Realms Beyond Download

Pełna wersja Realms Beyond: Ashes of the Fallen to nieco oldskulowa gra RPG, charakteryzująca się otwartym i złożonym światem. Pod niektórymi względami przypomina ona gry będące „klasyką gatunku”, takie jak np. Baldur’s Gate. Za stworzenie tej ciekawej produkcji, odpowiedzialne jest mało znane, niezależne studio Ceres Games (producent i wydawca). Platformy: Microsoft Windwos PC.

Realms Beyond do pobrania na PC

Realms Beyond steam

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak na klasyczny RPG przystało, świat przedstawiony w grze opiera się na rzucie izometrycznym. Oznacza to, że co prawda obraz jest tu trójwymiarowy, ale dla uproszczenia interfejsu, oparto go na dwuwymiarowej płaszczyźnie. Jeśli więc kochasz gry, oparte na tak specyficznej i dobrze znanej miłośnikom gatunku perspektywie, pobierz grę Realms Beyond Download i ciesz się interfejsem, którego na próżno można szukać w nowych pozycjach.

Zdjęcia gry Realms Beyond


Zadaniem gracza prowadzącego rozgrywkę, będzie kierowanie dość pokaźnym, bo aż sześcioosobowym zespołem postaci. Podczas organizowania tej grupy, możemy wybierać spomiędzy przedstawicieli kilku przeróżnych ras, w tym Ludzi, Krasnoludów, Elfów, Półorków i Niziołków. Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji również kilka różnych klas postaci, wśród których wymienić można Wojowników. Kleryków, Druidów, Czarodziejów, Barbarzyńców itd. Zarówno każda ze wspomnianych ras, jak i poszczególnych klas bohaterów, ma swoje własne, charakterystyczne dla siebie cechy. Dzięki temu, liczba potencjalnych multiplikacji wynikających ze specyfiki danych postaci, jest wręcz ogromna, co jeszcze bardziej ubogaca rozgrywkę.

Jak na klasyczną grę RPG przystało, również i w Realms Beyond: Ashes of the Fallen przemierzamy bardzo złożony i rozbudowany świat. Naszym zadaniem będzie więc przeszukiwanie kolejnych lokalizacji, zbieranie lokalnych artefaktów i oczywiście walka z przeciwnikami. Podobnie jak i w innych tego typu produkcjach, zwłaszcza ostatni z wymienionych aspektów rozgrywki prezentuje się bardzo ciekawie. Jeśli więc lubisz gry, w których to Ty decydujesz o sposobie walki i wykorzystanej broni, pobierz za darmo Realms Beyond: Ashes of the Fallen Download i przekonaj się, jak wiele w tej rozgrywce, może zależeć od Twoich decyzji i umiejętności planowania.

Jeśli już o planowaniu mowa, system gry w Realms Beyond został podzielony na tury. Dzięki temu, każdą następną turę będzie można odpowiednio „zaplanować”, szczególnie pod kątem sposobu walki, jak i wykorzystanych w tym celu dodatkowych umiejętności postaci.

Trailer gry Realms Beyond

Tryby gry

Niestety, Realms Beyond jest grą, która obsługuje wyłącznie tryb single player. Jeśli jednak jesteś osobą, która kocha kreatywne, oparte na rozbudowanych edytorach gry, w których kolejne, bardzo złożone plansze można sobie tworzyć samemu, koniecznie pobierz na PC Realms Beyond free Download. Przekonasz się, jak bardzo rozbudowany jest tamtejszy edytor plansz i jak wiele złożonych lokacji można z niego stworzyć.

Szata graficzna

Choć na pierwszy rzut oka interfejs Realms Beyond charakteryzuje się dużym prymitywizmem, to jednak po dłuższej analizie widać, że niektóre szczegóły interfejsu są tu dopracowane pod każdym względem (np. kołysząca się na wietrze trawa).

Realms Beyond Pobierz reloaded

Realms Beyond crack

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • SOON

  • Steam Realms Beyond Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Realms Beyond Crack Exsite
  • Chomikuj Realms Beyond Do pobrania Prophet
  • CODEX Realms Beyond Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *