Life is Feudal Forest Village Download

Life is Feudal Forest Village do pobrania to gra strategiczna wypuszczona na platformę PC Windows. Tytuł został stworzony przez studio Mindillusion. Gra bazuje na swoim poprzedniku wypuszczonym do sprzedaży rok wcześniej czyli Life is Feudal od studia Bitbox. Tytuł pod wieloma względami bardzo przypomina inną, niezależną strategię czyli Bannished, która stanowiła inspirację dla twórców Life is Feudal Forest Village. Podobnie jak w większości gier typu city builder tak i tu gracz ma za zadanie wcielić się w zarządcę osady, która budowana jest od zera. Wyróżnikiem gry na tle konkurencyjnych tytułów jest na pewno epoka, w której gra sandbox została osadzona. Autorzy postanowili przenieść gracza do średniowiecza, gdzie bohater jako główny zarządca musi uporać się z charakterystycznymi dla danego okresu problemami. Jeśli lubisz strategie, w których od Ciebie zależy los i wygląd danej wioski lub miejscowości, to ten tytuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Pobierz zatem Life is Feudal Forest Village Download i buduj swoją osadę podejmując najbardziej strategiczne dla jej rozwoju decyzje! Data premiery została zapowiedziana na 26 maja 2017 oraz wydana na platformy Microsoft Windows PC.

Life is Feudal Forest Village Download PC Codex

free Life is Feudal Forest Village torrent

zainstaluj Life is Feudal Forest Village na pc

Akcja gry rozpoczyna się od wyboru miejsca, w którym ma powstać osada. Początkowo gracz ma do dyspozycji jedynie garstkę uchodźców, którzy pojawili się na nie do końca zbadanej wyspie nie wiadomo skąd. Trzeba borykać się nie tylko z problemami typu skąd wziąć niezbędne do życia pożywienie, ale również jak wytwarzać nowe, bardziej efektywne narzędzia, które nie tylko oszczędzą czas, ale także pomogą podczas wznoszenia bardziej wszechstronnych budowli. W taki oto sposób chłopi zaczynają wznosić bardziej skomplikowane konstrukcje wpływając na ciągły rozwój osady. Zarządca musi również pamiętać o budowie kolejnych dróg, aby ułatwić transport niezbędnych materiałów. Oprócz typowych elementów strategicznych gra została wzbogacona o składniki survivalowe, ponieważ gracz musi liczyć się zarówno z katastrofami jak i plagami charakterystycznymi dla tamtego czasu. Zarządca musi przewidzieć niektóre elementy i zadbać np. o ciepłe ubrania dla chłopów na zimę, o odpowiednio zbilansowane menu oraz o uprawę różnego gatunku roślin. Miłośników gier tego typu zachęcamy do sprawdzenia pokrewnej gry Life is Feudal MMO.

Dzięki takim zabiegom można nieco zmniejszyć działanie różnego rodzaju plag, które w średniowieczu dziesiątkowały całe osady. Na niektóre rzeczy jednak zarządca nie ma wpływu – mowa tutaj o klęskach żywiołowych jak pożary, trąby powietrzne czy uderzenia pioruna. Gracz musi również pamiętać o tym, że ekosystem żywo reaguje na wszystkie jego decyzje. Przykładem może być karczowanie lasu przez jego drwali, co skutecznie odstrasza leśną zwierzynę. Z kolei jeśli zwierzęta nie mają się gdzie ukryć i czego zjeść, podchodzą wówczas bardzo blisko gospodarstw i atakują zwierzęta hodowlane. Takie problemy i zdarzenia bardzo wpływają na morale i jednocześnie obniżają produktywność. Jeśli tego typu strategie to dla Ciebie idealna rozrywka, to ten tytuł musi znaleźć się w Twojej domowej biblioteczce. Pobierz Life is Feudal Forest Village Download i buduj własną osadę, dbaj o poddanych i rozwiązuj ich problemy, a Twoja wioska będzie się bardzo dynamicznie rozwijać!

Akcja gry toczy się w rzucie izometrycznym. Można jednak w bardzo szybki sposób to zmienić i przełączyć widok na taki, widziany oczyma poddanego towarzysząc mu tym samym w jego codziennych aktywnościach. Koniecznie pobierz Life is Feudal Forest Village Download, aby efektywnie zarządzać swoimi budowniczymi, by Twoja osada nie miała sobie równych! Cena na steam: 24,99 USD.

Life is Feudal Forest Village Pobierz / zainstaluj

Download Life is Feudal Forest Village steam

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400S 2.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Steam Download Life is Feudal Forest Village Crack Exsite
  • Reloaded Life is Feudal Forest Village Torrent Chomikuj
  • CODEX Life is Feudal Forest Village Free Download
  • Pebx Life is Feudal Forest Village Pobierz za darmo PC

Oficjalna strona: https://lifeisfeudal.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.