Iron Harvest Download

Gry rozgrywane w czasie rzeczywistym są nietuzinkowe. Pełna wersja Iron Harvest to przygotowana na komputery osobiste z systemem Windows gra strategiczna. Produkcja jest dziełem niemieckiego studia KING art, znanego z tytułów takich jak The Raven: Dziedzictwo mistrza złodziei czy The Book of Unwritten Tales 2. Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE. U nas pobierzesz grę w języku polskim!

Iron Harvest pełna wersja gry reloaded

Iron Harvest pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze

Uniwersum 1920+, w którym rozgrywa się akcja gry Iron Harvest PS4, XONE oraz PC, wykreowane zostało przez Jakuba Różalskiego. Przedstawia alternatywną wizję rzeczywistości, zgodnie z którą podczas pierwszej wojny światowej wojska wykorzystywać mogły nowoczesne technologie, włącznie z mechami. Po zakończeniu całego konfliktu, maszyny zaczęły wpasowywać się w codzienną rzeczywistość. Doszło również do globalnych podziałów, w wyniku których na Europę składać zaczęły się trzy nieustannie walczące między sobą o wpływy mocarstwa. Jeżeli chcesz wziąć udział w strategicznych potyczkach, pobierz za darmo Iron Harvest PC Download i podziwiaj niezwykle dopracowaną wizję alternatywnej wersji wydarzeń historycznych. Pod względem stylistyki, produkcja inspirowana jest wyraźnie realiami znanymi z okresu międzywojennego. Oryginalną estetykę gry potęgują starannie zaprojektowane modele poszczególnych jednostek, które wykonane zostały z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Rozgrywka

Do dyspozycji graczy pozostawiono trzy europejskie mocarstwa, między którymi zauważyć zasadnicze różnice. Saxony Empire skapitulowało jeszcze w okresie Wielkiej Wojny, jednak obecnie stara się powrócić na silną pozycję sprzed lat. Polania Republic opiera swój aktualny stan przede wszystkim na rolnictwie. Starając się za wszelką cenę utrzymać status quo, próbuje jednocześnie rozbudować i zmodernizować swoją armię. Największym z dostępnych krajów jest Rusviet, który boryka się z problemami wewnętrznymi. O schedę po coraz słabszym carze Nikołaju ubiera się Grigorij Rasputin, mający rewolucyjne plany. Jeżeli chcesz wziąć udział w realistycznie przedstawionej, alternatywnej wizji historycznej, pobierz grę Iron Harvest free Download i zaprezentuj swoje strategiczne umiejętności. Zobacz również inną grę z mechami w roli głównej Titanfall 2 Pobierz na PC.

Mechanika

Wyraźną inspiracją dla twórców Iron Harvest są tytuły takie jak Men of War czy Company of Heroes. Omawiana produkcja również jest rozbudowaną strategią czasu rzeczywistego, kładącą duży nacisk na przeprowadzanie taktycznych działań militarnych. Istnieje również możliwość rozbudowy bazy, jednak odgrywa ona mniej znaczącą rolę. Aby doskonale przygotować swoje wojsko, ściągnij Iron Harvest Download i stwórz niepokonaną armię. Gracz ma do dyspozycji zróżnicowane typy oddziałów, które mogą składać się nie tylko z piechoty, ale również mechów. Rozgrywka toczy się na otwartych i wyjątkowo rozległych mapach. Podczas starć wymagane jest korzystanie z osłon, ponieważ kontrolowane wojska pozostają przez cały czas w ruchu. Na szczególną uwagę zasługuje podatność otoczenia na zniszczenia.

Iron Harvest Download codex

Iron Harvest download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 10

  • Pobierz Iron Harvest Torrent Pebx
  • Free Download Iron Harvest Crack Exsite
  • Chomikuj Iron Harvest Free download
  • CODEX Iron Harvest Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *