Assassin’s Creed III Remastered Pobierz

Seria Assasina wzbudza wśród graczy nie małe emocje. Assassin’s Creed III Remastered PC to nowsza wersji gry z 2012 roku, która została wzbogacona o wiele rozszerzeń. Ta wspaniała produkcja działa w rozdzielczości 4K – nie tylko na Microsoft Windows, ale również na Playstation 4 i Xbox ONE. 21 maja 2019 roku gra będzie również dostępna na Switch.

Assassin’s Creed III Remastered Download

Assassin's Creed III Remastered pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Zarówno za produkcję, jak i za wydanie gry odpowiada firma Ubisoft. Ubisoft Entertainment SA to francuski koncern, który jest najstarszy oraz największy producent oraz wydawca gier wideo na komputery osobiste i konsole. Gra na PC, PS4 oraz XONE wykorzystuje najnowszą technologię HDR.

Pozycja ta jest obowiązkowa dla graczy, którzy kochają gry akcji. Otwarty świat z całą pewnością jest niesamowitym miejsce, w którym czai się wiele atrakcji. Akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych w latach 1753-1783. Głównym bohaterem, który występuje w grze jest Metys, który nosi imię Connor. Jest on synem, pięknej Indianki Kaniehti oraz Brytyjczyka Haythama Kenwaya. Jeżeli chcesz się wcielić w bohatera, pobierz grę Assassin’s Creed III Remastered download i ciesz się z długiej rozgrywki.

Trailer gry

Początek gry następuje, gdy wioska zostaje napadnięta. Kilka lat później Connor decyduje się na wzięcie udziału w wojnie, która ma miejsce w Ameryce. Główny bohater jest świadkiem wielu nieprzyjemnych wydarzeń, takich jak na przykład: wielki pożar Nowego Jorku oraz oblężenie Bostonu przez oddziały Jerzego Waszyngtona. Sprawdź najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed Odyssey do pobrania.

W grze akcja toczy się z perspektywy trzeciej osoby – w ten sposób gracz może obserwować zarówno swoją postać, jak i otaczający ją świat. Pozwala to między innymi na lepsze manewrowanie. Tryb ten pozwala na widzenie obrazu nie tylko z góry, ale także z boku lub zza pleców bohatera. Otwarty świat ukazuje dzikie tereny oraz miasta, takie jak: Nowy York oraz Boston. Interesujący jest fakt, że miasta te można obserwować o różnych porach roku – co dla gracza może okazać się bardzo ciekawe.

Gracz w trakcie gry wykonuje różne zadania fabularne, które są bardzo interesujące. Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności w grach akcji – ściągnij za darmo Assassin’s Creed III Remastered PC i sprawdź się, podczas polowania na dziką zwierzynę oraz walce z przeciwnikami.

Główny bohater – Connor, posiada wiele umiejętności, takich jak, na przykład: wspinanie się po budynkach lub drzewach. Rewelacyjna grafika w grze pozwana na lepsze wczucie się w całą akcję. Gra wzbogacona jest także o DLC – dodatek rozszerzający istniejącą rozgrywkę. Gra przeznaczona dla miłośników akcji.

Assassin’s Creed III Remastered Pobierz – Pełna Wersja gry

Assassin's Creed III Remastered download

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10
 

  • crack Assassin’s Creed III Remastered chomikuj
  • torrent Assassin’s Creed III Remastered do pobrania
  • codex Assassin’s Creed III Remastered darmowe gry
  • pebx Assassin’s Creed III Remastered free download

Podobne Darmowe Gry

Secret Neighbor darmowe gry

Secret Neighbor Pobierz na PC

Gra to przygoda stworzona w klimacie horroru dziecięcego, w którym sąsiad ukrył dziecko w piwnicy, a jego przyjaciele próbują go z niej wydostać. Pobierz grę Secret Neighbor download i pomóż dzieciakom uratować przyjaciela w grze multiplayer. Darmowe gry na PC […]

gta 5 za darmo

GTA 5 Pobierz na PC

Każdy miłośnik gier komputerowych zna kolejną grę z serii Grand theft Auto. Kolejna część po pięciu latach od premiery ostatniej części okazała się hitem na skalę światową. Grand Theft Auto V swoją przygodę jeden z trzech bohaterów rozgrywa w fikcyjnym […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *