Assassin’s Creed: Brotherhood Download

Epicka saga, która przenosi komputerowych graczy do świata, w którym ścierają się Templariusze i przedstawiciele frakcji Asasynów, cieszy się ogromną popularnością. Gra Assassin’s Creed: Brotherhood to jej kolejna odsłona przenosząca nas tym razem do Rzymu. Po raz kolejny możemy wcielać się w postać Ezio – włoskiego zabójcy z trudną przeszłością. Po raz kolejny możemy też liczyć nie tylko na znakomitą fabułę oraz szereg usprawnień. Czy potrzeba jeszcze jakichś innych argumentów zachęcających do pobrania gry dzięki opcji Assassin’s Creed: Brotherhood Download? Z pewnością nie ma takiej potrzeby!

Assassin’s Creed: Brotherhood Download PC

Assassin's Creed Brotherhood torrent pc

Pobierz za Darmo!

W trzeciej odsłonie flagowego cyklu firmy Ubisoft jesteśmy przeniesieni do szesnastego wieku, aby poznać dalszy ciąg historii Ezio opowiadanych nam w drugiej części. Tym razem fabuła niemal w całości jest osadzona w Rzymie i nie można nie zgodzić się z tym, że jest to znakomita wiadomość. Mówimy przecież o mieście znanym z intryg, układów i rywalizacji wielkich rodów, która zakłada, że chwyty niedozwolone nie istnieją, nie trzeba więc lepszej rekomendacji. Co więcej, to właśnie Rzym jest główną siedzibą Templariuszy, zwrotów akcji i trudnych decyzji nie powinno więc nam zabraknąć.

Pierwsza niespodzianka czeka na nas natychmiast po ściągnięciu gry dzięki możliwościom Assassin’s Creed: Brotherhood Download, okazuje się bowiem, że kierujemy już nie tylko samym Ezio, ale i samym zakonem zabójców, który wspiera go w czasie starć z przedstawicielami Templariuszy. Okazuje się zresztą, że sama kontrola nad organizacją ma dość szeroki zakres i obejmuje między innymi rekrutację i trening młodych adeptów oraz wzywanie ich do siebie wtedy, gdy ich umiejętności mogą się przydać podczas walki. Możemy również wysyłać ich na kontrakty, co pozwoli nam na podreperowanie budżetu. I z pewnością nie będziemy mieli szans na to, aby zbyt długo cieszyć się zgromadzonymi zasobami finansowymi, te bowiem niemal natychmiast zostaną przez nas wydane zarówno na broń, jak i na inne ulepszenia.

Zwiastun gry Assassin’s Creed: Brotherhood

Sam Rzym również nie jest miastem, które będziemy poznawać jako turyści, Ezio ma bowiem konkretny cel. Wieczne Miasto znajduje się pod panowaniem rodu Borgia i nie są to rządy sprawiedliwe. Naszym celem jest przede wszystkim eliminowanie wież sprawujących kontrolę nad kolejnymi dzielnicami, musimy jednak również szukać poparcia wśród mieszkańców, a tak zdefiniowane zadanie wcale nie należy do tych, które można wykonać z łatwością. Oczywiście, jak zawsze możemy liczyć nie tylko na krew, pot i łzy, ale i na kilka milszych niespodzianek, jak bowiem inaczej określić możliwość poznania w trakcie wykonywania misji postaci takich, jak Leonardo da Vinci albo Katarzyna Sforza.

Jak zwykle możemy liczyć nie tylko na naszą błyskotliwość i spryt, ale również na solidny zestaw broni. Z pomocą przyjdzie nam więc między innymi nieoceniony topór wielokrotnie potwierdzający, że najprostsze z rozwiązań są też tymi najbardziej skutecznymi, strzykawka z trucizną (jesteśmy przecież w Rzymie!), szpony, a nawet… kolejne dziwne wynalazki Leonardo da Vinci. Nowością jest także poszerzony zbiór ciosów sprawiających, że Ezio może być nie tylko bardziej brutalny, ale i bardziej efektywny podczas walki z wrogami.

Pobierając grę Assassin’s Creed: Brotherhood Download mamy prawo liczyć na rozgrywkę stojącą na bardzo wysokim poziomie. Na krok taki warto więc zdecydować się nawet, jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji zapoznać się z serią, wciągająca fabuła może bowiem sprawić, że szybko zechcemy nadrobić zaległości.

Assassin’s Creed: Brotherhood Pobierz w pełnej wersji

do pobrania Assassin's Creed: Brotherhood

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Assassin’s Creed: Brotherhood Chomikuj
  • Pobierz Assassin’s Creed: Brotherhood Torrent
  • Exsite Assassin’s Creed: Brotherhood Free Download
  • Pebx Assassin’s Creed: Brotherhood Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Assassin’s Creed: Brotherhood Download PC

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *