Iron Harvest Download

pc Iron Harvestpelna wersja

Iron Harvest to przygotowana na komputery osobiste z systemem Windows gra strategiczna. Produkcja jest dziełem niemieckiego studia KING art, znanego z tytułów takich jak The Raven: Dziedzictwo mistrza złodziei czy The Book of Unwritten Tales 2.

Iron Harvest Download reloaded

prophet Iron Harvest pc

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry Iron Harvest

Uniwersum 1920+, w którym rozgrywa się akcja gry Iron Harvest, wykreowane zostało przez Jakuba Różalskiego. Przedstawia alternatywną wizję rzeczywistości, zgodnie z którą podczas pierwszej wojny światowej wojska wykorzystywać mogły nowoczesne technologie, włącznie z mechami. Po zakończeniu całego konfliktu, maszyny zaczęły wpasowywać się w codzienną rzeczywistość. Doszło również do globalnych podziałów, w wyniku których na Europę składać zaczęły się trzy nieustannie walczące między sobą o wpływy mocarstwa. Jeżeli chcesz wziąć udział w strategicznych potyczkach, pobierz Iron Harvest Download i podziwiaj niezwykle dopracowaną wizję alternatywnej wersji wydarzeń historycznych. Pod względem stylistyki, produkcja inspirowana jest wyraźnie realiami znanymi z okresu międzywojennego. Oryginalną estetykę gry potęgują starannie zaprojektowane modele poszczególnych jednostek, które wykonane zostały z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Rozgrywka w grze Iron Harvest

Do dyspozycji graczy pozostawiono trzy europejskie mocarstwa, między którymi zauważyć zasadnicze różnice. Aby poznać historię każdego z nich, pobierz Iron Harvest  Download i zmień bieg wydarzeń. Saxony Empire skapitulowało jeszcze w okresie Wielkiej Wojny, jednak obecnie stara się powrócić na silną pozycję sprzed lat. Polania Republic opiera swój aktualny stan przede wszystkim na rolnictwie. Starając się za wszelką cenę utrzymać status quo, próbuje jednocześnie rozbudować i zmodernizować swoją armię. Największym z dostępnych krajów jest Rusviet, który boryka się z problemami wewnętrznymi. O schedę po coraz słabszym carze Nikołaju ubiera się Grigorij Rasputin, mający rewolucyjne plany. Jeżeli chcesz wziąć udział w realistycznie przedstawionej, alternatywnej wizji historycznej, wyszukaj na steam Iron Harvest Download i zaprezentuj swoje strategiczne umiejętności.

Mechanika w grze Iron Harvest

Wyraźną inspiracją dla twórców Iron Harvest są tytuły takie jak Men of War czy Company of Heroes. Omawiana produkcja również jest rozbudowaną strategią czasu rzeczywistego, kładącą duży nacisk na przeprowadzanie taktycznych działań militarnych. Istnieje również możliwość rozbudowy bazy, jednak odgrywa ona mniej znaczącą rolę. Aby doskonale przygotować swoje wojsko, wyszukaj na steam frazę Iron Harvest Download i stwórz niepokonaną armię. Gracz ma do dyspozycji zróżnicowane typy oddziałów, które mogą składać się nie tylko z piechoty, ale również mechów. Rozgrywka toczy się na otwartych i wyjątkowo rozległych mapach. Podczas starć wymagane jest korzystanie z osłon, ponieważ kontrolowane wojska pozostają przez cały czas w ruchu. Na szczególną uwagę zasługuje podatność otoczenia na zniszczenia. Aby wykazać się umiejętnościami stratega, skidrow Iron Harvest Download i zadbaj o dobro wszystkich swoich jednostek.

Iron Harvest Pobierz codex

Iron Harvest steam

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Iron Harvest Torrent Pebx
  • Free Download Iron Harvest Crack Exsite
  • Chomikuj Iron Harvest Free download
  • CODEX Iron Harvest Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *