Draugen Pobierz pełna wersja

Darmowe gry do pobrania w pełnej wersji na komputery PC. Draugen to świetna gra, która utrzymana jest w klimacie thrillera psychologicznego. Przygodowa rozgrywka odbywa się w pięknej Norwegii. Gracz znajduje się w 1923 roku i ma możliwość wcielić się w amerykańskiego podróżnika, który nosi imię – Edward. Przybywa do tego państwa w celu znalezienia swojej zaginionej siostry. Data premiery: 29 maj 2019. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Draugen do pobrania na PC

Draugen dostępny na PC

Pobierz za Darmo!

Produkcja została wydana przez Red Thread Games – studio słynie z dobrej jakości gier wideo. Firma odpowiada także za wydanie tej pozycji. W grę można zagrać zarówno na komputerach, jak i na PS4 czy XONE.

Gracz wciela się w swojego bohatera i wyrusza w poszukiwaniu zaginionej siostry – jednak nie sam, ponieważ cały czas towarzyszy mu młoda kobieta o imieniu – Lissie. Wspólnie badają to malownicze miejsce. Okazuje się jednak, że pod tym pięknym miejscem, kryje się naprawdę przerażający klimat.

Zdjęcia gry Draugen

Wydarzenia w grze ukazane są w pierwszej osobie. Sposób przedstawienia świata w ten sposób jest bardzo popularny w przygodowych grach. Gracz ma możliwość w ten sposób obserwować świat oczami swojego bohatera. W ten sposób z całą pewnością można lepiej wczuć się w rozgrywkę. W trakcie gry – gracz ma możliwość obserwować przepiękne lokacje. Jeżeli chcesz poczuć klimat tego miejsca – ściągnij pc Draugen download i ciesz się rozgrywką.

Podczas grania nasz bohater wchodzi w interakcje z różnymi przedmiotami, które mogą okazać się bardzo pomocne w znalezieniu zaginionej siostry. Bardzo ważną rolę odgrywa również kobieta, która towarzyszy Edwardowi. Wygląd świata w grze zmienia się w zależności od tego jakie warunki atmosferyczne panują.

Trailer gry Draugen

Jeżeli szukasz gry, która zabierze Cię w dynamiczną przygodę – pobierz za darmo Draugen pełna wersja i wraz z Lissie wyrusz w wspaniałą podróż. Piękna oryginalna oprawa muzyczna nagradzanego kompozytora Simona Poole’a – cały czas towarzyszy bohaterowi podczas rozgrywki.

Malownicze miejsce akcji z całą pewnością będzie cieszyło oko, nawet najbardziej wymagającego gracza. Trzeba również zwrócić uwagę na to, że każde miejsce zostało zaprojektowane z ogromnym poczuciem estetyki, a także z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Grafika w grze cechuje się przede wszystkim barwnymi kolorami, które potrafią zachwycić. Gracz z pewnością odczuje klimat rozgrywki i wczuje się w grę, która zapewni mu wiele godzin zabawy. Norweskie fiordy oczarują osobę, która zdecyduje się na zagranie w tą produkcję. Niesamowita, przygodowa gra z pewnością jest ciekawą pozycją, która zainteresuje gracza, który lubi zagadki.

Draugen Download pełna wersja

PC Draugen torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i7.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 1050.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • DirectX: DX 12.
  • crack Draugen ściagnij pebx
  • torrent Draugen chomikuj pobierz
  • codex Draugen do pobrania
  • Draugen free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *