DiRT Rally Download

Dobra gra komputerowa pozwala oderwać się od rzeczywistości i przeżyć emocje jakich zazwyczaj nie odczuwamy na co dzień. To właśnie za to kochamy przecież tę formę rozrywki. Jednym z ulubionych rodzajów gier dla wielu osób są nowoczesne gry wyścigowe, to właśnie one bowiem dają nam szansę na przeżycie niecodziennych wrażeń i przygód. Istnieje wiele pozycji tego gatunku. Jednakże jest jedna, którą z całą pewnością warto poznać. Gra to DiRT Rally. Warto więc pobrać ją na własny komputer i przekonać się co może nam zaoferować. Pozytywne recenzje i oceny, które zebrała pokazują, że naprawdę sporo. Data premiery: 7 grudnia 2015. Producentem i wydawcą tej gry jest znane nam brytyjskie studio Codemasters Software. Recenzowana gra dostępna jest na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Cena gry na steam: ‎39,99 USD.

DiRT Rally Download – Legend Edition

DiRT Rally Download

Pobierz za Darmo!

DiRT Rally to kolejna, czwarta już odsłona słynnej serii gier wyścigowych DiRT. Tym razem twórcy ze studia Codemasters powracają do korzeni cyklu, skupiając się wyłącznie na klasycznych rajdach. Zmagania toczą się tradycyjnie w kilku różnych trybach single i multiplayer. Tym razem twórcy gry położyli ogromny nacisk na realizm jazdy samochodem. Wyszło to na korzyść samej grze. Dzięki przebudowaniu modelu jazdy gracz może bowiem czuć wrażenia jakie dają zmieniająca się nawierzchnię czy też żwir gromadzący się na bieżniku opon auta. Warto również wspomnieć, że auta posiadają autentycznie działające mechanizmy wspomagania, pokroju kontroli trakcji, ABS-u oraz stabilizacji toru jazdy. To wszystko w połączeniu z doskonała grafiką doskonale odwzorowującą nie tylko wygląd samochodów, ale również i trasy, po których jeżdżą zapewnia naprawdę intensywne wrażenia i sporą frajdę z jazdy. DiRT Rally Download jest więc idealną propozycją dla osób, które cenią gry realistyczne i ciekawie wykonane. Wszystkie te zalety to zasługa silnika Ego który był wykorzystywany w pokrewnej grze wyścigowej F1 2014. Fani gier z cyklu rajdów samochodowych mogą zagrać na konsolach PS4, XONE oraz komputerach PC.

Na potrzeby DiRT Rally przygotowano kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Gracze mogą wziąć udział w rajdowych mistrzostwach, w których rywalizować będą z coraz lepszymi i szybszymi kierowcami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, a także spróbować swoich sił w zindywidualizowanych wydarzeniach. W grze dostępny jest również tryb multiplayer, który daje nam możliwość utworzenia sieciowej ligi przeznaczonej dla nas i grupki znajomych.

To wszystko oraz siedemnaście samochodów podzielonych na sześć klas oraz 36 etapów, które umiejscowione są w trzech dużych lokacjach – walijskim Powys, greckim Akropolu oraz monakijskim Monte Carlo sprawia, że gra ta może dostarczyć nam rozrywki na najwyższym, światowym poziomie przez wiele długich godzin. Nic więc dziwnego, że gra ta jest tak chętnie doceniana oraz pobierana przez użytkowników. Tym bardziej, że jej wymagania sprzętowe są całkiem dostępne dla większości komputerowych graczy. Zainteresowani serią gier wyścigowych na pewno zainteresuje kolejna część Dirt 4 z 2017 roku.

Podsumowując, DiRT Rally Download to propozycja, którą powinien znać każdy miłośnik samochodowych rajdów. Nie da się bowiem ukryć, że gra ta jest dopasowana do potrzeb dzisiejszego gracza i potrafi pozytywnie go zaskoczyć. Przekonało się o tym już zresztą bardzo wielu zadowolonych graczy. Warto do nich dołączyć i sprawdzić się na trasie. Szczególnie w przypadku gdy poszukujemy wyścigów samochodowych, które będą interesujące a jednocześnie realistyczne. Tym bardziej, że DiRT Rally ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Mianowicie jest stale rozwijane przez swoich autorów, którzy postanowili nie spoczywać na laurach. Twórcy gry co jakiś czas publikują więc nową zawartość, w której możemy znaleźć wiele różnych nowości takich jak na przykład kolejne samochody i trasy jeszcze bardziej uatrakcyjniające grę. Co więcej, warto przy tym zaznaczyć, że są one udostępniane za darmo.

DiRT Rally Pobierz na PC

DiRT Rally Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-4670K 3.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD.
 • System: Windows 7/8/Vista.
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download DiRT Rally PC Torrent
 • Pobierz DiRT Rally Exsite Pełna Wersja
 • Chomikuj DiRT Rally Pobierz za darmo
 • Pebx DiRT Rally Download Free RELOADED
 • Prophet DiRT Rally Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.