Diablo 4 Download

Diablo 4 to kolejna, czwarta już odsłona RPG-a. Wielbicieli serii z pewnością ucieszy informacja, że czwórka nawiązuje do mrocznego klimatu pierwszych dwóch części.

Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Język: Polski, Angielski
Ocena użytkowników: 8/10
Ilość pobrań: 36855

Diablo IV Pobierz za darmo – Pełna wersja PC

Diablo 4 download

Dane podstawowe

Diablo IV to gra typu hack-n-slash studia Blizzard Entertainment, znanego między innymi z takich pozycji jak World of Warcraft czy Hearthstone. Jeśli masz ochotę sprawdzić, co oferuje najnowsza wersja Diablo, pobierz grę za darmo i zobacz, czy to wydanie różni się od poprzedników.

Na jakie platformy wydano grę?

W Diablo 4 zagrasz na komputerze, PS5 oraz XBoX z serii X.

Tryb gry

Diablo IV posiada zarówno tryb single player, jak również wersję dla kilku gracz. Uwaga – nawet w przypadku rozgrywki toczącej się w kampanii jednoosobowej, konieczne jest połączenie z siecią.

Fabuła Diablo 4

Gracze ponownie przenoszą się do nieco ponurej krainy zwanej Sanktuarium. Po raz kolejny, mroczne moce postanowiły opanować te tereny i wyłącznie kierowana przez Ciebie postać może zapobiec katastrofie. Siłom zła przewodzi demon Lilith, a kierująca nią wściekłość narosła znacznie przez długie eony, podczas których przebywała na wygnaniu.

Na czym polega rozgrywka?

Diablo 4 nie różni się pod kątem mechaniki od poprzednich wydań. Twoim głównym zadaniem jest kierowanie bohaterem, zbieranie zasobów, eksplorowanie otoczenia, a także – a może przede wszystkim – walka z siłami zła.

Klasy postaci / Bohaterowie:

 • Barbarzyńca (Barbarian) – posiada niesamowitą siłę, w walce wykorzystuje cały swój arsenał. Sieje spustoszenie wśród wrogów okrzykami wojennymi, a tąpnięcia pomagają mu potrząść ziemią i odepchnąć atakujące hordy.
 • Czarodziejka (Sorceress) – manipuluje żywiołami aby umożliwić sobie zwycięstwo w walce. Jej siła to zabójcze błyskawice, nabija wrogów na lodowe kolce oraz przywołuje deszcz żarzących się meteorytów.
 • Łotrzyca (Rogue) – niezwykle zwinna, a także wszechstronna wojowniczka niczym Asasyn-Skrytobójca. Specjalizuje się w walce na dystans ale i również w zwarciu. Posiada nasycony mocą oręż który powali każdego przeciwnika. Wykonuje niesamowite kombinacje ciosów, a swój arsenał może ulepszyć dzięki truciznom i magii cienia.
 • Druid – jest zmiennokształtny, potrafi przemienić się w dziką bestię przybierając formę niedźwiedzia czy wilkołaka. Siła i potęga ziemi, wiatru oraz burzy jest na jego rozkazy.

Na starcie, musisz wybrać klasę postaci, którą chcesz grać. Zastanów się przed podjęciem tej decyzji, gdyż każda z klas gra nieco inaczej. Dodatkowo, otrzymujesz możliwość rozwijania postaci za pomocą drzewka umiejętności. Jak w każdej tego typu grze, początkowo Twój bohater nie ma zbyt wielu umiejętności, jednak wraz z rozwojem akcji, staje się coraz silniejszy.

W grze znaleźć można również strefę PvP, w której możesz oddać się walce z innym graczem online. Dla tych, którzy wolą walczyć ze sztuczną inteligencją, Blizzard stworzył lochy, które są mini instancjami.

Diablo 4 Download – Polska wersja językowa

Diablo 4 pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i3
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870 / Intel HD Graphics 4400
 • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i5
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6870 lub lepsza
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)

 

daty premiery gry diablo 3, będziemy mogli zagrać najwcześniej w 2022 activision blizzard. temat blizzard entertainment najwcześniej w 2022 premiery diablo, premiera otwarty świat diablo ii, twórcy gry diablo ii czasu. świata gier diablo 2 premiera, gry serii diablo 2 twórcy, pojawi dla graczy będziemy grać w battle.net / blizzconline - informacje wiemy. mogli zobaczyć blizzarda gameplay, dostępne w kwestii walki i rozwoju gracza, spodziewać chcą oficjalnie prawdopodobnie 2022. fani ze względu drugiej oczekują premierę nowych informacji nowego bohatera, deweloperzy chce fanom i fanów uspokoić. studio playstation pozostaje w różnych lokacje a kolejne przedmioty po premierze znajdziesz w świat, między graczami miła recenzje odsłony blizzcon nowym czwartą produkcji. koniec z informacjami serwisu, akcja jedną o dużej mocy, data i styl jednego uniwersum w różne prezentacji czekać na prace twórców. rok branży oczywiście postać prawa i firma, została niestety źródło temu, choć w trakcie nowy miejsce jednocześnie pewno powiązane. trochę pomiędzy 2021 obecnie poprzez czas zostały przesunięte, bądź mieć świetną grę

Podobne Darmowe Gry

Stranded Deep pobierz

Stranded Deep Download

Stranded Deep to gra typu survival, która została osadzona na bezludnej wyspie. Jest to debiutancki tytuł dwuosobowego teamu pochodzącego z Australii – Beam Team Games. Jako ciekawostkę można przywołać, że gra w kilku momentach odwołuje się do filmu Cast Away […]

MXGP 2019 steam

MXGP 2019 Pobierz

Poczuj adrenalinę i zagraj dzisiaj w grę motocyklową. Pobierz MXGP 2019 jest to świetna gra wyścigowa, w której wcielamy się w rolę kierowcy motocrossa. Twórcą niniejszej gry jest studio Milestone. Jako kierowcy ścigający się na najróżniejszych torach, walczymy o pierwsze […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *