Pillars of Eternity II Deadfire Download

Pillars of Eternity II Deadfire free download

Pillars of Eternity II: Deadfire jest kontynuacją doskonale przyjętej produkcji cRPG z 2015 roku. Druga część serii ponownie jest dziełem studia Obsidian Entertainment, specjalizującego się w tworzeniu gier fabularnych. Produkcja sfinansowana została dzięki udanej zbiórce pieniędzy w serwisie Fig. Cel minimalny wynoszący 1,1 miliona dolarów udało się osiągnąć zaledwie w ciągu doby od momentu rozpoczęcia całej akcji.

Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz grę na PC

Pillars of Eternity II Deadfire download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Pillars of Eternity II: Deadfire

Akcja gry ponownie rozgrywa się w fantastycznym świecie. Uznawany dotąd za zmarłego, bóg światła i odrodzenia Eothsas powraca do życia. Pod należącą do protagonisty twierdzą Caed Nua, wciela się w pogrzebany pod nią posąg. Warownia ulega niszczeniu, jednak głównemu bohaterowi udaje się ujść z życiem. Aby ocalić swoją duszę, musi odnaleźć Eothasa i znaleźć odpowiedni na nurtującego pytania. Wiele z nich może wprowadzić do świata bogów i śmiertelników prawdziwy chaos. Jeżeli chcesz poznać dalsze losy niezwykłego uniwersum, pobierz Pillars of Eternity II Deadfire Download i odbądź wędrówkę razem z głównym bohaterem. Podczas wyprawy gracz napotkać można wiele nieznanych dotąd postaci i stworów, a także kilku starych znajomych, takich jak Aloth, Pallegina czy Eder.

Mechanika w grze Pillars of Eternity II: Deadfire

Pod względem ogólnych zasad rozgrywki, Pillars of Eternity II: Deadfire to klasyczna gra RPG. Akcja rozgrywa się na wschodnim, tytułowym archipelagu krainy. Rejon składający się z wielu niedużych wysp wymusza na graczu przemieszczanie się nie tylko drogą lądową, ale również wodną. Odwiedzane lokacje skrywają różne tajemnice oraz konflikty, które rozwiązać musi gracz. Jeżeli chcesz odkryć wszystkie sekrety archipelagu, pobierz Pillars of Eternity II Deadfire Download i zapoznaj się z wieloma atrakcjami. Na gracza czekają liczne postaci, które żyją własnym życiem. Ich zajęcia i obowiązki sprawiają, że konkretnych bohaterów spotkać można jedynie w określonych porach dnia oraz miejscach.

Rozgrywka w grze Pillars of Eternity II: Deadfire

W porównaniu do poprzedniczki, w Pillars of Eternity II: Deadfire wprowadzono wiele zmian w interfejsie. Gra trzyma się jednak zasad określonych przez pierwszą część wyjątkowo wiernie. Dużą zaletą jest fakt, że gracz może przenieść z niej zapisane stany gry. Wybory dokonywane w oryginalnym Pillars of Eternity mogą mieć bardzo duże znaczenie w kontynuacji. Jeżeli chcesz wrócić do tego niezwykłego świata, pobierz Pillars of Eternity II Deadfire free Download i kontynuuj swoją przygodę. Pod względem kwestii technicznych, produkcja przszła kilka zauważalnych zmian. Deweloperzy zdecydowali się na wprowadzenie systemu dynamicznie się zmieniającej pogody. Dodano również nowe efekty specjalne, które towarzyszą poszczególnym czarom. Udoskonalono ponadto oświetlenie, dzięki czemu gra prezentuje się wyraźnie lepiej od poprzedniczki. Aby ponownie poczuć niezwykły klimat fantasy, pobierz Pillars of Eternity II: Deadfire Download i weź udział w wyjątkowo pasjonującej wędrówce.

Pillars of Eternity II Deadfire Download – Pełna Wersja PC

Pillars of Eternity II Deadfire pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Pillars of Eternity II Deadfire Crack Pebx
  • Pobierz Pillars of Eternity II Deadfire Torrent Exsite
  • Chomikuj Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz za darmo
  • Skidrow Pillars of Eternity II Deadfire Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *