Dustwind Download

Dustwind to taktyczna produkcja RPG, która osadzona została w postapokaliptycznym świecie. Tytuł jest debiutanckim dziełem niezależnych deweloperów z Dustwind Studios, którego członkowie to przede wszystkim oddani miłośnicy serii Fallout. Omawiana produkcja została wyraźnie zainspirowana tym cyklem, a zwłaszcza częścią Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Jeżeli również jesteś fanem Fallouta, pobierz Dustwind Download i zagraj w tego taktycznego RPG-a. Wydawcą jest Z-Software. Data premiery 15.08.2018. Platformy: Microsoft Windows PC.

Dustwind PC Download pełna wersja gry

Dustwind steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Dustwind ma miejsce w 2075 roku. Minęło dwadzieścia lat od Przebudzenia, czyli istotnego dla gatunku homo sapiens dnia katastrofy. Sztuczna inteligencja przejęła kontrolę nad mechanicznymi armiami, które przeciwstawiły się swoim twórcom i rozpoczęły eksterminację ludzkości. Aby poznać dzieje Ziemi po apokalipsie, pobierz za darmo Dustwind download i wkrocz do świata post-apo. W ostateczności maszyny przegrały wojnę, ale doprowadziła ona do gigantycznych strat. Dziewięćdziesiąt procent ludzi zginęło, a większość infrastruktury cywilizacyjnej uległa całkowitej destrukcji. Upadła również międzykontynentalna komunikacja.

Mechanika

W Dustwind gracz trafia do zdewastowanej Europy. W wyniku wojny upadły wszystkie państwowe rządy, przez co ocalałe jednostki zmuszone zostały do utworzenia niewielkich frakcji. Gracz dołącza do jednej z takich grup, a jego zadaniem jest walka z innymi nacjami o dostępne dobra i surowce. Stań na czele własnej frakcji i pobierz grę Dustwind free Download, aby przeżyć w postapokaliptycznej rzeczywistości. Utrudnieniem zabawy są liczne efekty uboczne zastosowanej przed laty broni zagłady. Głównym problemem ocalałych stają się rozmaite mutanty, a także niektóre ocalałe roboty. Maszyny nie są już kontrolowane przez potężne AI, ale ich podstawowe funkcje wciąż pozostają aktywne i mogą stanowić duże zagrożenie dla gracza. Podobna gra do pobrania Realms Beyond.

https://www.youtube.com/watch?v=c_FDy5aqFkw

Rozgrywka

Dustwind to taktyczna gra RPG, w której główny nacisk położony został na zmagania w trybie dla wielu graczy. Rozgrywka w multiplayerze toczy się w czasie rzeczywistym. Podczas walki gracz ma do wyboru różne warianty zabawy, włącznie z rywalizacją PvP oraz kooperacją. Atutem produkcji jest dostęp do szerokiego zestawu grywalnych fakcji. Gracz ma do czynienia zarówno z grupami ludzi, jak i robotami czy mutantami. Zaproś do zabawy znajomych, ściągnij Dustwind download i wypróbujcie wszystkie warianty rozgrywki. Istotnym elementem zabawy są taktyczne elementy poszczególnych starć. Aby wygrać, gracz musi opracowywać sprytne plany i wykorzystywać dostępne zdolności specjalne. Nie bez wpływu na wynik pozostaje również ukształtowanie terenu, włącznie z wszystkimi dostępnymi osłonami oraz różnego rodzaju przeszkodami.

Dustwind Pobierz reloaded

Dustwind free download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 Ti lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Dustwind Torrent Pebx
  • Free Download Dustwind Crack Exsite
  • Chomikuj Dustwind Free download
  • CODEX Dustwind Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *