Assassin’s Creed: Brotherhood Download

Epicka saga, która przenosi komputerowych graczy do świata, w którym ścierają się Templariusze i przedstawiciele frakcji Asasynów, cieszy się ogromną popularnością. Gra Assassin’s Creed: Brotherhood to jej kolejna odsłona przenosząca nas tym razem do Rzymu. Po raz kolejny możemy wcielać się w postać Ezio – włoskiego zabójcy z trudną przeszłością. Po raz kolejny możemy też liczyć nie tylko na znakomitą fabułę oraz szereg usprawnień. Czy potrzeba jeszcze jakichś innych argumentów zachęcających do pobrania gry sandbox dzięki opcji Assassin’s Creed: Brotherhood Download? Z pewnością nie ma takiej potrzeby! Data premiery: 16 listopada 2010. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360.

Assassin’s Creed: Brotherhood Download PC

Assassin's Creed Brotherhood torrent pc

Pobierz za Darmo!

W trzeciej odsłonie flagowego cyklu firmy Ubisoft jesteśmy przeniesieni do szesnastego wieku, aby poznać dalszy ciąg historii Ezio opowiadanych nam w drugiej części. Tym razem fabuła niemal w całości jest osadzona w Rzymie i nie można nie zgodzić się z tym, że jest to znakomita wiadomość. Mówimy przecież o mieście znanym z intryg, układów i rywalizacji wielkich rodów, która zakłada, że chwyty niedozwolone nie istnieją, nie trzeba więc lepszej rekomendacji. Co więcej, to właśnie Rzym jest główną siedzibą Templariuszy, zwrotów akcji i trudnych decyzji nie powinno więc nam zabraknąć. Fani tej serii powinni zainteresować się nowszą częścią i poznać historię Assassin’s Creed IV: Black Flag. Spróbuj swoich sił grając na najnowszych konsolach PS4, XONE, starszych X360, PS3 lub komputerach PC.

Pierwsza niespodzianka czeka na nas natychmiast po ściągnięciu gry science fiction dzięki możliwościom Assassin’s Creed: Brotherhood Download, okazuje się bowiem, że kierujemy już nie tylko samym Ezio, ale i samym zakonem zabójców, który wspiera go w czasie starć z przedstawicielami Templariuszy. Okazuje się zresztą, że sama kontrola nad organizacją ma dość szeroki zakres i obejmuje między innymi rekrutację i trening młodych adeptów oraz wzywanie ich do siebie wtedy, gdy ich umiejętności mogą się przydać podczas walki. Możemy również wysyłać ich na kontrakty, co pozwoli nam na podreperowanie budżetu. I z pewnością nie będziemy mieli szans na to, aby zbyt długo cieszyć się zgromadzonymi zasobami finansowymi, te bowiem niemal natychmiast zostaną przez nas wydane zarówno na broń, jak i na inne ulepszenia. Recenzowana przygodowa gra akcji studia Ubisoft została oparta na silniku Anvil i fizycznym Havok dzięki temu zobaczymy bardzo realistyczną grafikę i bardzo dobry soundtrack.

Zwiastun gry Assassin’s Creed: Brotherhood PS4, XONE, PC

Sam Rzym również nie jest miastem, które będziemy poznawać jako turyści, Ezio ma bowiem konkretny cel. Wieczne Miasto znajduje się pod panowaniem rodu Borgia i nie są to rządy sprawiedliwe. Naszym celem jest przede wszystkim eliminowanie wież sprawujących kontrolę nad kolejnymi dzielnicami, musimy jednak również szukać poparcia wśród mieszkańców, a tak zdefiniowane zadanie wcale nie należy do tych, które można wykonać z łatwością. Oczywiście, jak zawsze możemy liczyć nie tylko na krew, pot i łzy, ale i na kilka milszych niespodzianek, jak bowiem inaczej określić możliwość poznania w trakcie wykonywania misji postaci takich, jak Leonardo da Vinci albo Katarzyna Sforza.

Jak zwykle możemy liczyć nie tylko na naszą błyskotliwość i spryt, ale również na solidny zestaw broni. Z pomocą przyjdzie nam więc między innymi nieoceniony topór wielokrotnie potwierdzający, że najprostsze z rozwiązań są też tymi najbardziej skutecznymi, strzykawka z trucizną (jesteśmy przecież w Rzymie!), szpony, a nawet… kolejne dziwne wynalazki Leonardo da Vinci. Nowością jest także poszerzony zbiór ciosów sprawiających, że Ezio może być nie tylko bardziej brutalny, ale i bardziej efektywny podczas walki z wrogami.

Pobierając skradankę Assassin’s Creed: Brotherhood Download mamy prawo liczyć na rozgrywkę stojącą na bardzo wysokim poziomie. Na krok taki warto więc zdecydować się nawet, jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji zapoznać się z serią, wciągająca fabuła może bowiem sprawić, że szybko zechcemy nadrobić zaległości.

Assassin’s Creed: Brotherhood Pobierz w pełnej wersji

do pobrania Assassin's Creed: Brotherhood

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.6 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1.5 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows Vista/XP/7.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Assassin’s Creed: Brotherhood Chomikuj
 • Pobierz Assassin’s Creed: Brotherhood Torrent
 • Exsite Assassin’s Creed: Brotherhood Free Download
 • Pebx Assassin’s Creed: Brotherhood Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Assassin’s Creed: Brotherhood PC

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *