórcami są Raphaël Colantonio oraz Ricardo Bare jest Arkane Studios a wydawcą Bethesda Softworks.

Prey Download pełna wersja

Prey 2017 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się w odległym czasie w 2032 roku w kosmosie. Główny bohater o nazwisku Morgan Yu, obiekt moralnie wątpliwych eksperymentów genetycznych, które mają się przysłużyć ludzkości w następnych stuleciach budzi się na pokładzie stacji kosmicznej Talos 1. Stacja ta należy do korporacji TransStar, która w niewyjaśnionych okolicznościach została przejęta przez obcą rasę. Bohater ma za zadanie przetrwać i wyjaśnić, co tak naprawdę się wydarzyło kiedy spał. Walka z potężnym i nieznanym wrogiem będzie bardzo nierówna, choćby z uwagi na fakt braku broni, za którą muszą posłużyć bohaterowi przedmioty znalezione gdzieś po drodze. Akcja gry toczy się na lokacjach o otwartej strukturze, dzięki czemu gracz ma dość dużą swobodę jeśli chodzi o wywołanie poszczególnych zadań. Nie jest to typowa strzelanka, a więc standardowej broni palnej również tutaj nie ma. Bohater ma do dyspozycji jedynie kilka przedmiotów, w tym futurystyczny gadżet, tzw. „gloo gun”, który strzela kleistą, czarną mazią. Broń ta może posłużyć nie tylko do ostrzeliwania nieprzyjaciela i unieruchomienia go przyklejając go np. do ściany, ale również do tworzenia rozmaitych struktur, jak np. schody, za pomocą których można dostać się w trudno dostępne miejsca. Ciekawostką jest fakt, iż po chwili grania na najnowszych konsolach PS4, XONE lub PC na pewno doświadczysz wskazania na elementy RPG występujące w grze.

Kolejnym przyrządem, jaki dostaje się w ręce bohatera jest „recycle charger”, którego główną funkcją jest oczyszczanie pomieszczenia z przedmiotów, rozkładanie ich na części pierwsze oraz tworzenie z nich zupełnie nowych urządzeń. Dodatkową siłą gracza jest neuromod, czyli umieszczona w ciele modyfikacja, która pozwala na kopiowanie mocy przeciwnika. Jeśli bohater użyje jej na Mimiku, wówczas posiądzie możliwość przeobrażania się w dowolny obiekt. Bohater musi jednak pamiętać, że na swojej drodze spotka naprawdę przeróżne istoty, w tym wspomnianego Mimika, który może być bardzo niebezpieczny. Dzięki swojej zdolności przeobrażania się w inne przedmioty może w mgnieniu oka przeistoczyć się np. w kosz na śmieci, przez co nigdy nie należy być zbyt pewnym siebie, ponieważ nigdy nie wiadomo gdzie czai się obcy. Jeśli przygody w kosmosie to rodzaj gry science fiction, która jest dla Ciebie idealna, wówczas Prey z pewnością Cię nie zawiedzie. Liczne mroczne zakamarki, klaustrofobiczne korytarze, tajemnicze schowki i atakujący obcy – to jedynie krótka lista tego, czego można się spodziewać po tym tytule. Pobierz Prey Download i walcz z obcą rasą o przetrwanie. Grafika i soundtrack gry FPP to zasługa silnika CryEngine który jest stosowany przy takich produkcjach jak Kingdom Come: Deliverance z 2018 roku.

Prey to nie tylko strzelanka, ale przede wszystkim zupełnie nowa wizja uniwersum. Mrok, zimno, tajemnice i krwiożerczy obcy to główne atrybuty tej gry. Jeśli uważasz, że dasz sobie radę w nierównej walce z obcą rasą, to koniecznie pobierz Prey Download i nie daj zginąć ludzkości!

2017 Prey Pobierz / zainstaluj

Prey 2017 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-2600K 4-Core 3.40GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Steam Download Prey 2017 Crack Exsite
  • Reloaded Prey 2017 Torrent Chomikuj
  • CODEX Prey 2017 Free Download
  • Pebx Prey 2017 Pobierz za darmo PC

Podobne Darmowe Gry

Close to the Sun za darmo gra

Close to the Sun Download PC

Close to the Sun wydaje się być świetną propozycją dla fanów gier przygodowych utrzymanych w konwencji horroru. Akcja gry toczy się w alternatywnym świecie na przełomie XIX oraz XX w. Producentem jest studio Storm in a Teacup, a wydawcą Wired […]

Cattle and Crops pobierz grę

Cattle and Crops Download

Debiutującą gra typu symulator rolniczy gości na naszej stronie. Cattle and Crops PC to rozbudowany symulator farmy. Tytuł jest dziełem studia Masterbrain Bytes z Niemiec, a środki na jego produkcję zebrane zostały dzięki akcji przeprowadzonej w serwisie Kickstarter. Jeżeli lubisz […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.