Red Dead Redemption 2 Pobierz na PC

Pobierz Red Dead Redemption 2 to trzecia odsłona popularnej gry akcji FPP/TPP. Jest to produkcja utrzymana w klimacie westernu, co z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. W tej części przenosimy się do 1899 roku. Trafiamy na Dziki Zachód, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Omawiany tytuł został wypuszczony na Microsoft Windows PC, Playstation 4 (PS4), a także Xbox One (XONE). Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Rockstar Games. Data premiery: 5 listopada 2019 na PC oraz 26 października 2018 na konsole.

Red Dead Redemption II Download Pełna Wersja PC

Red Dead Redemption 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Nieudany napad jednego z bohaterów

Masz ochotę przenieść się na Dziki Zachód? Pobierz Red Dead Redemption 2 Download i zrób wszystko, aby przetrwać w ciężkich warunkach. Akcja toczy się przed wydarzeniami, które znamy z części pierwszej jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier ostatnich czasów. Początkowo nic nie wskazuje na to, aby gang Dutcha van der Lindego miał wpaść w tarapaty. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Napad w mieście Blackwater okazał się kompletną porażką.

Członkowie gry wspomnianego gangu zostali zmuszeni do ucieczki w nie swoje tereny. Muszą zrobić wszystko, aby uniknąć spotkania z bezwzględnymi stróżami prawa. Ponadto w Red Dead Redemption 2 polują na nich łowcy nagród, co stanowi kolejne utrudnienie i możliwości. Przestępcy muszą się natrudzić, aby znaleźć bezpieczne schronienie. Nie mogą się zatrzymać, gdyż wszędzie czekają na nich śmiercionośne niebezpieczeństwa.

Głównym bohaterem Red Dead Redemption II jest Arthur Morgan. Darmowe gry z tej serii wymagają od graczy podejmowania wielu trudnych decyzji aby dotrzeć do celu. Pamiętajmy, że to właśnie one kształtują przebieg rozgrywki. Warto jest więc zachować zdrowy rozsądek. Musimy wybierać pomiędzy własnymi interesami, a dobrem pozostałych członków gangu. Trzeba także wspomnieć, że nasze zachowanie ma wpływ na odczucia innych osób. Możemy ściągnąć na siebie duże kłopoty co odzwierciedla tę grę. W tym miejscu warto przypomnieć, że w drugiej części gry Red Dead Redemption będziemy mieć możliwość grania w nowo zaprojektowany tryb sieciowy.

Red Dead Redemption 2 zdjęcia i relacje z gry


Eksploracja świata w grze RDR2 fabuła

Kierowany przez nas bohater przemierza rozmaite zakątki i miejsca Dzikiego Zachodu. Głównym zadaniem Arthura Morgana w Red Dead Redemption 2 jest ucieczka, która równoznaczna jest z eksploracją otwartego otoczenia. Kamera znajduje się za plecami sterowanej postaci, jednak możemy przełączyć się także na widok FPP z perspektywy pierwszej osoby. Szczególną uwagę warto zwrócić na szczegółowość terenów znajdujących się wokół nas świecie.

Twórcy Rockstar Games gry Red Dead Redemption 2 do pobrania zadbali o to, aby grafika perfekcyjnie odwzorowywała klimat westernu. Możemy podziwiać tutaj wiele malowniczych krajobrazów. Mowa tutaj o m.in. górskich terenach, preriach, czy też lasach po których musimy uciekać przed łowcami głów, niekiedy też używania broni palnej. Oczywiście w opisywanej produkcji nie brakuje także miast. Są one zamieszkiwane przez różne społeczności, dzięki czemu możemy zaobserwować ich codzienne życie i spędzanie czasu. Inną popularną grą twórców jest Grand Theft Auto V którą oferuje ten sam producent.

Red Dead Redemption 2 trailer

Walka o surowce – Red Dead Redemption II

Walka w grze Red Dead Redemption 2 o przetrwanie to nie tylko ucieczka przez wrogiem, który pragnie odebrać nam życie. Podczas zabawy musimy gromadzić różnorodne surowce jak i broń białą. Mowa tutaj o jedzeniu, drewnie, czy też innych materiałach potrzebnych do np. budowy schronienia. Nie możesz również zapomnieć o systemie reputacji kiedy przyjdzie na to czas. To, jak będzie postrzegana nasza postać zależy od podejmowanych decyzji i trudnych sytuacji w jakich się znajdziemy. Ponadto emocje otaczających nas ludzi widoczne są już na pierwszy rzut oka. Z pewnością zauważymy strach, czy też odrazę.

Po otoczeniu w grze możemy przemieszczać się na piechotę, a także na grzbiecie wierzchowca kiedy będzie taka możliwość. Plusem jest fakt, że do wyboru mamy rozmaite gatunki koni. Ciekawe jest, że główny bohater może nawiązać wieź ze swoim zwierzęciem i oswobodzić konia. Recenzowana gra studia Rockstar Games zawiera wszystkie najnowsze aktualizacje.

RDR2 / Red Dead Redemption 2 Pobierz za darmo

Red Dead Redemption 2 Download

Download!

Minimalne wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB Nvidia GeForce GTX 770 / 3 GB AMD Radeon R9 280
 • Wolna przestrzeń na dysku: 150 GB HDD miejsce
 • System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit lub Windows 10
 • Ocena użytkowników: 9/10
 • Język: polski, angielski
 

 • Pełna Wersja RDR2 na komputer Torrent Chomikuj pliki online
 • Free Download Red Dead Redemption 2 Crack darkw
 • Gdzie pobrać Red Dead Redemption II instalator?
 • Codex licencja pobierania Red Dead Redemption 2 Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *