Pillars of Eternity Download

Prezentowana premiera z 2015 roku Pillars of Eternity to gra z gatunku cRPG. Pierwsze niezależne dzieło studia Obsidian Entertainment nawiązuje do klasycznych pozycji gatunku, takich jak Baldur’s Gate, Fallout czy Planescape Torment. Wydawcą gry jest Paradox Interactive. Data premiery PC: 26.03.2015 (26 marzec, 2015 rok). Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Pillars of Eternity gra na PC

Skidrow Pillars of Eternity pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w Pillars of Eternity PS4, XONE oraz PC rozgrywa się w fantastycznym świecie, zamieszkiwanym przez wiele różnych ras posiadających rozmaite wyznania. Produkcja uwzględnia kilkadziesiąt zróżnicowanych lokacji, do których zaliczyć można chociażby rozległe ruiny, pradawne lochy czy tereny leśne. W każdej z nich na drużynę gracza czekają różne niebezpieczeństwa. Akcja rozgrywa się także w miastach, na przykład podzielonej na kilka dystryktów Zatoce Buntu. Jeżeli chcesz zwiedzić niezwykle rozbudowany świat fantasy, pobierz grę Pillars of Eternity free Download i sprawdź wszystkie dostępne lokacje. W trakcie zabawy gracz napotyka wiele niezależnych od głównego wątku postaci. Mogą one zlecać bohaterowi różne dodatkowe zadania do realizacji, a w określonych przypadkach także dołączać do drużyny.

Rozgrywka

Cechą charakterystyczną Pillars of Eternity jest duża dowolność wyboru obranej ścieżki. Gracz może zadecydować o metodzie pokonania przeciwnika, na przykład poprzez atak otwarty lub z ukrycia. Wizytówką produkcji są także oskryptowane interakcje. Momenty te odbiegają od tradycyjnych rozwiązań, dzięki czemu zamiast podjęcia dialogu lub walki gracz może skorzystać wielu innych opcji do wyboru. Aby wziąć udział w doskonałej zabawie, ściągnij Pillars of Eternity PC Download i sprawdź wszystkie możliwości oferowane przez ten cRPG. W produkcji zastosowano system walki rozgrywanej w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy. Dzięki temu rozwiązaniu, gracze mogą zatrzymać upływ czasu oraz odpowiednio zaplanować akcje przydzielane konkretnym członkom drużyny. Pillars of Eternity posiada również rozbudowany system rozwoju postaci, który opiera się na zdobywaniu doświadczenia.

Mechanika

Gracz może korzystać z wyjątkowo rozbudowanego asortymentu broni, przedmiotów oraz zbroi, które można zdobyć, kupić lub znaleźć. Pomimo mocno zaakcentowanych wątków fantasy, gra pozwala na korzystanie z broni palnej. Elementem unikalnym dla Pillars of Eternity jest opcja zarządzania twierdzą, którą odkryć można po spędzeniu kilku godzin w grze. Gracz może zająć się kompleksowym remontem, dzięki czemu podniesiony zostanie prestiż oraz właściwości obronne twierdzy. Rozbudowa warowni pozwala także na odblokowywanie kolejnych questów oraz uzyskanie dostępu do nowych handlarzy. Twierdza zapewnia również możliwość zsyłania wrogów do lochu, wysyłania podwładnych na drobne misje czy przyjmowania delegacji. Jeżeli chcesz zarządzać własną warownią, pobierz za darmo Pillars of Eternity Download i nie daj się pokonać. Pod względem oprawy graficznej, tytuł nawiązuje do wyglądu klasycznych gier cRPG w rzucie izometrycznym. W porównaniu do nich wyróżnia się jednak obecnością wielu współczesnych efektów graficznych, które towarzyszą na przykład rzucaniu zaklęć.

Pillars of Eternity Download reloaded

Pillars of Eternity download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 2100T 2.5 GHz/AMD Phenom II X3 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB GeForce 9600 GT/Radeon HD 4850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8

  • Pobierz Pillars of Eternity Torrent Pebx
  • Free Download Pillars of Eternity Crack Exsite
  • Chomikuj Pillars of Eternity Free download
  • CODEX Pillars of Eternity Pobierz torrnet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *