Battlefield 5 Download

Prezentujemy kultową grę w której znajdziemy wielkie operacje, kampanie i kooperacje! Battlefield V PC to kolejna odsłona popularnego cyklu strzelanin. Produkcja jest dziełem studia DICE należącego do firmy Electronic Arts. Jeżeli jesteś miłośnikiem tej bestsellerowej serii, pobierz Battlefield 5 Download i zagraj w jej najnowszą odsłonę. Data premiery: 20.11.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

BF5 / Battlefield 5 / Battlefield V Pobierz grę na PC

Battlefield 5 download

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Historia przedstawiona w grze Battlefield 5 PS4, XONE oraz PC osadzona została w realiach drugiej wojny światowej, co dla serii okazuje się swoistym powrotem do korzeni. Akcja tradycyjnie ukazana została z perspektywy pierwszoosobowej. Zabawa opiera się na toczeniu batalii na stosunkowo dużą skalę. Do dyspozycji graczy pozostawiono niezwykle rozbudowany arsenał broni, maszyn oraz innych przydatnych wynalazków. Aby poczuć się jak prawdziwy żołnierz, pobierz grę Battlefield 5 PC Download i spróbuj swoich sił w realiach drugiej wojny światowej. Nowością w serii jest możliwość modyfikowania wyglądu oraz wyposażenia postaci. Kampania pozwala na ustalenie między innymi płci, rysów twarzy, akcesoriów, stroju czy dodatków do broni. Urozmaiceniem zabawy jest obecność unikalnego schematu odrzutu każdej broni oraz zróżnicowany przydział amunicji. Na mapach porozrzucane zostały liczne skrzynie z jej zapasami, a także granatami. Usprawnieniu uległ system ruchu postaci, dzięki czemu podczas wymiany ognia gracz może rzucić się na ziemię i strzelać dalej, leżąc np. na plecach.

Mechanika w grze BF5

Podstawowa kampania fabularna dla pojedynczego gracza nie ogranicza się do kierowania wyłącznie jednym bohaterem. Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony cyklu, twórcy oferują graczom różne historie w ramach tak zwanych wojennych opowieści. Wśród protagonistów znalazła się także kobieta, która walczy w szeregach ruchu oporu z niemieckim okupantem. Aby wcielić się w odważną bohaterkę, ściągnij Battlefield V free Download i ukończ wątki fabularne każdej postaci. Nowością w cyklu jest natomiast tryb kooperacyjny dla czterech graczy, czyli Combined Arms. Uczestnicy zabawy mogą wcielić się w nim w spadochroniarzy, którzy działają na tyłach przeciwnego wojska. W kooperacji rozgrywka toczy się na mapach generowanych w sposób proceduralny.

Tryby

Battlefield 5 oferuje zróżnicowane tryby rywalizacji dla wielu uczestników. Najbardziej istotnym elementem multiplayera są Grand Operations, czyli kilkuetapowe i skomplikowane zmagania. Gracze przystępują do ich realizacji na stale zmieniających się mapach, wcielając się w medyków, żołnierzy wsparcia, zwiadowców, szturmowców lub innych specjalistów. Uczestnicy zabawy biorą udział w starciach na przykład we Francji, Rotterdamie czy Afryce. Nowością w zmaganiach sieciowych są fortyfikacje, w obrębie których wznosić można umocnienia, a także decydować o położeniu CKM-ów. Innowacją jest również podział paska zdrowia na kilka osobnych fragmentów, przez co życie może się zregenerować jedynie na obszarze określonej sekcji. Powalonego sojusznika leczyć trzeba nieco dłużej niż wcześniej. Może to jednak wykonać nie tylko medyk, ale również praktycznie każdy z członków drużyny.

BF5 / Battlefield 5 Download – Pełna Wersja PC

Battlefield 5 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Free Download Battlefield 5 Crack Pebx
  • Pobierz Battlefield V Torrent Chomikuj
  • CODEX Battlefield V Pobierz za darmo
  • SKIDROW Battlefield 5 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.