End State Download

Gra End State to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows PC strategia turowa. Produkcja opracowana przez niezależnych deweloperów z finlandzkiego studia Iron Sight zainspirowana została tytułami takimi, jak SWAT, Tom Clancy’s Rainbow Six, XCOM czy Jagged Alliance. Jeżeli lubisz niekonwencjonalne produkcje, pobierz End State na PC i zagraj w niezwykle efektowną strzelaninę taktyczną.

End State PC Download gra do pobrania

End State pobierz pc

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze End State ma miejsce we współczesnej Wschodniej Europie. Gracz trafia do miejsca opanowanego przez chaos, który rozsiewają liczne grupy przestępcze i organizacje militarne. Powstrzymaj zbrodniarzy przed realizacją złych celów i pobierz grę End State pc Download, aby stanąć na czele zespołu najemników. Jako przywódca ekipy, gracz musi pozyskiwać informacje wywiadowcze związane z działalnością terrorystyczną w danym regionie. Do zadań grupy bohaterów należy również eliminacja uprzednio wyśledzonych przywódców wrogich organizacji. Wciel się w najemnika, aby raz na zawsze przywrócić należyty porządek w krainie bezprawia. Podczas zabawy w End State gracz zobowiązany jest między innymi do rekrutowania, wyposażania oraz trenowania swoich pracowników. Najemnicy muszą być również odpowiednio pokierowani podczas wykonywania zadań.

Mechanika

End State to taktyczna strategia turowa. Zadaniem gracza jest zarządzanie zespołem najemników dysponujących określonymi zdolnościami. Grupa złożona z różnych osobistości musi realizować określone zadania, polegające na przykład na odbijaniu zakładników, eliminowaniu celów strategicznych czy pozyskiwanie cennych danych. Misje ułożone zostały w obszerną kampanię, którą gracz może rozegrać w sposób nieliniowy. Odkryj wszystkie tajniki oferowane przez produkcję i pobierz za darmo End State crack download, aby ukończyć wątek fabularny wielokrotnie. Z czasem pozyskani najemnicy zwiększają poziom swojego doświadczenia, dzięki czemu ich unikalne zdolności mogą być dalej rozwijane. Świetna gra taktyczna Phoenix Point.

Trailer gry End State

Rozgrywka

W walce gracz musi wykazać się zdolnością wykorzystania dostępnych osłon, a także opracowywania rozmaitych taktyk. Przeciwników można eliminować po chichu, korzystając ze wskaźników słyszalności oraz widzialności. Innym rozwiązaniem jest atak skoordynowany, który przeprowadzają snajperzy. Utrudnieniem zabawy jest obszar zwany mgłą wojny, który pozwala najemnikom dostrzec jedynie wrogów znajdujących się bezpośrednio w zasięgu wzroku. Weź udział w potyczkach w systemie turowym, ściągnij End State i zrealizuj każdą misję. Arsenał dostępny dla oddziału jest bardzo zróżnicowany. Na graczy czekają zarówno pistolety, jak i karabiny snajperskie. Wszystkie bronie posiadają istotne współczynniki oraz parametry, takie jak celność, zasięg, pojemność magazynka, moc zadawania obrażeń, siła ognia, mobilność, odrzut, penetracja czy też tryb strzału – pojedynczy lub w serii. Najemnik może oddać strzał w różne części ciała przeciwnika. Od jego celności oraz rodzaju obrażeń zależy, czy trafienie okaże się śmiertelne.

End State Pobierz reloaded PC

End State download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam End State Torrent Pebx
  • Warez-bb Download End State Crack Exsite
  • Chomikuj End State Do pobrania Prophet
  • CODEX End State Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *