Disco Elysium gra PC do pobrania

Pobierz Disco Elysium to przygodowa gra fabularna RPG, która z pewnością usatysfakcjonuje miłośników produkcji detektywistycznych. Podczas rozgrywki wcielamy się w skórę policjanta, którego kariera toczy się w dół. Pozytywne rozwiązanie powierzonej sprawy jest ostatnią deską ratunku. Oczywiście, jeśli nie uda nam się jej rozwikłać, to kierowany bohater zostanie totalnie pogrążony. Opisywany tytuł został wypuszczony na Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio ZA/UM. Twórcą gry jest Robert Kurvitz natomiast kompozytorem British Sea Power. Data premiery: 15 październik 2019.

Disco Elysium Download

Disco Elysium gra PC

Pobierz za Darmo!

Mieszanka kulturowa gry Disco Elysium

Masz ochotę wcielić się w skórę gliniarza, który znajduje się niemal na samym dnie? Pobierz grę Disco Elysium Download i odnajdź się w świecie gier, który stanowi prawdziwą mieszankę kulturową. Znajdziemy tutaj ogromną ilość elementów charakterystycznych dla różnych kultur. Mowa tutaj o m.in. komunistycznych wynalazkach, czy też muzyce disco. Twórcy postawili na różnorodność, która bezpośrednio wpływa na nasze odczucia podczas zabawy.

Kierowana przez nas postać gry Disco Elysium jest na skraju bankructwa, a jego kariera chyli się ku upadkowi. Ponadto nie cieszy się on zbyt dobrą reputacją. Ponadto sterowany przez nas gliniarz ma problemy z alkoholem. Musi jednak odstawić trunki na czas realizacji nowej misji. Powierzona sprawa nie należy do łatwych, a więc odkrycie prawdy będzie sporym wyzwaniem.

Musimy dowiedzieć się w grze Disco Elysium, jakie były przyczyny zbrodni popełnionej w nadmorskiej miejscowości Revachol. Darmowe gry na PC, XONE oraz PS4 wymagają od nas kompleksowego podejścia – podczas poszukiwania znaczących poszlak musimy zwracać uwagę nawet na detale. To właśnie w otoczeniu kryje się wiele wskazówek. Nasz bohater nie działa jednak w pojedynkę. Może on liczyć na pomoc porucznika Kima Kitsuragiego.

Czarny humor

W Disco Elysium do pobrania nie brakuje ciemnego humoru, czy też groteski. Nie jest to więc typowa gra detektywistyczna, co z pewnością zadowoli tych, którzy nie znoszą nudy. Trzeba zaznaczyć, że jest to gra izometryczna. Nie możemy zmienić położenia kamery. Widok możemy jedynie przybliżać oraz oddalać.

Podczas rozgrywki Disco Elysium mamy za zadanie eksplorować rozmaite lokacje. Ważne jest to, aby zachować czujność. Pamiętajmy, że niemal wszędzie czekają na nas niebezpieczeństwa. Ważne jest to, aby wchodzić w interakcje z napotkanymi ludźmi. Musimy jednak dokonywać selekcji postaci, gdyż nie wszystkie będą miały do przekazania cenne informacje. Rozmowy przedstawiane są w formie tekstowej, jednak nie brakuje również krótkich animacji.

Punkty zdrowia – Disco Elysium

Stan naszej postaci wyrażany jest za pomocą punktów zdrowia, które musimy obserwować. Ważne jest to, aby nie przemęczać kierowanego bohatera, gdyż może on niespodziewanie umrzeć np. na atak serca. Bardzo ważne jest to, aby w przypadku gorszego samopoczucia zażyć medykamenty. Twórcy położyli również spory nacisk na kwestie moralne. Gra Disco Elysium twórcy ZA/UM jest świetnie dopracowana pod każdym względem.

Protagonista w grze posiada rozmaite zdolności. Ponadto rozwijamy jego umiejętności wraz z postępem rozgrywki. Możemy robić to nie tylko poprzez punkty umiejętności. Przydatne mogą okazać się przedmioty, które napotkamy na swojej drodze. Postać można także rozwijać w tzw. Gabinecie Myśli. Cena gry na steam: 39,99 USD.

Disco Elysium Pobierz

No Truce with the Furies Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-7500 3.4 GHz lub AMD 1500.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 22 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack Disco Elysium chomikuj pobierz pełna wersja
  • torrent Disco Elysium gameplay free download
  • codex Disco Elysium ściągnij na PC
  • skidrow Disco Elysium steam gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *