Assassin’s Creed III Remastered Pobierz

Seria Assasina wzbudza wśród graczy nie małe emocje. Assassin’s Creed III Remastered PC to nowsza wersji gry z 2012 roku, która została wzbogacona o wiele rozszerzeń. Ta wspaniała produkcja działa w rozdzielczości 4K – nie tylko na Microsoft Windows, ale również na Playstation 4 i Xbox ONE. 21 maja 2019 roku gra będzie również dostępna na Switch.

Assassin’s Creed III Remastered Download

Assassin's Creed III Remastered pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Zarówno za produkcję, jak i za wydanie gry odpowiada firma Ubisoft. Ubisoft Entertainment SA to francuski koncern, który jest najstarszy oraz największy producent oraz wydawca gier wideo na komputery osobiste i konsole. Gra na PC, PS4 oraz XONE wykorzystuje najnowszą technologię HDR.

Pozycja ta jest obowiązkowa dla graczy, którzy kochają gry akcji. Otwarty świat z całą pewnością jest niesamowitym miejsce, w którym czai się wiele atrakcji. Akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych w latach 1753-1783. Głównym bohaterem, który występuje w grze jest Metys, który nosi imię Connor. Jest on synem, pięknej Indianki Kaniehti oraz Brytyjczyka Haythama Kenwaya. Jeżeli chcesz się wcielić w bohatera, pobierz grę Assassin’s Creed III Remastered download i ciesz się z długiej rozgrywki.

Trailer gry

Początek gry następuje, gdy wioska zostaje napadnięta. Kilka lat później Connor decyduje się na wzięcie udziału w wojnie, która ma miejsce w Ameryce. Główny bohater jest świadkiem wielu nieprzyjemnych wydarzeń, takich jak na przykład: wielki pożar Nowego Jorku oraz oblężenie Bostonu przez oddziały Jerzego Waszyngtona. Sprawdź najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed Odyssey do pobrania.

W grze akcja toczy się z perspektywy trzeciej osoby – w ten sposób gracz może obserwować zarówno swoją postać, jak i otaczający ją świat. Pozwala to między innymi na lepsze manewrowanie. Tryb ten pozwala na widzenie obrazu nie tylko z góry, ale także z boku lub zza pleców bohatera. Otwarty świat ukazuje dzikie tereny oraz miasta, takie jak: Nowy York oraz Boston. Interesujący jest fakt, że miasta te można obserwować o różnych porach roku – co dla gracza może okazać się bardzo ciekawe.

Gracz w trakcie gry wykonuje różne zadania fabularne, które są bardzo interesujące. Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności w grach akcji – ściągnij za darmo Assassin’s Creed III Remastered PC i sprawdź się, podczas polowania na dziką zwierzynę oraz walce z przeciwnikami.

Główny bohater – Connor, posiada wiele umiejętności, takich jak, na przykład: wspinanie się po budynkach lub drzewach. Rewelacyjna grafika w grze pozwana na lepsze wczucie się w całą akcję. Gra wzbogacona jest także o DLC – dodatek rozszerzający istniejącą rozgrywkę. Gra przeznaczona dla miłośników akcji.

Assassin’s Creed III Remastered Pobierz – Pełna Wersja gry

Assassin's Creed III Remastered download

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10
 

  • crack Assassin’s Creed III Remastered chomikuj
  • torrent Assassin’s Creed III Remastered do pobrania
  • codex Assassin’s Creed III Remastered darmowe gry
  • pebx Assassin’s Creed III Remastered free download

Podobne Darmowe Gry

Final Fantasy XV Pocket Edition pobierz

Final Fantasy XV Pocket Edition Download

Gra Final Fantasy XV Pocket Edition PC to kolejna część kultowego cyklu japońskich gier RPG. Produkcja stanowi adaptację oryginalnej kampanii FFXV na nowy format oraz model epizodyczny. Pierwszy odcinek udostępniony został bezpłatnie, natomiast kolejne odblokować można poprzez dokonanie mikropłatności. Jeżeli […]

Mass Effect Pobierz

Mass Effect Download

Będąca pierwszą częścią trylogii, wydana w 2008 roku gra Mass Effect to niezwykle rozbudowany tytuł z gatunku RPG, wzbogacony elementami gier akcji. Produkcja jest dziełem uznanego studia BioWare oraz wydawcy Electronic Arts Inc. Gra w edycji przeznaczonej na komputery osobiste […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *