Eastside Hockey Manager Download

Sport jest tematyką bardzo często poruszaną w grach komputerowych praktycznie od pierwszych momentów istnienia wirtualnej rozrywki. Trudno jednak jest się temu dziwić. W końcu najróżniejsze dyscypliny sportowe cieszą się na świecie ogromną popularnością, zatem twórcy gier komputerowych starają się połączyć pasję niektórych ludzi właśnie z komputerową zabawą. Co więcej, dziedzina ta daje po prostu bardzo szerokie możliwości i może na wiele różnych sposobów być adaptowana na potrzeby gier komputerowych. Gry sportowe powszechnie kojarzą się z bardziej zręcznościowymi tytułami, w których liczy się głównie szybka akcja i emocje. Data premiery na Microsoft Windows PC: 1 grudnia 2015. Wydawcą gry jest SEGA.

Eastside Hockey Manager Download

Eastside Hockey Manager Pobierz

Pobierz za Darmo!

Takich tytułów jest na rynku całe mnóstwo, ale nie można zapominać o tym, że spotkać można również i takie, w których znacznie bardziej liczy się myślenie i planowanie. Różnej maści managery również zdobyły na przestrzeni lat ogromne uznanie wśród miłośników sportu i wirtualnej rozrywki. Polegają one zwykle na prowadzeniu własnej drużyny sportowej poprzez najróżniejsze rozgrywki i mistrzostwa. W tych bardziej rozbudowanych tytułach gracz musi – podobnie jak w prawdziwym życiu – dbać o mnóstwo kwestii które w wielkim stopniu wpływają na sprawność działania danej drużyny. Takie gry powszechnie kojarzone są głównie z piłką nożną, do czego przyczyniło się kilka legendarnych już tytułów – a raczej całych serii. Na rynku pojawiają się jednak inne tytuły stworzone dla miłośników pozostałych dyscyplin sportowych.

Świetnym przykładem jest Eastside Hockey Manager, doskonała gra przygotowana przez znane wszystkim brytyjskie studio Sports Interactive. Studio to już od lat 90 nieprzerwanie rozwija jedną z najsłynniejszych serii w dziedzinie gier sportowych, Championship Manager, poświęconą piłce nożnej. Teraz jednak wzięła na warsztat zupełnie inną dyscyplinę – hokej. Manager poświęcony tej dyscyplinie ukazywał się już w latach 2004 – 2007, ale ze względu na stosunkowo niskie zainteresowanie produkowanie kolejnych części tej serii zostało zawieszone. Teraz Sports Interactive zdecydowało się na jej wznowienie w nowej, ulepszonej odsłonie.

Sama mechanika gry w gruncie rzeczy przypomina słynną serię Championship Manager. Mamy tutaj oczywiście do czynienia z zupełnie inną dyscypliną, przez co rozgrywka musiała zostać dostosowana do jej charakterystyki. Zadaniem gracza jest tutaj poprowadzenie drużyny hokejowej w taki sposób, aby odnosiła w rozgrywkach jak największe sukcesy. Istnieje oczywiście wiele różnych czynników, o które trzeba w tym celu zadbać. Gracz jest odpowiedzialny za ustalanie składu na każdy mecz. Musi również stale zasilać drużynę nowymi zawodnikami, dostępnymi na rynku transferowym; może oczywiście sprzedawać także tych, którzy mu nie odpowiadają. Bardzo ważnym elementem całej rozgrywki jest przygotowywanie dla poszczególnych zawodników odpowiedniego planu treningowego i rozwijanie konkretnych ich cech. Można co prawda zatrudnić w tym celu trenera, ale takie samodzielne planowanie treningu każdego zawodnika jest świetną zabawą. Wszystkie mecze swojej drużyny gracz może oglądać w bardzo realistycznej postaci, na bieżąco dokonując stosownych zmian w składzie.

Eastside Hockey Manager Download jest przede wszystkim propozycją dla miłośników tej dyscypliny, którzy dobrze rozumieją jej charakterystykę. Niemniej jednak gra dostarczy ciekawej rozrywki każdemu fanowi takich tytułów. Kto wie, być może dla niektórych będzie to początek pasji do hokeja w rzeczywistym świecie? Cena na steam: 19,99 USD.

Eastside Hockey Manager Pobierz [PC][PL]

Eastside Hockey Manager Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium III 1.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 256 MB RAM.
 • Karta grafiki: 128 MB NVIDIA® GeForce® 5900 Ultra.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 800 MB HDD.
 • System: Windows XP/Vista/7/8.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Eastside Hockey Manager Torrent
 • Pobierz Eastside Hockey Manager Chomikuj
 • Eastside Hockey Manager Free Download
 • Spolszczenie Eastside Hockey Manager Download PC
 • Eastside Hockey Manager Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.