Shadow Tactics Blades of the Shogun Download

Pobierz Shadow Tactics Blades of the Shogun download, a przekonasz się jak wyglądała siedemnasto wieczna Japonia. Gra komputerowa z powodzeniem przeniesie Cię do wczesnego okresu tak zwanej Epoki Edo, a dokładniej do 1615 roku. Właśnie w tym czasie nowy Shogun pragnie zaprowadzić porządek w swoim kraju, jednak wymaga to cichego wyeliminowania konkurencji, która wręcz marzy o rebelii. W tym celu nawiążemy współpracę z pięcioma specjalistami od szpiegostwa, rewolucji, zabójstw i sabotażu. Będą nimi Ninja Hayato, Samuraj Mugen, Gejsza Aiko, Yuki oraz Takuma. To słowem wstępu, lecz do dalszego przybliżenia fabuły i rozgrywki przejdziemy dalej, a póki co skupimy się na sprawach sprzętowych. Data premiery: 6 grudnia 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Producent: Mimimi Productions. Wydawca: Daedalic Entertainment.

Shadow Tactics Blades of the Shogun Download PC

Shadow Tactics Blades of the Shogun pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra (RTS) wyprodukowana przez studio Mimimi Productions, została wydana w Polsce przez markę Techland szóstego grudnia, dwa tysiące szesnastego roku na komputery osobiste z systemem Windows. Minimalne wymagania Shadow Tactics Blades of the Shogun download Intel Core to procesor i3 o taktowaniu 2,5 GHz, lub AMD Quad Core 2,5 GHz, 4 GB pamięci RAM, Grafika 1GB klasy GeForce 640 GT, czy też Radeon HD 7750 lub lepszej. Dodatkowo gra wymaga 13 GB miejsca na twardym dysku oraz sytemu operacyjnego Windows 7 lub wyższy. Wymagania Rekomendowane są nieco większe, różnią się od minimalnych taktowaniem procesora, ponieważ zaleca się 3,5-3,9 GHz, zależnie od klasy procesora, 2 GB karty graficznej, oraz 6GB pamięci RAM, Miejsce na dysku, jak i system pozostaje bez zmian.

Jak już wspominaliśmy Shadow Tactics Blades of the Shogun download przenosi nas do średniowiecznej Japonii, gdzie nowy Shogun nawiązuje współpracę z pięcioma śmiałkami specjalizującymi się w dziedzinach, które bardzo przydadzą się w jego planie zaprowadzenia porządku w ojczyźnie, oraz zapobiegnięcie rebelii ze strony oponentów. Ninja Hayato i Samuraj Mugen specjalizują się w otwartych konfrontacjach bojowych, Gejsza Aiko jest mistrzynią w odwracaniu uwagi strażników, a także kamuflażu. Yuki jest myśliwym który świetnie zastawia pułapki, a Takuma pełni rolę snajpera. Sprawdź swoje umiejętności taktyczne zagraj na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Mapy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdą z trzynastu misji można było skończyć na mnóstwo najróżniejszych sposobów, jednak należy pamiętać o tym, że sukces wymaga ścisłej współpracy członków grupy, dzięki której możliwe będzie wykorzystanie unikalnych umiejętności każdego z pięciu śmiałków. Trailer gry pokazuje, że grafika stoi na przyzwoitym poziomie, wszystko to zasługa silnika Unity wykorzystywanego także w takich produkcjach jak Among the Sleep z 2014 roku.

Shadow Tactics Blades of the Shogun download jest taktyczną strategią ze elementami skradanki, ponieważ wrogowie często występują w grupie liczniejszej od nas, więc umiejętność bezszelestnego podejścia będzie niezwykle pomocna. Pomocny przy tym jest interfejs gry, który wskazuje zasięg wzroku przeciwników, co przyczynia się do ułatwienia rozgrywki. Całość obserwujemy z zawieszonej wysoko nad głowami naszych bohaterów kamery, do czego zdążyły nas już przyzwyczaić inne gry strategiczne, jednak taka nietuzinkowa grupa postaci oraz fabuła nie trafia się zbyt często.

Jak zatem widać, czeka nas mnóstwo zabawy, połączonej z główkowaniem, planowaniem, tysiącami prób przed odniesieniem Wiktorii oraz nietuzinkową Fabułą, twórcy wykonali kawał dobrej roboty, dzięki czemu zimowe wieczory przebiegną w bardzo klimatyczny, interesujący sposób. Nie ma na co czekać pobierz Shadow Tactics Blades of the Shogun pc download już dziś i zacznij odbudowywać średniowieczną Japonię. Poznaj nieco historii i wciel się w tamtejszego „odnowiciela” i zastopuj „niespodziankę” szykowaną przez konkurencję. Cena na steam: 15,99 USD.

Shadow Tactics Blades of the Shogun Pobierz na PC – Cracked

Shadow Tactics Blades of the Shogun download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-4150T 3.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 13 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 10
  • Chomikuj Shadow Tactics Blades of the Shogun Torrent pebx
  • Free Download Shadow Tactics Blades of the Shogun Crack
  • Pełna Wersja Shadow Tactics Blades of the Shogun Exsite PC
  • CODEX Shadow Tactics Blades of the Shogun Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.