Prey Download

Prey to gra typu strzelanka z perspektywy pierwszoosobowej, która została wypuszczona na platformę PC Windows. Jest to również reboot gry FPS o tym samym tytule, która została wypuszczona do sprzedaży w 2006 roku. Jednak poza tytułem i przynależnością gatunkową nic więcej nie łączy te dwa tytuły. Ponadto za pierwowzór odpowiedzialne było studio 2K Games, natomiast za najnowszą część odpowiada grupa Arcane Studios, znana z takich tytułów jak Dishonored. Jeśli strzelanki i gry akcji to Twoje ulubione gatunki, to Prey powinien znaleźć się w Twojej kolekcji. Koniecznie pobierz Prey Download i zmierz się z największymi wrogami, którzy zagrażają istnieniu całej ludzkości. Data premiery gry została zapowiedziana na dzień 5 maja 2017 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Producentem gry której twórcami są Raphaël Colantonio oraz Ricardo Bare jest Arkane Studios a wydawcą Bethesda Softworks.

Prey Download pełna wersja

Prey 2017 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się w odległym czasie w 2032 roku w kosmosie. Główny bohater o nazwisku Morgan Yu, obiekt moralnie wątpliwych eksperymentów genetycznych, które mają się przysłużyć ludzkości w następnych stuleciach budzi się na pokładzie stacji kosmicznej Talos 1. Stacja ta należy do korporacji TransStar, która w niewyjaśnionych okolicznościach została przejęta przez obcą rasę. Bohater ma za zadanie przetrwać i wyjaśnić, co tak naprawdę się wydarzyło kiedy spał. Walka z potężnym i nieznanym wrogiem będzie bardzo nierówna, choćby z uwagi na fakt braku broni, za którą muszą posłużyć bohaterowi przedmioty znalezione gdzieś po drodze. Akcja gry toczy się na lokacjach o otwartej strukturze, dzięki czemu gracz ma dość dużą swobodę jeśli chodzi o wywołanie poszczególnych zadań. Nie jest to typowa strzelanka, a więc standardowej broni palnej również tutaj nie ma. Bohater ma do dyspozycji jedynie kilka przedmiotów, w tym futurystyczny gadżet, tzw. “gloo gun”, który strzela kleistą, czarną mazią. Broń ta może posłużyć nie tylko do ostrzeliwania nieprzyjaciela i unieruchomienia go przyklejając go np. do ściany, ale również do tworzenia rozmaitych struktur, jak np. schody, za pomocą których można dostać się w trudno dostępne miejsca. Ciekawostką jest fakt, iż po chwili grania na najnowszych konsolach PS4, XONE lub PC na pewno doświadczysz wskazania na elementy RPG występujące w grze.

Kolejnym przyrządem, jaki dostaje się w ręce bohatera jest “recycle charger”, którego główną funkcją jest oczyszczanie pomieszczenia z przedmiotów, rozkładanie ich na części pierwsze oraz tworzenie z nich zupełnie nowych urządzeń. Dodatkową siłą gracza jest neuromod, czyli umieszczona w ciele modyfikacja, która pozwala na kopiowanie mocy przeciwnika. Jeśli bohater użyje jej na Mimiku, wówczas posiądzie możliwość przeobrażania się w dowolny obiekt. Bohater musi jednak pamiętać, że na swojej drodze spotka naprawdę przeróżne istoty, w tym wspomnianego Mimika, który może być bardzo niebezpieczny. Dzięki swojej zdolności przeobrażania się w inne przedmioty może w mgnieniu oka przeistoczyć się np. w kosz na śmieci, przez co nigdy nie należy być zbyt pewnym siebie, ponieważ nigdy nie wiadomo gdzie czai się obcy. Jeśli przygody w kosmosie to rodzaj gry science fiction, która jest dla Ciebie idealna, wówczas Prey z pewnością Cię nie zawiedzie. Liczne mroczne zakamarki, klaustrofobiczne korytarze, tajemnicze schowki i atakujący obcy – to jedynie krótka lista tego, czego można się spodziewać po tym tytule. Pobierz Prey Download i walcz z obcą rasą o przetrwanie. Grafika i soundtrack gry FPP to zasługa silnika CryEngine który jest stosowany przy takich produkcjach jak Kingdom Come: Deliverance z 2018 roku.

Prey to nie tylko strzelanka, ale przede wszystkim zupełnie nowa wizja uniwersum. Mrok, zimno, tajemnice i krwiożerczy obcy to główne atrybuty tej gry. Jeśli uważasz, że dasz sobie radę w nierównej walce z obcą rasą, to koniecznie pobierz Prey Download i nie daj zginąć ludzkości!

2017 Prey Pobierz / zainstaluj

Prey 2017 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-2600K 4-Core 3.40GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Steam Download Prey 2017 Crack Exsite
  • Reloaded Prey 2017 Torrent Chomikuj
  • CODEX Prey 2017 Free Download
  • Pebx Prey 2017 Pobierz za darmo PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *