XCOM 2 Download

Dobra gra komputerowa pozwala na przeżycie ciekawych przygód oraz niecodziennych emocji. To właśnie za to kochamy gry i chętnie spędzamy przy nich czas. W dzisiejszych czasach ich oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Istnieją jednak gry, które każdy powinien znać i pobrać na swój komputer. Jedną z takich gier jest z cała pewnością XCOM 2. To wprost kultowa propozycja, która cieszy się doskonałą opinią wśród wielu graczy. Warto więc ją poznać lepiej. Data premiery: 5 lutego 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Producent: Firaxis Games. Wydawca: 2K Games.

XCOM 2 Download – pełna wersja

XCOM 2 crack pobierz

Pobierz za Darmo!

XCOM 2 to turowa gra strategiczno-taktyczna na PC, która jest sequelem gry XCOM: Enemy Unknown. Pozycja ta została stworzona przez studio Firaxis,  które światu graczy jest świetnie znane dzięki pracom nad cyklem Civilization. Jest więc to Taktyczna gra fabularna, po której możemy spodziewać się naprawdę wysokiego, światowego poziomu oraz doskonałej rozrywki.

Akcja XCOM 2 rozgrywa się w dwadzieścia lat po wydarzeniach ukazanych w poprzednim XCOM, w którym desperacko staraliśmy się odeprzeć inwazję obcych. Próby te nie zakończyły się powodzeniem wciąż jednak istnieją ludzie, którzy wraz z resztkami oryginalnych sił paramilitarnej organizacji XCOM działają w ukryciu. Stosując partyzancką taktykę robią wszystko aby móc odzyskać kontrolę nad planetą. Na czele tej organizacji staje oczywiście gracz i to on musi tak opracowywać strategię by odnieść sukces. W trakcie zabawy dowodzimy oddziałem podwładnych należących do jednej z pięciu klas postaci, które dodatkowo możemy różnicować dzięki drzewkom umiejętności. Trzeba więc przyznać, że pod względem fabularnym gra stoi na bardzo wysokim poziomie a granie w nią jest czystą przyjemnością, której nie warto sobie odmawiać. XCOM 2 Download to gwarancja doskonale spędzonego wolnego czasu.

Jeśli chodzi o samą grę i tryb rozgrywki w „XCOM 2 Download„, podobnie jak w poprzedniej części rozgrywka prowadzona jest na dwóch płaszczyznach – warstwa strategiczna, w której zarządzamy rozwojem bazy i technologii bojowych, toczy się w czasie rzeczywistym, natomiast bezpośrednie starcia z obcymi odbywają się w turach. Warto dodać, że skład zespołu oraz jego wyposażenie zależy od naszych decyzji. Możemy również korzystać z szeregu nowoczesnych technologii, które poddawać można różnorodnym modyfikacjom. Jak więc widać możliwości mamy naprawdę wiele i tylko od nas zależy w jaki sposób je wykorzystamy w trakcie rozgrywek. Dzięki temu gra jest urozmaicona i ciekawa – nie można narzekać na nudę.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, ona również stoi na bardzo wysokim, nowoczesnym poziomie. Realistyczne odwzorowanie ludzkich postaci oraz ciekawy wygląd poszczególnych miejsc składa się na nieco mroczną ale atrakcyjną dla gracza całość. Warto również wspomnieć o tym, że w tej części gry poprawiony został również system walki i wydawania rozkazów, do naszej dyspozycji oddano także nowe pomieszczenia, które możemy zbudować w obrębie naszej bazy. Podsumowując, całość prezentuje się bardzo dobrze co w połączeniu z ciekawą fabułą jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy i dostarczyć im rozrywki na najwyższym poziomie.

Dlatego też wszystkie osoby, które poszukują gier strategicznych, których fabuła nie będzie ograniczała się jedynie do nieco nużącego planowania powinny zapoznać się z tą pozycją i pobrać ją na swój komputer. XCOM 2 jest bowiem grą, która z całą pewnością spełni wszystkie ich oczekiwania. Świadczyć mogą o tym chociażby liczne pozytywne oceny i recenzje jakich się doczekała. Cena na steam: 59,99 USD.

XCOM 2 Pobierz i zainstaluj

xcom 2 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-2320 3.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 770.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download XCOM 2 Torrent
 • Pobierz XCOM 2
 • XCOM 2 Pobierz za darmo
 • XCOM 2 Free Download
 • Pebx XCOM 2 Download Free
 • Pełna Wersja XCOM 2 Chomikuj

Oficjalna strona: https://xcom.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.