Dishonored Download

Dishonored pełna wersja gry to innowacyjne połączenie skradanki i FPSa. Bardzo istotną zaletą gry jest to, że każdy wybór gracza przekłada się na dalszą część fabuły. W ten sposób gra za każdym razem może mieć inny przebieg. Gra osadzona jest w realiach steampunku, co bardzo dobrze widać na przykładzie miasta Dunwall, które zwiedzane jest przez gracza podczas przygody z Dishonored. Jeżeli chcesz podziwiać steampunkowe krajobrazy Pobierz Dishonored Download i zbadaj każdy zakamarek tajemniczego Dunwall. Producentem gry jest Arkane Studios, a wydawcą Bethesda Softworks. Data premiery PC: 09.10.2012.

Dishonored Download PC steam

Dishonored pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Głównym bohaterem gry Dishonored jest Corvo Attano. Jest to legendarny Lord Protektor cesarzowej Jessamine Kaldwin, która została zamordowana w zamachu stanu, którego dopuścił się Hiram Burrows – Lord Regent. Burrows chcąc odsunąć podejrzenia o zamachu oraz o uprowadzenie Emily, małej dziedziczki tronu, od siebie, oskarża o dokonane przestępstwa głównego bohatera. Crovo zostaje zamknięty w więzieniu i gdyby nie interwencja sojuszników, mógłby tam zginąć. Za ich pomocą główny bohater wyrywa się z więzienia, a na wolności spotyka bóstwo zwane Odmnieńcem, przez które Crovo uzyskuje nadnaturalne umiejętności. Żądny zemsty Crovo przyodziewa maskę zabójcy i wyrusza na krwawą misję odnalezienia Emily oraz ukarania ludzi, którzy dopuścili się mordu Cesarzowej Kaldwin. Jeżeli chcesz zemścić się na zabójcach Jessamine Kaldwin i odnaleźć uprowadzoną Emily, Pobierz za darmo Dishonored Download i udaj się na krwawą i niebezpieczną misję!

Głównym elementem, nad którym musi się skupić gracz, jest planowanie zabójstw. Ten element gry zaczerpnięty został z serii Thief. Twórcy zainspirowani serią, przygotowali w Dishonored dobrze dopracowany system skradania oraz dopracowaną swobodę ruchów głównego bohatera. Wyposażony w swoje nadludzkie umiejętności Corvo może bez problemu znikać, co czyni go jeszcze bardziej skutecznym zabójcą. Posiada on również szereg gadżetów, które zostaną wykorzystane do usypiania wrogów czy otwierania kłódek. Wśród mocy Corvo są również takie sztuczki jak teleportacja na krótką odległość, opętanie celu czy przenikanie wzrokiem ścian. Za pomocą tych zdolności bohatera, może on planować zabójstwa w najróżniejszym stylu.

Pomimo tego, iż gra najczęściej wymusza ciche zabójstwa, gracz będzie miał niejedną okazję do przeprowadzenia krwawego ataku na swoich wrogów, wykorzystując miecz czy granaty, którymi wyposażony jest główny bohater. Zobacz również drugą część gry Dishonored 2 pobierz.

Istotnym jest fakt, iż gra śledzi zachowanie bohatera, analizując ile ofiar za sobą zostawia, czy jak bardzo Corvo jest agresywny. W zależności od tego jakim charakterem jest nasz bohater, ma to wpływ na świat gry. Zmienia się stosunek niezależnych osób względem gracza oraz zmianie ulegają niektóre zwroty akcji.

Dishonored jest bez wątpienia tytułem, który powinien być znany każdemu fanowi gier komputerowych, przede wszystkim jeżeli ktoś był fanem serii Thief. Jeżeli chcesz wcielić się w rolę Corvo Attano i przemierzyć świat gry, ściągnij Dishonored free Download i sprawdź, jak na Twoje czyny zareagują mieszkańcy Dunwall. Czy uda Ci się zdobyć zaufanie mieszkańców?

Dishonored Pobierz reloaded

Dishonored download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Quad Core i5 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 768 MB (GeForce 8800 GTX lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD
  • System: Windows Vista/7

  • Pobierz Dishonored Torrent Chomikuj
  • Free Download Dishonored Crack Pebx
  • Exsite Dishonored Pobierz reloaded
  • CODEX Dishonored Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *