DiRT 5 Pobierz pełna wersja

DiRT 5 to kolejna już odsłona gier samochodowych specjalnie dla wielbicieli tych pojazdów. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec, że twórcy tej pozycji zdecydowali się na wdrożenie szeregu rozwiązań, dzięki którym gra jest jeszcze lepsza.

Producent: Codemasters
Wydawca: Codemasters
Wydawca PL: Koch Media Poland
Data premiery: 5 listopada 2020
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, japoński
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 4559

DiRT 5 Download gra do pobrania

DiRT 5 download

Dane podstawowe

DiRT 5 została wyprodukowana przez Codemasters, a za jej wydanie na terenie Polski odpowiada studio Koch Media Poland. Gra należy do rodzaju wyścigówek. Ta część skupia się głównie na rozwinięciu pomysłów, jakie zostały wdrożone w grze DiRT 2. Jeśli byłeś fanem tej pozycji, z pewnością ucieszy Cię informacja, że DiRT 5 czerpie z “dwójki” pełnymi garściami.

Na jakie platformy wydano grę?

W DiRT 5 można zagrać za pośrednictwem komputera osobistego, PS4 i XboX One, XSX czy PS5. Porównaj grę na konsoli lub komputerze do poprzedniej odsłony gry Dirt 4.

Tryb gry

W DiRT 5 można grać samodzielnie lub wraz z grupą innych osób. W tym drugim przypadku graczy może być maksymalnie dwunastu, a wyścigi są rozgrywane na podstawie stworzonych przez Was reguł. Jeśli chodzi o rozgrywkę w trybie single player, mamy do czynienia ze znanym trybem kariery.

Fabuła

Podstawą dla DiRT 5 jest rywalizacja dwóch doskonałych kierowców zawodów DiRT Off-Road: AJ oraz Bruno Duranda. Twoja postać jest uczniem AJ-a i wraz z rozwojem fabuły, wyrastasz na konkurenta dla wyżej wymienionych. Warto wspomnieć, że twórcy gry poświęcili sporo uwagi na odpowiednie przedstawienie fabuły, co nie jest typowe dla gier wyścigowych. Jeśli chcesz zobaczyć, na czym dokładnie polega DiRT 5, pobierz go za darmo i sprawdź!

Jak przebiega rozgrywka?

Jeśli nie przepadasz za grami, w których uderzenie w element infrastruktury oznacza niechybny koniec wyścigu – z pewnością ucieszysz się, ze DiRT 5 nie podlega takim konwenansom. Jakiekolwiek uderzenia czy otarcia odznaczają się tylko i wyłącznie na lakierze, a pojazd sam w sobie jest niezniszczalny. Zobacz trailer poniżej.

Podczas rozgrywki, skupiasz się głównie na wyścigach, które należą do elementów typowo zręcznościowych. Na plus całości można zapisać, że choć wyścig jest zręcznościówką – mimo to oferuje wysoki realizm, a także ciekawe efekty. Wpływ na to, jak zachowuje się Twój pojazd, mają między innymi warunki pogodowe, co oznacza, że nawet jeżdżąc jedną trasą, możesz poznawać ją na nowo.

Różne rodzaje wyścigów

W trakcie rozgrywki możesz odbywać różne rodzaje wyścigów, w wielu malowniczych lokalizacjach – między innymi w Brazylii czy Maroko. Wśród dostępnych typów wyścigów, na szczególną uwagę zasługuje Ice Breaker, Stampede czy LandRush. Ponadto, możesz także zbierać punkty w Gymkhanie, za wykonywanie efektownych sztuczek samochodem.

DiRT 5 Pobierz grę

do pobrania piąta część dirt na PC

Wymagania Sprzętowe gry Dirt 5 pc:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480
 • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 Ti / Radeon RX Vega 64
 • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 • Directx

download dirt 5, east river w nowym jorku, off road, podróż dookoła świata, trybie kariery, czterech graczy, Codemasters Software, nolan north, multiplayer podzielonym ekranie, troy baker wyścigi samochodów, recenzje, chrystusa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *