Dishonored 2 Download

Dishonored 2, to komputerowa gra osadzona w fikcyjnym, steampunkowym świecie. Jest to pierwszoosobowa skradanka, stworzona przez studio Arkane i pełniącą rolę wydawcy Bethesda Softworks. Data premiery: 11 listopada 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Dishonored 2 Download PC

Dishonored 2 Download

Dishonored II: Darkness of Tyvia Pobierz

Fabuła gry

Dishonored 2, to produkcja osadzona w specyficznym, industrialnym świecie, ściśle opartym na steampunku. Wydarzenia w grze, mają miejsce piętnaście lat później w porównaniu do Dishonored – protoplasty serii. Głównymi postaciami w grze są Corvo Attano i Emily Kaldwin i to my decydujemy, którą postać aktualnie chcemy wybrać. Miejsce akcji gry fantasy również jest fikcyjne. W przeciwieństwie do „jedynki”, akcja nowej odsłony gry, mieści się w mieście Karnaca, będącym stolicą królestwa Sarkonos.

Emily Kaldwin, jest postacią dość zagadkową. Wcześniej znaliśmy ją jako królową innego królestwa a w zasadzie Cesarstwa. Niestety, na wskutek knowań, została ona pozbawiona korony i zmuszona, by uciekać do wspomnianej Karnaci. Oczywiście na tym gra się nie kończy. Nasi bohaterowie, muszą przedsięwziąć różne zadania, by przywrócić cesarzowej właściwą jej rolę w Cesarstwie. Poddaj próbie swoje umiejętności zagraj na konsolach PS4, XONE lub PC.

Jeśli również i Wy, jesteście zaciekawieni nową odsłoną popularnej gry, koniecznie pobierzcie na swój komputer Dishonored 2 Download. Pomóżcie młodej cesarzowej odzyskać tron!

Mechanika gry

Tak jak wspominaliśmy, mamy możliwość wyboru odgrywanej postaci. Co prawda, na samym początku jesteśmy „wtłoczeni” w buty młodej królowej, ale z biegiem czasu stajemy przed jasnym wyborem, którą postać chcemy wybrać. Wbrew pozorom, wybór postaci ma duże znaczenie. Dlaczego? Ponieważ jest to wybór ostateczny i później nie możemy go ponowić. No chyba, że rozpoczniemy grę od nowa…

Każda z odgrywanych postaci, charakteryzuje się nieco innym sposobem walki. Każda też, ma nieco inne kwestie dialogowe i przede wszystkim zaklęcia. W przeciwieństwie do pierwszej odsłony przygodowej gry akcji, Attano może już mówić…

Jeśli więc chcesz się przekonać, jak potoczą się losy młodej cesarzowej, koniecznie pobierz Dishonored 2 Download na swój komputer. Przekonasz się, że rola władcy wcale nie jest taka łatwa. Zwieńczniem sukcesu tej produkcji jest wyróżnienie w postaci The Game Award: Najlepsza gra akcji/przygodowa.

Tryby gry

Mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy preferują zabawę w trybie multiplayer. Dishonored 2, nie jest dostępne w wersji multi. Jest to z pewnością błąd, ponieważ jak wiadomo, gramy tu dwiema postaciami. Tryb kooperacji, byłby więc jak najbardziej pożądany. Sprawdź kolejną część tej serii Dishonored: Death of the Outsider.

Kwestie techniczne

Grafika w Dishonored 2, uległa znacznej poprawie w porównaniu z jedynką. Dużo zmieniło się też w kwestii sztucznej inteligencji. Od teraz, strażnicy z którymi przyjdzie nam wchodzić w interakcje, będą znacznie sprytniejsi niż ich „poprzednicy”. Jeśli chcesz sam przetestować spryt strażników w Dishonored 2 Download, pobierz tę grę na swój komputer. Przekonasz się, kto z Was jest sprytniejszy. Odgrywana przez Was postać, czy strażnik przed którym musicie się skradać. Wszystkie wady i zalety gry to zasługa silnika Void Engine.

Dodatkowe informacje

Dishonored 2, to gra która jest dość otwarta dla graczy. Wraz z nią, twórcy udostępnili specjalne narzędzie, które pozwala na pewną edycję w rozgrywce. W ten sposób, każdy z graczy, może dostosować grę do swoich wymagań. Wszystko dlatego, że gracze grający w „jedynkę”, skarżyli się na słaby poziom rozgrywki i zbyt dużą łatwiznę. Od teraz ma być więc znacznie trudniej i zawilej.

Podsumowując, Dishonored 2 to gra dla prawdziwych fanów tego typu rozgrywek. Wychodzi na to, że nowa odsłona gry, jest znacznie lepiej dopracowana od poprzedniej, zarówno jeśli chodzi o poziom rozgrywki, jak też o oprawę graficzną. Cena na steam: 39,99 USD.

Dishonored 2 Pobierz PL

Dishonored 2 crack

Pobierz Dishonored II: Darkness of Tyvia

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4770 3.4 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 6 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.