Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution Download – za darmo pełną wersję gry i wejdź do świata manga! Studio CyberConnect 2 oraz concern Namco Bandai zaproponowały grę stworzoną przede wszystkim z myślą o fanach serii Naruto. Recenzowana gra to zatem dobrze znana rozgrywka wzbogacona o nowe elementy bijatyki. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Data premiery na konsolę odbyła się dnia 11 września 2014, natomiast na komputery stacjonarne 16 września 2014 roku.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz PC

Ninja Storm Revolution download

Pobierz za Darmo!

Nie zwlekaj dłużej, wypróbuj już dzisiaj – Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download i ciesz się pełną wersją gry multiplayer! Tak samo, jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach, gracze zyskują szansę na kierowanie działaniami bohaterów znanych z uniwersum Naruto Shippuden, a centralnym punktem rozgrywki są widowiskowe pojedynki rozgrywające się na arenach. Dzięki twórcom do dyspozycji graczy oddanych zostało ponad sto postaci, każda jest przy tym obdarzona umiejętnościami, które można określić jako unikatowe. Co ciekawe, Kishimoto zaprojektował jednego z herosów właśnie na potrzeby gry dostępnej na PS4, XONE i PC. Studio Bandai Namco Entertainment ma na swoim koncie takie produkcje jak Lords of the Fallen.

Rozgrywka to przede wszystkim dynamiczne pojedynki, nie znamy przy tym ograniczeń, stąd też mogą się one odbywać zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Mechanika walki nie różni się od tego, z czym mieliśmy do czynienia we wcześniejszych odsłonach, nie można jednak nie dostrzec pewnych modyfikacji. W tym kontekście na szczególną uwagę zasługuje możliwość łączenia różnych mocy tak, aby powstały nowe techniki. Plusem tej gry jest fakt, że można zagrać na 2 osoby.

Gra zwraca na siebie uwagę także ze względu na trójwymiarową oprawę wizualną utrzymaną w mangowej stylistyce, warto przy tym wspomnieć zarówno o intensywnej kolorystyce, jak i o naprawdę widowiskowych efektach specjalnych obecnych podczas walk. Ciekawym rozwiązaniem są też przerywniki filmowe. Cena na steam: 29,99 USD.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 550.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System: Windows 7/8 (64-bit).
  • Direct X: DX 10.
  • Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Download
  • Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz
  • Ultimate Ninja Storm Revolution Pobierz
  • Ultimate Ninja Storm Revolution Download

Podobne Darmowe Gry

Assetto Corsa Competizione pobierz grę

Assetto Corsa Competizione Download

Dzisiaj prezentujemy grę steam która na zdjęciach wygląda wyśmienicie. Assetto Corsa Competizione PC to symulator wyścigowy, stworzony przez słynne, włoskie studio Kunos Simulazioni. Gra jest rozwinięciem innego symulatora wyścigów a mianowicie Assetto Corsa, który miał swoją premierę dosyć dawno, bo […]

Pathologic 2 PC Download

Pathologic 2 Pobierz PC

Udany remake’u tytułu sprzed lat przyciąga mroczną i krwistą atmosferą wciągającego horroru. Świat w Pathologic 2 pełna wersja jest groźny, przerażający, a przez to szalenie atrakcyjny dla miłośników tego gatunku. Data premiery: 23 maj 2019. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *