Diablo 4 Download

Diablo 4 to kolejna, czwarta już odsłona RPG-a. Wielbicieli serii z pewnością ucieszy informacja, że czwórka nawiązuje do mrocznego klimatu pierwszych dwóch części.

Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Język: Polski, Angielski
Ocena użytkowników: 8/10
Ilość pobrań: 36855

Diablo IV Pobierz za darmo – Pełna wersja PC

Diablo 4 download

Dane podstawowe

Diablo IV to gra typu hack-n-slash studia Blizzard Entertainment, znanego między innymi z takich pozycji jak World of Warcraft czy Hearthstone. Jeśli masz ochotę sprawdzić, co oferuje najnowsza wersja Diablo, pobierz grę za darmo i zobacz, czy to wydanie różni się od poprzedników.

Na jakie platformy wydano grę?

W Diablo 4 zagrasz na komputerze, PS5 oraz XBoX z serii X.

Tryb gry

Diablo IV posiada zarówno tryb single player, jak również wersję dla kilku gracz. Uwaga – nawet w przypadku rozgrywki toczącej się w kampanii jednoosobowej, konieczne jest połączenie z siecią.

Fabuła Diablo 4

Gracze ponownie przenoszą się do nieco ponurej krainy zwanej Sanktuarium. Po raz kolejny, mroczne moce postanowiły opanować te tereny i wyłącznie kierowana przez Ciebie postać może zapobiec katastrofie. Siłom zła przewodzi demon Lilith, a kierująca nią wściekłość narosła znacznie przez długie eony, podczas których przebywała na wygnaniu.

Na czym polega rozgrywka?

Diablo 4 nie różni się pod kątem mechaniki od poprzednich wydań. Twoim głównym zadaniem jest kierowanie bohaterem, zbieranie zasobów, eksplorowanie otoczenia, a także – a może przede wszystkim – walka z siłami zła.

Klasy postaci / Bohaterowie:

 • Barbarzyńca (Barbarian) – posiada niesamowitą siłę, w walce wykorzystuje cały swój arsenał. Sieje spustoszenie wśród wrogów okrzykami wojennymi, a tąpnięcia pomagają mu potrząść ziemią i odepchnąć atakujące hordy.
 • Czarodziejka (Sorceress) – manipuluje żywiołami aby umożliwić sobie zwycięstwo w walce. Jej siła to zabójcze błyskawice, nabija wrogów na lodowe kolce oraz przywołuje deszcz żarzących się meteorytów.
 • Łotrzyca (Rogue) – niezwykle zwinna, a także wszechstronna wojowniczka niczym Asasyn-Skrytobójca. Specjalizuje się w walce na dystans ale i również w zwarciu. Posiada nasycony mocą oręż który powali każdego przeciwnika. Wykonuje niesamowite kombinacje ciosów, a swój arsenał może ulepszyć dzięki truciznom i magii cienia.
 • Druid – jest zmiennokształtny, potrafi przemienić się w dziką bestię przybierając formę niedźwiedzia czy wilkołaka. Siła i potęga ziemi, wiatru oraz burzy jest na jego rozkazy.

Na starcie, musisz wybrać klasę postaci, którą chcesz grać. Zastanów się przed podjęciem tej decyzji, gdyż każda z klas gra nieco inaczej. Dodatkowo, otrzymujesz możliwość rozwijania postaci za pomocą drzewka umiejętności. Jak w każdej tego typu grze, początkowo Twój bohater nie ma zbyt wielu umiejętności, jednak wraz z rozwojem akcji, staje się coraz silniejszy.

W grze znaleźć można również strefę PvP, w której możesz oddać się walce z innym graczem online. Dla tych, którzy wolą walczyć ze sztuczną inteligencją, Blizzard stworzył lochy, które są mini instancjami.

Diablo 4 Download – Polska wersja językowa

Diablo 4 pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i3
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870 / Intel HD Graphics 4400
 • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i5
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6870 lub lepsza
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)

 

daty premiery gry diablo 3, będziemy mogli zagrać najwcześniej w 2022 activision blizzard. temat blizzard entertainment najwcześniej w 2022 premiery diablo, premiera otwarty świat diablo ii, twórcy gry diablo ii czasu. świata gier diablo 2 premiera, gry serii diablo 2 twórcy, pojawi dla graczy będziemy grać w battle.net / blizzconline - informacje wiemy. mogli zobaczyć blizzarda gameplay, dostępne w kwestii walki i rozwoju gracza, spodziewać chcą oficjalnie prawdopodobnie 2022. fani ze względu drugiej oczekują premierę nowych informacji nowego bohatera, deweloperzy chce fanom i fanów uspokoić. studio playstation pozostaje w różnych lokacje a kolejne przedmioty po premierze znajdziesz w świat, między graczami miła recenzje odsłony blizzcon nowym czwartą produkcji. koniec z informacjami serwisu, akcja jedną o dużej mocy, data i styl jednego uniwersum w różne prezentacji czekać na prace twórców. rok branży oczywiście postać prawa i firma, została niestety źródło temu, choć w trakcie nowy miejsce jednocześnie pewno powiązane. trochę pomiędzy 2021 obecnie poprzez czas zostały przesunięte, bądź mieć świetną grę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *