Dustwind Download

Dustwind to taktyczna produkcja RPG, która osadzona została w postapokaliptycznym świecie. Tytuł jest debiutanckim dziełem niezależnych deweloperów z Dustwind Studios, którego członkowie to przede wszystkim oddani miłośnicy serii Fallout. Omawiana produkcja została wyraźnie zainspirowana tym cyklem, a zwłaszcza częścią Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Jeżeli również jesteś fanem Fallouta, pobierz Dustwind Download i zagraj w tego taktycznego RPG-a. Wydawcą jest Z-Software. Data premiery 15.08.2018. Platformy: Microsoft Windows PC.

Dustwind PC Download pełna wersja gry

Dustwind steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Dustwind ma miejsce w 2075 roku. Minęło dwadzieścia lat od Przebudzenia, czyli istotnego dla gatunku homo sapiens dnia katastrofy. Sztuczna inteligencja przejęła kontrolę nad mechanicznymi armiami, które przeciwstawiły się swoim twórcom i rozpoczęły eksterminację ludzkości. Aby poznać dzieje Ziemi po apokalipsie, pobierz za darmo Dustwind download i wkrocz do świata post-apo. W ostateczności maszyny przegrały wojnę, ale doprowadziła ona do gigantycznych strat. Dziewięćdziesiąt procent ludzi zginęło, a większość infrastruktury cywilizacyjnej uległa całkowitej destrukcji. Upadła również międzykontynentalna komunikacja.

Mechanika

W Dustwind gracz trafia do zdewastowanej Europy. W wyniku wojny upadły wszystkie państwowe rządy, przez co ocalałe jednostki zmuszone zostały do utworzenia niewielkich frakcji. Gracz dołącza do jednej z takich grup, a jego zadaniem jest walka z innymi nacjami o dostępne dobra i surowce. Stań na czele własnej frakcji i pobierz grę Dustwind free Download, aby przeżyć w postapokaliptycznej rzeczywistości. Utrudnieniem zabawy są liczne efekty uboczne zastosowanej przed laty broni zagłady. Głównym problemem ocalałych stają się rozmaite mutanty, a także niektóre ocalałe roboty. Maszyny nie są już kontrolowane przez potężne AI, ale ich podstawowe funkcje wciąż pozostają aktywne i mogą stanowić duże zagrożenie dla gracza. Podobna gra do pobrania Realms Beyond.

https://www.youtube.com/watch?v=c_FDy5aqFkw

Rozgrywka

Dustwind to taktyczna gra RPG, w której główny nacisk położony został na zmagania w trybie dla wielu graczy. Rozgrywka w multiplayerze toczy się w czasie rzeczywistym. Podczas walki gracz ma do wyboru różne warianty zabawy, włącznie z rywalizacją PvP oraz kooperacją. Atutem produkcji jest dostęp do szerokiego zestawu grywalnych fakcji. Gracz ma do czynienia zarówno z grupami ludzi, jak i robotami czy mutantami. Zaproś do zabawy znajomych, ściągnij Dustwind download i wypróbujcie wszystkie warianty rozgrywki. Istotnym elementem zabawy są taktyczne elementy poszczególnych starć. Aby wygrać, gracz musi opracowywać sprytne plany i wykorzystywać dostępne zdolności specjalne. Nie bez wpływu na wynik pozostaje również ukształtowanie terenu, włącznie z wszystkimi dostępnymi osłonami oraz różnego rodzaju przeszkodami.

Dustwind Pobierz reloaded

Dustwind free download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 Ti lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Dustwind Torrent Pebx
  • Free Download Dustwind Crack Exsite
  • Chomikuj Dustwind Free download
  • CODEX Dustwind Pobierz torrent

Podobne Darmowe Gry

Observation do pobrania

Observation gra do pobrania na PC

Darmowa wersja Observation pełna wersja to tak nietypowa gra, że trudno szukać na rynku jej odpowiednika. Innowacyjność fabuły ciekawi graczy, którzy nie mogą doczekać się jej premiery. Grę udostępniono na platformy Microsoft Windows oraz Playstation 4. Observation Pobierz pełna wersja […]

Bombshell PC

Bombshell Download

Wśród wielu gier komputerowych, które są obecnie dostępne na naszym rynku największą popularnością cieszą się gry RPG. Nie ma w tym nic dziwnego. Rozgrywki tego typu pozwalają wczuć się całkowicie w nową rolę oraz spełnić swoje marzenia o zostaniu bohaterem […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *