Driftland The Magic Revival Download

Driftland The Magic Revival to produkcja osadzona w realiach fantastycznych, łącząca w sobie klasyczną grę strategiczną, elementy charakterystyczne dla RTS-ów oraz symulator życia. Tytuł jest dziełem studia Star Driffters z Warszawy, założonego przez twórców takich projektów, jak cykl Sniper: Ghost Warrior czy gra Alien Rage. Jeżeli lubisz niebanalne strategie, pobierz Driftland The Magic Revival Downoad i wkrocz do magicznego świata fantasy.

Driftland The Magic Revival Download CODEX

Driftland The Magic Revival steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Driftland The Magic Revival

Historia przedstawiona w grze Driftland The Magic Revival ma miejsce na planecie Driftland, która rozpadła się na wiele małych fragmentów w wyniku pradawnej wojny między czterema rasami magów. Zagłada wymusiła na zwaśnionych stronach zawarcie porozumienia. Magowie zużyli resztki swych mocy w celu rzucenia potężnego zaklęcia, pozwalającego na utrzymanie znanego im świata w równowadze. Aby poznać szczegóły tej historii, pobierz Driftland The Magic Revival Download odkryj dalsze losy planety. Przebieg wojny odbił się negatywnie na warunkach życia mieszkańców zniszczonego globu, którzy upodobnili się do plemion barbarzyńskich. Nadzieją na ponowne połączenie planety po stuleciach degeneracji okazało się odrodzenie magii. Wraz z nim nastąpił jednak również powrót dawnego konfliktu. Gracz wciela się jednego z magów, a zarazem władcę wybranej rasy. Celem zabawy jest przywrócenie za wszelką cenę równowagi na Driftland oraz przekształcenie planety we własne królestwo.

Mechanika w grze Driftland The Magic Revival

Rozgrywka w Driftland The Magic Revival łączy w sobie eksplorację, ekspansję oraz eksploatację fragmentów podzielonego świata. W przeciwieństwie do wielu innych podobnych gier, produkcja nie wymaga jednak oddawania się czasochłonnemu i żmudnemu mikrozarządzaniu. Główny nacisk położony został na opracowywaniu strategii, a następnie wyznaczaniu oraz realizacji określonych celów. Podejmij się wyzwania i pobierz Driftland The Magic Revival Download, aby zadbać o rozwój własnego królestwa. Do najważniejszych elementów rozgrywki należy przemierzanie świata generowanego w sposób algorytmiczny oraz stopniowe łączenie ze sobą rozdzielonych wysepek, co pozwala na powiększenie posiadanej strefy wpływów.

Rozgrywka w grze Driftland The Magic Revival

Etapy taktyczne oraz strategiczne w Driftland The Magic Revival rozgrywane są w obrębie tej samej mapy. Podczas zmagań gracz kieruje oddziałami zbudowanymi z różnego rodzaju jednostek. Poddani potrafią na przykład dosiadać zwierzęta, uprzednio je oswajając. Uczestnicy zabawy nie mają większego wpływu na działania podległych jednostek. Ingerencja bezpośrednia opiera się głównie na wydawaniu rozkazów oraz wyznaczeniu rozmaitych celów podwładnym. Bardzo pomocnym narzędziem okazuje się magia, która pozwala na swobodne przesuwanie fragmentów rozbitej planety oraz modyfikowanie panujących na nich biomów. Podejmij się wyzwania, poprowadź swoje jednostki do zwycięstwa i pobierz Driftland The Magic Revival Download, aby wykazać się umiejętnościami strategicznymi oraz taktycznymi.

Driftland The Magic Revival Pobierz reloaded

Driftland The Magic Revival skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Driftland The Magic Revival Torrent Pebx
  • Free Download Driftland The Magic Revival Crack Exsite
  • Chomikuj Driftland The Magic Revival Free download
  • CODEX Driftland The Magic Revival Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *