DiRT 4 Download

DiRT 4 to kolejna już odsłona popularnej serii gier samochodowych, która została wydana m.in. na platformę PC Windows. Za stworzenie tytułu odpowiedzialne jest brytyjskie studio Codemasters Software, które postanowiło powrócić do korzeni podczas tworzenia tej części. Cykl DiRT można nazwać duchowym spadkobiercą kultowego już Collin McRae Rally. Najnowsza odsłona serii zdecydowanie pobudza do życia i rozpala na nowo marzenia z dzieciństwa o wspaniałych rajdach samochodowych. DiRT 4 może pochwalić się dość znaczną liczbą ulepszeń oraz nowych elementów, dzięki którym przejażdżki stają się niezapomnianym przeżyciem. Jeśli symulacje wyścigów i rajdów samochodowych to ten gatunek gier, który najbardziej do Ciebie przemawia, to najnowsza część serii DiRT z całą pewnością trafi w Twój gust. Pobierz DiRT 4 Download i poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy, którego celem jest pierwsze miejsce w wyścigu! Data premiery została zapowiedziana na dzień 6 czerwca 2017 i wydana na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

DiRT 4 Download PC Codex

Reloaded DiRT 4 prohpet

zainstaluj DiRT 4 na pc

W najnowszej odsłonie cyklu gracz ma możliwość wyboru auta spośród ponad pięćdziesięciu dostępnych samochodów, wśród których znalazły się takie klasyki jak Audi Sport Quattro S1 E2 czy legendarne już Mitsubishi Lancer Evolution VI. Autorzy wprowadzili do gry komputerowej możliwość uczestnictwa w pięciu rodzajach mistrzostw, które odbywają się w Hiszpanii, Australii, Michigan, Szwecji czy Walii. Pojawia się również dobrze znany tryb Landrush, kiedy to gracze mogą zasiąść w fotelach lekkich i zwrotnych Pro Buggy, ciężarówek klasy Pro-2 i Pro-4, by móc walczyć o zwycięstwo w takich lokalizacjach jak: Nevada, Kalifornia czy kolorowy Meksyk. Zupełną nowością w tej części serii jest wprowadzenie dedykowanego rallycrossowi wariantu zawodów, który ma na celu rywalizację na torach Lydden Hill, Montalegre, Hell, Holjes czy Loheac Bretagne. Ciekawą opcją dla wszystkich graczy spragnionych zadań i dużych prędkości będziesz również tryb Joyride,  gdzie istnieje możliwość wyszalenia się podczas różnego rodzaju wyzwań. Autorzy postarali się o bardzo wysoki poziom realizmu na torze wyścigowym. Sprawdź swoje umiejętności rajdowe zagraj na konsolach ósmej generacji PS4, XONE lub komputerze PC.

DiRT 4 zdjęcia


Wprowadzono bardzo zaawansowany model zniszczeń, a także rozbudowany system uszkodzeń mechanicznych pojazdu. Jeśli w trakcie wyścigu gracz mocno zdemoluje swój pojazd, wówczas musi odstawić go do warsztatu i zdać się na zatrudnionych przez siebie najlepszych inżynierów i specjalistów. Im droższa ekipa tym lepiej i szybciej doprowadzi samochód do odpowiedniego stanu. Należy jednak pamiętać, że czas pomiędzy kolejnymi odcinkami i rozgrywkami jest bardzo ograniczony i auto nie może stać w warsztacie zbyt długo. Deweloperzy nie zapomnieli również o bogatym i bardzo szerokim wachlarzu możliwości związanych z tuningiem pojazdu, który można dostosować do własnych preferencji oraz warunków panujących na torze. Koniecznie pobierz jak najszybciej DiRT 4 Download i wciśnij pedał gazu do dechy! Walcz z przeciwnikami o zwycięstwo na torze, a wygrana i tytuł przyniosą Ci respekt wśród największych rajdowców na świecie!

DiRT 4 trailer

DiRT 4 działa w oparciu o nowoczesną technologię Ego, która została nieco zmodyfikowana podczas powstawania tej części gry. Dzięki wprowadzeniu licznych ulepszeń trójwymiarowa oprawa graficzna prezentuje się doskonale. Sprawdź na własnej skórze zalety i wady silnika Ego który wykorzystano także do F1 2017. Pobierz DiRT 4 Download, wsiądź za kierownicę legendarnego Mitsubishi Lancer Evolution i nie miej sobie równych! Cena na steam: 59,99 USD.

DiRT 4 Pobierz PC / zainstaluj

Do pobrania DiRT 4 torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4690 3.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX DiRT 4 Free Download
  • Pebx DiRT 4 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download DiRT 4 Crack Exsite
  • Reloaded DiRT 4 Torrent Chomikuj

Oficjalna strona: https://www.dirt4game.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.