Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz za darmo pełną wersję gry i wejdź do świata manga! Studio CyberConnect 2 oraz concern Namco Bandai zaproponowały grę stworzoną przede wszystkim z myślą o fanach serii Naruto. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to zatem dobrze znana rozgrywka wzbogacona o nowe elementy.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz PC

Ninja Storm Revolution download

Pobierz za Darmo!

Nie zwlekaj dłużej, wypróbuj już dzisiaj – Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download i ciesz się pełną wersją gry ! Tak samo, jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach, gracze zyskują szansę na kierowanie działaniami bohaterów znanych z uniwersum Naruto Shippuden, a centralnym punktem rozgrywki są widowiskowe pojedynki rozgrywające się na arenach. Dzięki twórcom do dyspozycji graczy oddanych zostało ponad sto postaci, każda jest przy tym obdarzona umiejętnościami, które można określić jako unikatowe. Co ciekawe, Kishimoto zaprojektował jednego z herosów właśnie na potrzeby gry.

Rozgrywka to przede wszystkim dynamiczne pojedynki, nie znamy przy tym ograniczeń, stąd też mogą się one odbywać zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Mechanika walki nie różni się od tego, z czym mieliśmy do czynienia we wcześniejszych odsłonach, nie można jednak nie dostrzec pewnych modyfikacji. W tym kontekście na szczególną uwagę zasługuje możliwość łączenia różnych mocy tak, aby powstały nowe techniki.

Gra zwraca na siebie uwagę także ze względu na trójwymiarową oprawę wizualną utrzymaną w mangowej stylistyce, warto przy tym wspomnieć zarówno o intensywnej kolorystyce, jak i o naprawdę widowiskowych efektach specjalnych obecnych podczas walk. Ciekawym rozwiązaniem są też przerywniki filmowe.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download

Pobierz za Darmo!

  • Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download
  • Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz
  • Download Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution
  • Pobierz Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution
  • Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz
  • Ultimate Ninja Storm Revolution Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *