Edge of Eternity Download

Poznaj bardzo ambitną grę fabularną gatunku jRPG której twórcą jest Jeremy Zeler-Maury.Edge of Eternity to oferująca rozgrywkę z walkami realizowanymi w systemie turowym gra RPG akcji. Produkcja łączy w sobie stylistykę średniowieczną, estetykę steampunkową oraz rozwiązania charakterystyczne dla japońskich gier fabularnych. Tytuł opracowany został przez niezależnych deweloperów z francuskiego studia Midgar, znanego wcześniej przede wszystkim z gier mobilnych. Jeżeli jesteś fanem oryginalnie wykreowanych światów, zainstaluj Edge of Eternity na PC i zagraj w ten nietypowego RPG-a. Wydawca gry Playdius / Plug in Digital. Gra zadebiutowała 29 listopada 2018, więc premiera była dość głośna. Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE, WiiU, PSV.

Edge of Eternity Pobierz Pełna Wersja PC

gra Edge of Eternity PC

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Edge of Eternity PS4, XONE, PC ma miejsce w krainie Heyron, która po latach względnego spokoju musi zmierzyć się z atakiem wrogich najeźdźców. Rozsiewany przez nich chaos spowodowany jest tajemniczym wirusem. Infekcja o nieznanym pochodzeniu prowadzi do masowej mutacji ludzi i zwierząt, zamieniając ich w metalowe stwory. Gracz wciela się w niejakiego Daryona, młodego chłopaka zajmującego się rolnictwem. Bohater ten musi wyruszyć w podróż, której celem jest ostateczne pokonanie wroga zagrożenia. Jego wyprawa podyktowana jest nie tylko chęcią ocalenia świata, ale również potrzebą poznania własnej tożsamości. Wkrótce Daryon połączy siły z Salvią, córką władcy krainy zdewastowanej przez atak obcej cywilizacji. Jeżeli chcesz zawalczyć o przyszłość świata Heyron, pobierz za darmo Edge of Eternity Download i poznaj dalszą część tej pasjonującej opowieści.

Mechanika

Rozgrywka oferuje graczom możliwość wizyty w trzech głównych obszarach gry, czyli ruinach stolicy Junor, mieście kupieckim Astrya oraz zajmowanej przez władców cytadeli, zwanej Konsorcjum. Do podstawowych zadań podczas zabawy należy eksploracja, która prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby oraz dynamicznej kamery. Podczas swojej wędrówki Daryon musi zmierzyć się z wieloma potworami i mutantami, które generowane są losowo. Starcia klasycznie rozgrywają się turowo, jednak zostały odpowiednio unowocześnione. Gracz ma możliwość podejrzenia, który z przeciwników planuje wykonanie ruchu. Jeżeli lubisz intensywną zabawę, ściągnij Edge of Eternity free Download i weź udział w oldschoolowej rozgrywce. System walki pozwala na łączenie rzucanych czarów, dzięki czemu ich działanie jest silniejsze. Do klasycznych RPG-ów nawiązuje także mapa świata, która pozwala na swobodne poruszanie się. Sprawdź również God Eater 3.

Kwestie techniczne

Strona wizualna Edge of Eternity pod wieloma względami przypomina starsze tytuły jRPG, takie jak Lost Odyssey, Phantasy Star Univers czy Star Ocean. Jeżeli chcesz wciągnąć się w kolejną fantastyczną historię fabularną, pobierz grę Edge of Eternity PC Download i zostań fanem oldschoolowych gier RPG. Grafika stoi na wysokim poziomie, jednak na uwagę zasługuje także muzyka. Soundtrack skomponowany przez Cedrica Mendendeza przypomina najlepsze dzieła Jeremy’ego Soula czy Hansa Zimmera. Jeżeli lubisz produkcje z dobrym klimatem, pobierz grę a na pewno docenisz audiowizualne walory tego tytułu. Gra oferuje ponadto zapis w chmurze, dzięki czemu poczynione postępy można kontynuować na dowolnym urządzeniu.

Edge of Eternity Download grę na PC

Edge of Eternity download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-6400 2.7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Edge of Eternity Crack Chomikuj
  • Free Download Edge of Eternity Torrent Pebx
  • Exsite Edge of Eternity Pobierz za darmo
  • CODEX Edge of Eternity Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *